Gönderen Konu: Deniz Baykal'dan ırkçılık açıklaması...Artık Chp'de Türk'üz demekten utanıyor...  (Okunma sayısı 7147 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
Deniz Baykalı tartışmaktan ziyade Türk' ün son Başbuğu Mustafa Kemal ATATÜRK' ün, partisinin akibetini tartışmak daha yerinde olacaktır.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
deniz baykal ismindeki çekres'i sevmiyoruz, nefret ediyoruz vs. ancak şu da açık ki şu son türban tartışmalarında CHP'den başka hiçbir parti cumhuriyetimizin temel ilkelerini savunmaya geçemedi-geçemiyor-geçmiyor.

türban konusunda mhp-akepe-dtp ittifakı ile karşı karşıya olduğumuz şu dönemlerde ben şahsen deniz baykal'ın şahsına yergiler yapacak lüksü kendimde görmüyorum. Şu ara CHP'nin meclisteki duruşunu desteklemekle meşgulüm.

Çevrimdışı Altay-Turan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • Last Seljuk
deniz baykal ismindeki çekres'i sevmiyoruz, nefret ediyoruz vs. ancak şu da açık ki şu son türban tartışmalarında CHP'den başka hiçbir parti cumhuriyetimizin temel ilkelerini savunmaya geçemedi-geçemiyor-geçmiyor.

türban konusunda mhp-akepe-dtp ittifakı ile karşı karşıya olduğumuz şu dönemlerde ben şahsen deniz baykal'ın şahsına yergiler yapacak lüksü kendimde görmüyorum. Şu ara CHP'nin meclisteki duruşunu desteklemekle meşgulüm.

Din'cilik tarih boyunca hep git-gelmis'ler yapmistir. Insan'lar sistem'lerden çabuk bikarlar (bkn. komünizme, ilelebet var olacagi düsünülmüstü. O'nun için ben Cumhuriyet'in kazanimlarinin tehlikede oldugunu düsünmüyorum, kizlar baslarini açmayi severler.

Burada konu Türk'lük. Eger Türk Milleti, baykal gibi Soy düsman'lari yüzünden (tayyip erdogan,... vs. hiç bahsetmiyorum) kaybolursa, bir daha geri gelmez.
önerim: baykal gitsin, yerine Türk gelsin, chp Türk'lüge geri dönsün
Swords shine, Wolves guide,
Our horses were our brothers.
We destroyed together legions of Rome
We invaded Anatolia, we called it home

Our Culture is nature,
Our Religion is Sky.