Gönderen Konu: TAYYİP ;TEK BAŞINA İKTİDAR OLAMAZSA ,SİYASETTEN ÇEKİLECEKMİŞ !!!  (Okunma sayısı 3172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
Seçimler yaklaştıkça kızışan siyasi arenada ilginç gelişmeler cereyan etmeye başladı.
Seçim çalışmalarını can hıraş yürüten tayyip ve avanesi ,milletten umdukları rağbeti görememenin öfkesiyle ,ne yapacaklarını bilmez halde davranıyorlar.
Kalesi olarak gördükleri İstanbul'da Gazlıçeşme mitingine ancak 250.000 kişi toplayabilen akp ye karşın aynı gün ve aynı saatlerde eski üstadı Erbakan Çağlayan meydanında 600.000 kişiye hitap ediyordu.
Bu ve buna benzer gelişmelerle milletin diğer partilere kaydığını farkeden tayyip yeni bir Kasımpaşalı tavrı sergilemeye başladı.
Dörtbuçuk yıldır yaptığı ihanetlerin yeni dönemde nelere mal olacağının çok iyi bilen tayyip ,muhalefette kalmayı bile göze alamanın tetiklediği bir psikolojiyle siyasi hayatını poker masasına yatırarak ,yeni bir ajitasyona başladı.
Tabii millet yerse...
Tekrardan iktidara gelemeyeceğini gayet iyi bilen tayyip ,siyasetten ayrılmayı bile ,altı sahtelikle dolu bir tavırla yapmanın işaretlerini veriyor.
Arkadaş Kasımpaşalı ya..
Dediğini yaptı olacak...
Ne kadar ucuz bir kahramanlık...
Adamın hayatı sahtelik ve sahte kahramanlıktan ibaret...
Türk Milleti bunu ,görüyordur sanırm...
TTK.

berke tigin

• Ziyaretçi
           Boyundan büyük konuşmuş.Umarım bir kez olsun delikanlılık yaparda ,kazanamayınca anasını da alıp gider.Ama siyasetçi olmak,milletvelkili olmak tatlı.Nasıl olsa kazanamayıca kıvırma payı vardır.Seçimler bitip bazı şeyleri çaprazdan görünce,bu memleketin bize ihtiyacı var şimdilik devam edeceğiz derse kimse şaşırmasın derim

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
Bırakıp giderim diyerek milleti mi tehdit ediyor.Çeksin gitsin.Umarım bu sözünü yemez ve tek başına iktidar olamayınca bırakır siyaseti.
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
Şu anda ATV kanalında ;tayyip ,Ali Kırıkça'nın proğramında.
Yani "körler ,sağırlar birbirini ağırlar" muhabbeti...

Aman Tanrım !
Bir insan bu kadar mı demoğog ,bu kadar mı saptırmacı olur ?
Pes doğrusu !
Tıpkı bir papağan !
Ne sorulsa aynı cevabı, başka kelimeler kullanarak ,tekrarlıyor.
Hemde ;Ali Kırıkça'nın ,yandaşlık torpiline rağmen !
Gürünümünden ;fiili kavgadan aracılarca yeni ayrılıp ,hala kavganın öfkesiyle konuşan ,kişi psikolojisi yansıyor.
Tedirgin ve kaybettiğini farketmenin içsel mağlubiyetini yaşadığı ,çok belirgin olarak ,farkediliyor.

Dilerim ,23 Temmuz ülkemiz için tayyipsiz günlerin başlangıcı olur.
Dilerim diyorum çünkü ;bu milletin ne yapacağını da kestirmekte ,zorlanıyorum.
Veriler ve tayyibin halet-i ruhiyesi bu iş tamam diyor ama ,yine de sonucu madden görmeyince ,içim rahat etmiyor.

Ne olur ,Büyük Türk Milleti ! Bizi hayal kırıklığına uğratıp ,işimizi güçleştirme !!!

TTK.

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
RTE artık ne dediğini kendi bile duymaz hale gelmiştir. Artık her gün saçmalamakta yalanlar söylemektedir. Siyaseti bırakacağım dedi ama bir gün sonra gene kıvırdı. Neymiş diğer partilerde tek başına iktidar olamazsa onlar bırakırlarsa bende bırakırım diyor.Sadece buna gülünür. Elimden geldiğince bu RTE nin mitinglerini televizyondan takip ediyorum.    (Zaten hep bunun mitinglerini veriyorlar) Her mitinginde mhp i eleştirirken, "apoyu senin zamanıda amerikalılar sana teslim etmedi mi? Sana teslime ederken idam edilmeyeceğine dair imzan yok mu?" demiyor mu işte insanlarda bu yalana biel iananıyor. Mhp i savunmuyorum ama o günleri çok iyi hatırlıyorum. Bir kere mhp iktidarda değildi ve devlet bahçelinin orda imzası olması mümkün olamaz. İmzası olanları saha sonra basın açıklamıştır zaten ve yalanlamada gelmemiştir. İşte ırkdaşlarım RTE bu ve buna benzer sözlerle miletimizi kandırmaktadır.