Gönderen Konu: Cumhurbaşkanı türban'ı onayladı.  (Okunma sayısı 3497 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BozkurtKursat

• Türkçü-Turancı
  • **
Cumhurbaşkanı türban'ı onayladı.
« : 22 Şubat 2008 »
Cumhurbaşkanı türban'ı onaylamıştır. Kara Harekátıyla Gündemi değiştirdikten sonra, gelen bu gelişme'ye nedense şaşırmadım. Şuan Sn.Osmak Pamukoğlu'nun, Kara Harekátı hakkında yapmış oldugu yorumu anlıyorum.

Çevrimdışı ALp TeKiN

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Cumhurbaşkanı türban'ı onayladı.
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2008 »
Anda zaten hep aynı işi yapıyorlar.Gündemi değiştirip kendi işlerini yürütüyolar.22 Şubat 2008 bu tarihe dikkat önce Tekel
ingiliz amerikan ortaklığına satıldı.Daha sonra türban onaylandı.Her nedense iki olayda Kuzey Irak'a kara harekatı düzenlendikten 18 saat sonra gerçekleşti...
Gönülleri birleşenler ölse de bir gün
Gök kubbede kalacaktır seslerinden ün.

Gönülleri birleşenler! Selam sizlere!
Uzaklarda dertleşenler! Selam sizlere!

ilteris12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2008 »
Kap-Kaç mantığı ile devlet yönetiyorlar. Her şeyi bir ''oldu-bitti''ye getirerek adım adım ilerliyorlar. İpin ucuda artık kaçmak üzere.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2008 »
Gündemi değiştererek Neler yapıyorlar...

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2008 »
Adamlar istedikleri gibi at koşturuyorlar...Tanrı cezalarını versin...Başımıza adam gibi birisi geçmedi gitti...
Göz boyama bunların hepsi..Ve çok iyi kullanıyorlar...Sandıklardan çıkan sonuçlara bakılırsa....

Bugün seçim olsa gene aynı sonuç ya da çok yakın bir sonuç çıkar....EY TÜRK UYAN ARTIK!!!!

Korkarım ki;Üniversitelerimiz eskilerde olduğu gibi karışacak...İstenilende bu zaten...
Esenlikler.TTK.

Çevrimdışı Yalniz Kurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2008 »
pkk ile akp dayanisma gösteriyorlar,belli oldu.Arapci Kürt partisinin Bakanlarinin cogu kürt bildigim kadariyla.Pasalarimizin yerinde olsam,Hükümeti dinlemem,onlara hicbir Bilgi vermem.Pkk nin isini bitirince Akpnin isini bitirmeye bakarim.

Çevrimdışı bozkurtlar03

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2008 »
o gül denen kırmadan da başka sonuç beklemezdim.vakit çok yaklaştı Bozkurt lar artık meydana çıkma zamanı geliyor hazır olun.