Gönderen Konu: DİYARBAKIR'DA ATATÜRK HEYKELİNİN ÜSTÜNE APO İTİNİN RESMİNİ ASTILAR!  (Okunma sayısı 4719 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
Yedi pkklı milletvekili adayının YSK tarafından veto edilmesini bahane eden kürt teröristler İstanbul'da Türk Bayrağını indirip, Diyarbakır'da da Atatürk heykelinin üzerine aponun resmini astılar.

Basından...

Başbakan eseriyle övünebilir.
Türklüğe ve Türklüğün değerlerine karşı örtülü bir savaşın içerisinde olan başbakan, kendi yapamadıklarını, bin türlü şeytani tezgahlarla, kürtlere yaptırıyor.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Koskoca İktidar Erkanı'nın(Devlet Erkanı demiyorum, bunlar değil Devlet; ufak bir mezra bile yönetecek kabiliyetten dahi yoksundurlar. Hasbelkader Milletimizi istismar edip oyunu alıp iktidar olmuşlar) aşağılık teröristlerin, şehir eşkiyalarının, katillerin ayaklarına kapanıp özür dilemediği kaldı. Onu da kılıfına uydurup yaptılar. Tiyniyetleri ve cibiliyetleri buna fazlasıyla müsaittir.

Teröristle işbirliği yapan, müzakereyi savunan herkes Vatan Hainidir ve Türk Milleti'nin düşmanıdır.

Aziz Milletimize tarihi bir görev düşmektedir ! Önümüzdeki seçimlerde; Ya biz düşmanın(AK-PKK ile yardakçıları, sempatizanları) üzerine basıp geçeceğiz ya da onlar bizim !

Düşmanı yok etmek için tek bir yol vardır: O da;

Önümüzdeki 12 Haziran seçimlerinde, AK-PKK'yı iktidardan indirmektir !

Oyunu kullanmayan da Demokrasi ile Vatandaşlığın en temel vazifesini yerine getirmiyor demektir. Dolayısıyla bir Terörist ve yardakçısından farkı yoktur ! Bunu vebalini ve veballerini; gelecek nesillerimiz, evlatlarımız, Türk Milleti'nin hiçbir ferdi çekmesin.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
12 Haziran Türk milletine neler getirecek bakalım.Irkımız kanındaki damarla bu gidişe dur mu diyecek, yoksa bu itliklere göz yummaya devam mı edecek? Eğer ki aklımdan bile geçirmek istemiyorum ama tekrar seçilecek bir AKP iktidarı Türkiye Cumhuriyeti ve Türk ırkının kökünü kazımak için bu sefer somut olarak eylemlere girişecektir.

Türk gençliği olarak zamanı gelince karşılarında durduğumuzda, Türk milletinin uyanışıyla birlikte tek yürek tek bilek olacağız!Korkak cemaat tayfası önümüzde hamamböceği gibi kaçacak delik arayacak.

"Ey Türk vur, vatanın bakirlerine
Günahkar gömleği biçenleri vur!
Kemikten taslarla şarap yerine
Şehitler kanını içenleri vur!"

Işbara Tarkan
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı Ali Talip Çatalyürek

• Türkçü-Turancı
Gelinen noktaya bakın yazık, Türk Evladı uyuma !

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
  Ergenekon icad edildi mertlik bozuldu. AKPsinin PKK ile ortak noktasi Atatürk düsmanligidir. Uygun olmayan yerden dogan Erdogan ucan kusa laf yetistirirken , Tuncelide Atatürkün idam ettigi it saitin, heykelinin dikilmesine seyirci kaldi.
 Atatürk´e kendi yapmak isteyipte yapamadiklarini,bu cakallara yaptiriyorlar.Bismilde bir it geberdi, intikam dediler,iki gün sonra bir polis ucmaga vardi.Cumhurbaskani basta olmak üzere TBMM´nin cogunlugu PKK´yi destekliyor. Tekrar iktidara gelip anayasada k.rtlere resmiyet kazandirip devleti cok milletli bir yapiya cevirmek istiyorlar. Bunun adinida yeni Türkiye diye satiyorlar.

Hakkini arayan genclerin karsisina 10 bin kisi diken bu Türk düsmani soysuz gürcü,niye bir avuc k.rtün karsisina kimseyi dikmiyor? T.T.K. 
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Bunlar iyice azıttılar! Geçenlerde bir fotoğraf görmüştüm bir tane kürt eniği, Başbuğ Atatürk'ün heykelinin arkasından iki kulak yapıyordu. Böyle şeyler çok kanıma dokunuyor. Bizim koyun milletimiz halen daha sesini çıkarmıyor.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)