Gönderen Konu: Büyük bir eksiklik!  (Okunma sayısı 3032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abatay

• Ziyaretçi
Büyük bir eksiklik!
« : 19 Eylül 2011 »
Arkadaşlar herkese selamlar,
Benim sizlerle paylaşmk istediğim ve öneminin çok büyük olduğuna inandığım bir konu var, TİCARET.

Arkadaşlar dünya siyasi tarihine baktığınızda siyasi fikir ve hareketlerin ekonomik altyapı ve destekçilerinin çokluğu yada azlığına göre etki alanlarının ve güçlerinin değişiklik gösterdiğini rahatlıkla göreceksiniz.

Ayrıca her seferinde bizlerde deriz ki" ticaretini, alış-verişinizi fikirdaşından yap ki, paran zararlı fikir sahiplerine gitmediği gibi, kendi fikirdaşına faydan olsun".

Yani kendisini Türkçü / Türk milliyetçisi olarak tarif eden kişilerin kendi aralarındaki ticaret hacmi arttıkça bu kişilerin fikri aktivitelere harcayacakları maddi kaynaklar artacak ve bu sayede fikri temeller güçlü ve devamlılık arz ederek büyüyecekti.

Önerim şu yönde olacaktır;
Bence forumda bu konuda bir bölüm açılmalı. Türkiye'de ve dünyada ticaret yapan fikirdaşlar firmalarını ve ürünlerini tanıtmalı, bu sayede aramızdaki ticaretin hacmi büyümelidir.

Kısa yazımla umuyorum ki anlatmak istediklerimi anlatabilmişimdir. Artık gerisi forum yöneticileri ve siz değerli forum üyelerine kalmış. Umuyorum bu konuda bişeyler olur.

Not: uzun yıllardır profesyonel olarak iş hayatında olan biri olarak yardımım yada fikirlerim gerekli olursa, elimden geleni yapmaya hazırım,

Herkese Esenlikler,
Özgür Demir

(mail trafiğinden dolayı şirket mailimi yazamıyorum)
[email protected]

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Büyük bir eksiklik!
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2011 »
Arkadaşlar herkese selamlar,

Önerim şu yönde olacaktır;
Bence forumda bu konuda bir bölüm açılmalı. Türkiye'de ve dünyada ticaret yapan fikirdaşlar firmalarını ve ürünlerini tanıtmalı, bu sayede aramızdaki ticaretin hacmi büyümelidir.

Esenlikler Sayın abatay, hoşgeldiniz!
Önerinizi önemsiyorum. Otağın teknik yöneticisi arkadaşımızla, açılmasını istediğiniz yeni bölümü, görüşüp, şayet teknik olarak mümkünse, dileğinizi yerine getrimeye çalışacağız.
Özverili yaklaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

abatay

• Ziyaretçi
Ynt: Büyük bir eksiklik!
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2011 »
Sayın Üçoklu Börü Kam,
Hızlı cevabınız için teşekkür ederim,

Teknik yöneticiniz ile bu konuyu paylaşacak olmanız çok güzel. Fakat bahsettiğim şey çok detayı olmayan zaten şu anda hali hazırda uyguladığınız "GENEL KONULAR OTAĞI" benzeri bir bölümün foruma eklenmesi ile çözülebilecek bir fikir.

Konu ile alakalı olarak yapacağımız bir şey olursa lütfen irtibata geçiniz

Özgür Demir / İzmir