Gönderen Konu: Ata'nın Huzurunda Sakız Çiğneyen AKP'li Tutuklandı  (Okunma sayısı 5702 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
Ata'nın Huzurunda Sakız Çiğneyen AKP'li Tutuklandı

Ordu?nun Fatsa İlçesi?nde Atatürk anıtına çelenk koyarken sakız çiğneyen AKP İlçe Başkanı Veysel Dalcı (38) tutuklandı.

Fatsa?da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları nedeniyle Cumhuriyet Meydanı?ndaki Atatürk anıtına çelenk konuldu. Anıta çelenk konulması sırasında sakız çiğnemeye devam eden AKP İlçe Başkanı Dalcı katılanların dikkatini çekti. Törenin ardından Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı AKP?li Hüseyin Anlayan, Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Kalender Karadağ ile yapılan değerlendirme toplantısında AKP İlçe Başkanı hakkında suç duyurusunda bulunulması kararlaştırıldı. Suç duyurusu üzerine gözaltına alınan Dalcı mahkeme tarafından ?Atatürk?ün manevi şahsiyetine hakaret? suçundan tutuklandı. Dalcı, akşam sarımsaklı yemek yediğini, bunun için sakız çiğnediğini söyledi.

K.K.G.B : Yüzsüz köpeğe bak hele bu ülkeyi yedin yedin doyamadın da taharet için bula bula başbuğun huzurunu mu buldun?Bir gün hepsinin hesabı sorulacak...

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
COK COK ÖZÜR DILERIM, FAKAT BU ITLER ARTIK COK OLMAYA BASLADI! SEN KIMSIN DE BÜYÜK BASBUG ATATÜRKÜN HUZURUNDA BÖYLE BIR SEREFSIZLIGE KALKISIYORSUN, ADI KARAKTERSIZ KÖPEK!

BUNLAR ANCAK TALIBANLARIN DIZININ DIBINE CÖKEN ITLERDIR! ZAMANINDA tayyipos BÖYLE BIR NANE YIMEDI MI?

MUTLAKA HESAP VERMESI GEREKIYOR BU akp´li MAYMUN!

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
Alıntı yapılan: aslanargun
COK COK ÖZÜR DILERIM, FAKAT BU ITLER ARTIK COK OLMAYA BASLADI! SEN KIMSIN DE BÜYÜK BASBUG ATATÜRKÜN HUZURUNDA BÖYLE BIR SEREFSIZLIGE KALKISIYORSUN, ADI KARAKTERSIZ KÖPEK!

BUNLAR ANCAK TALIBANLARIN DIZININ DIBINE CÖKEN ITLERDIR! ZAMANINDA tayyipos BÖYLE BIR NANE YIMEDI MI?

Acaba soyu nedir?Türk olursa çok üzülürüm.

yozgatli

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Kayrakan_GokBoru
Alıntı yapılan: aslanargun

Acaba soyu nedir?Türk olursa çok üzülürüm.

LAZ VEYA GÜRCÜ OLABILIR
TÜRK OLAN YAPMAZ ÖYLE BISEY

• Türkçü-Turancı
    • KKGB

GayriTürk olduğu konusundaki kanaatim kuvvetlenmeye başladı.

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
MUTLAKA TÜRK OLMAMA GİBİ DURUM OLABİLİR AKSİ KENDİ ATASININ KARŞISINDA BU YAPAMAZDI. TABİKİ EŞŞEK KADAR ADAM NE YAPTIĞINI BİLİR. MAKSAT ARAMAKTAN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR İNSANIN KAFASINA.

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
Bir başka şeriatçi paçavra olan YeniŞafak gazetesi haberi "Bir garip tutuklama" adı ile yayımlayarak durumun gereksiz! olduğunu ima etmeye çalıştı.Sarımsak meselesini de hiç açmadı.

TTK

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
ASLINDA HIC AGIZIMI BOZMAK ISTEMIYORDUM, FAKAT O P..T ALSIN O SAKIZI MÜNASIP BIRYERINE SOKSUN! ADI KÖPEK!
BU yobazlar, ümmetciler ve gayritürkler ARTIK TAM AZITTI!

UTANMAZ KELEK! SANKI BILMEM NERDE CALISAN BIR KARI GIBI SAKIZ CIGNIYOR ATAMIZIN HUZURUNDA. SINIRIMDEN BÜTÜN GECE YATAMADIM O SEREFSIZ P.C KURUSU AKLIMA GELDIKCE!

YAKINDA akp´li ITLER KALKIP´TA "apo´yu KÜLTÜR BAKANA YAPALIM" DERLERSE! BEN BUNLARDAN ARTIK HERSEYI BEKLIYORUM!!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!!!!!

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
bu soysuzun dogru söyledigine inanmiyorum..kasten yapmistir.bi insan bu kadr beyinsiz olamaz..saniyorlar bu ülkede ülkeyi savunacaklar kalmadi..Allahin en büyük hediyesi Türk olmak Türk olarak dogmaktir..TTK..

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
Dalcı şeriatçi basın-yayın tarafından hepten masum gösterilmeye çalışılıyor.Yok aslında sakız çiğnememişmiş.Yahu adam "sarmısaklı yemek yedim ondandır" diyecek kadar yüzsüzleşmedi mi? -ki bu sözünü yalanlamadı- .Tamam işte daha ne olsun.