Gönderen Konu: Türkiye'yi Dünyaya Böyle Tanıtıyorlar..  (Okunma sayısı 2858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
TÜRKİYE'DE TÜRBAN TARTIŞMALARI SÜRERKEN, DÜNYANIN ÖNEMLİ AJANSLARI TÜRBAN HABERİNİ DÜNYAYA, "ÇARŞAFLI KADIN" FOTOĞRAFLARIYLA SERVİS EDİYOR...

AGENCE FRANCE PRESSE AFP, AP VE REUTERS, TÜRKİYE'DE TÜRBAN TARTIŞMALARI HABERİNE BU FOTOĞRAFI EKLEDİ. İŞTE DÜNYA AJANSLARININ GÖZÜYLE TÜRKİYE...

AFP'NİN MUHABİRİ MUSTAFA ÖZER'İN ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLAR ABONELERE "TÜRK KADINLARI CADDADE YÜRÜYOR" BİLGİ NOTUYLA GEÇİLDİ

BİLGİ NOTUNDA, TBMM'NİN ÜNİVERSİTELERDE TÜRBAN YASAĞININ KALKMASINI ÖNGÖREN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİ KABUL ETMESİNİN ARDINDAN, BUNU LAİKLİĞE TEHDİT OLARAK GÖRENLERİN DEV PROTESTO MİTİNGLERİ DÜZENLEDİĞİ DE BELİRTİLDİ

AFP VE DİĞER AJANSLARIN "İSTANBUL FOTOĞRAFLARI" DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA GÖNDERİLİRKEN, TÜRKİYE'NİN İMAJININ DA YİNE BÖYLE GÖSTERİLMESİ TEPKİ TOPLADI.

Bu nasıl bir İştir bakalım daha neler göreceğiz...

Çevrimdışı kerküklü

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türkiye'yi Dünyaya Böyle Tanıtıyorlar..
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2008 »
Yazıklar olsun..

Çevrimdışı BezAt

• Türkçü-Turancı
  • **
  • %100 Türk
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2008 »
Kimseye kendimizi tanitmaya veya taninmaya ihtiyacimiz varmiki dert ediyorsunuz?
Avrupali dedikleriniz bal gibi farkinda herseyin ama siyasetci olduklarini unutmiuyorlar. Bu nedenle karalama politikasi surekli devam edecektir.
Yanliz hata varsa o bizim dir medya nin degil!
Ustelik ben iki avrupalinin ulkeme gelmiyecekleri endisesi yada laf atacaklari gibi bir endisem yoktur.
Ab birligi dedikleri hayal hicbirzaman gerceklesmiyecegi icin oturup birseyleri dert etmenin anlami yoktur.
Savasla alamadiklarini siyasetle ve parayla almaya calisan bir zihniyetin halki beni carsafli tanisa ne olur tanimasa ne olur?
Dusman dusmandir!

Ben ve Milletim
Tanrı'nın kırbacıyız
Tanrı kendi yolundan
çıkanları cezalandırmak
için bizi gönderir.!
ATTİLA

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2008 »
  Avrupa nın bizi bu fotoğraflarla tanımasına ihtiyacı yok çünkü Avrupa dediğin Almanya Belçika Hollanda Fransa gibi pek çok ülkede binlerce Türk yıllardır yaşıyor...

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2008 »
TÜRKİYE'yi üçüncü sınıf bir ülke olarak kabul etmek ve ettirmek için her fırsatta dünyaya bizi reklam eden Avrupanın eline verilmiş büyük bir koz...Yazıklar olsun..!!!!!Başımıza bu soysuzları geçirten,bu hainlere oy verenlerin elleri kırılsın...Esenlikler.TTK.