Gönderen Konu: TEK DAMLA GÖZYAŞIN İÇİN CAN ALIRIM!!  (Okunma sayısı 4510 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!

Bu resim 4 yaşındaki Alper'e ait.Babasını kürt terörüne kurban verdi.Henüz bazı şeylerin farkında değil belki ama o sadece ağlıyor.

*Ağla Alper, pkk lı teröristler senin meclisinde olduğu halde,sarp kayalıklarda terörist arayanlara ağla..

*Ağla Alper, Türk Yurdunda Türk olarak Dünyaya geldiğin için değil ama Öz Yurdunda garip,Öz Vatanında Parya olduğun için ağla..

*Ağla Alper, henüz 4 yaşındasın ama ileride seni bekleyen İşsizlik sorunu için ağla..

*Ağla Alper, ergen olduğunda kız arkadaşınla şehirlerinde rahat rahat gezemeyeceğin için,Etnik Özürlü kürtler,çingeneler ve benzerleri tarafından rahatsız edileceğin için ağla..

*Ağla Alper, Bir Hrant Ölünce sokaklara döküp naralar atan,Ama Türk şehitler için sessiz sinema oynayan Aydınlar!! için ağla..

*Ağla Alper, Milliyetçiliği Coca Cola Misali tekeleştirdiğini zanneden ve milliyetçiliği sulandırıp,ümmetçilik zehri bulandıran partiler için ağla.

*Babanı ve baban gibi onlarca TÜRK EVLADININ hayalleri için ağla..

Ağla Alper,Susma,Bağır :TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR DE! MAKUS TALİHİNİ YEN ARTIK.SEN ATAN MUSTAFA KEMAL'İN NESLİNDENSİN.SEN ÇAĞLAR AÇIP KAPATAN FATİH'İN TORUNUSUN.AĞLA VE BAĞIR SESİN KISILINCAYA KADAR NEJDET SANÇAR MİSALİ:

TÜRK IRKI SAĞOLSUN DİYE..

Senin O güzel gözlerinden akan bir damla yaşa kurban olurum.Senin baban ölmedi.Şehitler Ölmez Evladım..Sen ve nice Alperler bu ülkenin,bu ırkın geleceği..Tüm bu sorunları altetmek senin elinde.Bu iman ve güç senin damarlarında akan asil kanda mevcut..

TTK..

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ynt: TEK DAMLA GÖZYAŞIN İÇİN CAN ALIRIM!!
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2007 »
UYANIN UYANIN!

TÜRK'E KEFEN BİÇENİN SONU KORKUNÇ OLUR!

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2007 »
Tek damla göz yaşın için can alırım evet kandaşım bu tümce  çok yerinde çok güzel akan her damla göz yaşına her damla kana bin kürt gebersede içimdeki kin bitmeyecek zor olan savaş değil ,savaşmak Türke düğün gibidir zor olan ölmek değil ki ölmek kaybetbek değil yüceltmektşr şanını zor olan şu ki 40 itin bir piçi kimki bana kafa tutsun
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı YABGU KAGAN

• Türkçü-Turancı
  • Savaşa Hazır!
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2007 »
Tek damla göz yaşın için can alırım evet kandaşım bu tümce  çok yerinde çok güzel akan her damla göz yaşına her damla kana bin kürt gebersede içimdeki kin bitmeyecek zor olan savaş değil ,savaşmak Türke düğün gibidir zor olan ölmek değil ki ölmek kaybetbek değil yüceltmektşr şanını zor olan şu ki 40 itin bir piçi kimki bana kafa tutsun

Evet soydaşım.

Bir Türk'ün tek bir gözyaşına dahi 1000 kürdün kellesini alsak bile KİNİMİZ DİNMEYECEK!

TTK.

Çevrimdışı sari_selim

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2007 »
Bizim devlet kadroları hainlerce işgal edilmiş. devlet kadrolarını ele geçirelim öncelikle. Bir de ekonomik yapılanmaya gidelim kaleleri tekrar fethedelim.

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2007 »
Alper'in akıttığı gözyaşları, hepimizin yüreğini dağlamaktadır.Alper; unutma evlat, kinin kinimizdir.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2007 »
Ağlama Çocuk       

ağlama be çocuk
ağlama..
ne denir bilmem ki
yüreği kanayana
üzülme çocuk
düzelecek, düzelecek mutlaka
demeyi ne çok isterdim ah..
ama sen ağlama
yine de ağlama

ağlıyor çocuk
baba diyor
hiç doğmayacak mı güneş
karanlık kaderim mi olacak bundan böyle
sana diyorum baba
açsana gözlerini
gözlerime baksana

baba aç gözlerini
konuşsana..

baba korkuyorum
herkes neden susuyor
neden böyle karanlık
bu gece

ya sen?
o hep saçlarımı okşayan ellerin
neden böyle soğuk ha..
ya gülünce güller açan
yanakların..
baban öldü diyorlar
ölmedin değil mi?
baba
ölmezsin..
beni bırakmazsın
bu karanlıkta
bırakmazsın değil mi?

Ağla be çocuk
onca ağlanacak şey var ki
ve onca ağlayan..
sen de ağla çocuk
ağla...

(Ömer Seydi Ekinci'nin şiirinden alıntıdır)

TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2007 »
Bizlerde ağlıyoruz,şehidimin örtüsü bayrağımı dekor yaptıkları için,TÜRK ordusu üniforması içindeki bazısoysuzların söyledikleri için,imralıdaki iti bal ve kaymakla beslediğimiz için,bir karı milletvekili görüntüsündeki kıroyu arabulucu görüntüsü altında ırak'a kocası olcak itle şey etmeğe gönderdiğimiz için,ağlanacak o kadar çok nusubet var ki ama bizim de gözümüzde yaş kalmadı.Şu çok iyi bilinmeliki bizler kimseyi böyle ağlatmayız,ağlayacak it bırakmayız.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2007 »
Asya senin tek göz yaşına kurban. Babanı senden ayıran o itleri sen ellerinle indireceksin... Yüreğimizde ALPERLERİN yaktığı ateş, kinimize boy versin, versin ki intikamımız en derinden ve acı şekliyle olsun...