Gönderen Konu: Anlayana  (Okunma sayısı 7263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AT HIRSIZI

• Etnik döküntü bir çerkez olduğu için atılmıştır.
  • Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Anlayana
« : 12 Ocak 2012 »
MERHABA / dersem solcu kominist  / Selamün aleyküm / dersem ümmetçi dinci şeyh yada hoca mı olurum ?

Sanal alem dedikleri uzagı yakın eden net dünyasında ilgimi  çeken ve beni ilgilendiren her sayfa grup topluluk sosyal paylaşım sitesinde gezmekteyim...

Silahla saldırıya uğrayan millet elbette kendisini silahla savunacaktır.
Tarihin hiçbir döneminde, Türklerin aman dileyene el kaldırdığı görülmemiştir.
Türk milletinin tek derdi vatanını, varlığını korumaktır.
Buna yönelik bir saldırı olmadığı sürece, “galeyana” gelmez.
Hoşgörülüdür, ama sabır dediğimiz şey de bir yere kadardır.
Türk, kökenin araştırmaz. Kendisini Türk hissettiği için Türktür.
Hangi etnik kökenden geldiğinin, Türklüğün hangi boyundan geldiğinin bir önemi yoktur.
Bunu kendisine dert eden daha baştan kaybetmiştir zaten.
Türk Türklüğünü ispatlamak zorunda değildir.
Türklüğü belirleyen, konuştuğu dil, sahip olduğu kültür, değer yargılarıdır.
Bundan dolayı, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içersinde yaşayan…
Aynı dili konuşan, aynı kültüre sahip herkes Türktür.
Ama!
Türklükten utananlar zaten bizden değil.
Çoktan taraf olmuşlardır. Korkularından bunu bile itiraf edememektedirler.

NOT: biraz açık sözlü birazda haklı oldugum konularda yada haklı oldugumu sandıgım konularda susmaz ve saldırgan 1 yapım var ne yapalım buda bana göre karakterim bir başkasıan göre karaktersizligim...

sözün özü < ümit özdagın milliyeçligi konusunda yada TÜRKLÜGÜ konusunda bir yazıya denk geldim.

Çerkez olması onun vatanın evladı olmasının önüne engel olur mu ?

bende çerkezim bunuda burda yazmak yada belirtmek istemezdim fakat bagzı şeyleri anlatmak için birşeylerde yazmak gerekiyor.

Ben LEŞ KARGASI BÖLÜCÜ TERÖR örgütü sempatizanı, üyesi,gönül vereni KÜRT < halkımıdır milletimidir ne HALT oldugu belli olmayan VATANSIZ BAYRAKSIZLARDAN  degilim...

Hiç bir çerkezinde TÜRK MİLLETİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ devleti için tehlike arz ettigini sanmam edersede VATAN HAİNİDİR.

ADALET HERKESE EŞİT DAVRANMAK DEGİL < hakedene hakettigi gibi davranmaktır. bizede hakettigimiz gibi davranılmasını arzularız SAYGILAR.

İHANETİN MAZERETİ ve AFFI OLMAZ <  bunun bilincinde 1 TÜRK genci(yim)

(siteden yada form sayfasından uzaklaştırılmaz isem  paylaşımlarınızdan yararlanmaya bilgi edinmeye ve TÜRKLÜK adına bizleri 1 adım ileriye götürmege gücümüz ve bilgimiz dahilinde VARIM.)

son olarak...KİMİN KAFATASI ÖLÇÜLERİNE bakıp kim HASMI HAS TÜRK < gen testi mi yapıldı !!? :asker:

Dünyanın efendisi TÜRK milletidir. :turan:

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: Anlayana
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2012 »
Ben çerkezim diye ilk fırsatta  haykıran,topik olarakta dünyanın efendisi Türk milletidir diye slogan atan birinin nasıl bir ruh haliyle bu konuyu açmış olduğunu gerçekten merak etmekteyim.Çerkez kökenli olupta, kendini Türk hisseder bir insan.Buna şaşmamak lazım.Ama ben çerkezim diye söze başlıyorsa,bunun altına ben bi İBNELİK ARARIM.Ağzımı fazla bozmadan, siz ve sizin gibilerin karmaşık ruh hali için aşağıda güzel bir espri var.Buyrun:

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2012 »
KİŞİSEL İLETİYİ KAPATMASI DA AYRICA MANİDAR. :asker:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2012 »
Bu tip provakasyonları yapan iki  kişiyi bu soytarılığı devam ettirirlerse isim isim deşifre edeceğim.İnsan önce,yaşına başına yakışır,ağırlığını tartar bir duruş sergilemeli.Sergilemezse,itin götüne sokup sokup çıkaracağımı bilmelidir.Diğer otağlarla aramızı uzak tutmak isteyen bu kişileri teşkilat olarak bilmekteyiz.Aldığı yükün altında ezilipte sağa sola çamurluk yapmaya kalkanı,idrarımla boğarım.Bu da son uyarımdır.
                                                                                                                                   ANLAYANA...

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2012 »
MERHABA / dersem solcu kominist  / Selamün aleyküm / dersem ümmetçi dinci şeyh yada hoca mı olurum ?
Hangi b.... soyu olduğun kullandığın, Türk Soluna ait,  resimden belli.
1453TÜRK1923 gibi bir adı da sana layık olmadığı için alıp adını "AT HIRSIZI" olarak değiştiriyorum.

sözün özü < ümit özdagın milliyeçligi konusunda yada TÜRKLÜGÜ konusunda bir yazıya denk geldim.

Çerkez olması onun vatanın evladı olmasının önüne engel olur mu ?

bende çerkezim bunuda burda yazmak yada belirtmek istemezdim fakat bagzı şeyleri anlatmak için birşeylerde yazmak gerekiyor.
Bu otağ Türk kanı ve soyundan gelenlere mahsus Türkçü bir yerdir. Doğal olarak da gayr-i Türkler burada ne barınabilir ne de hümanist gerekçelerle hoş görülebilir.
Türkçülük Ülküsü ne kürdün, ne çerkezin ne de diğer etnik döküntülerin iyisi kötüsü diye bir ayrım yapmaz.
Kişi Türk değilse, ağzıyla kuş tutsa, işimiz olmaz.
Sonuçta etnik döküntü değil mi, en iyisinin .........
Çerkezler hakkında görüşlerimizi merak ediyorsan Otağımızın:
Türkiye'de ki Çerkezler
Başlığını okursan bizim çerkezlere bakışımızı daha iyi anlamış olursun.

Dünyanın efendisi TÜRK milletidir.
Aferin bak bazı şeyleri görebiliyorsun.
Türk'ün büyüklüğünü kabul ve ikrar etmek bile senin Türklük ve Türkçülük dairesi içinde yer almana yetmez.
Etnik bir döküntü olduğun için ATILDIN!
Haydi yallah AT HIRSIZI seni!

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2012 »
Tanrım hikmetinden sual olmaz ama

İHANETİN MAZERETİ ve AFFI OLMAZ <  bunun bilincinde 1 TÜRK genci(yim)

böyle bilinçli dallamalar varsa beni neden yarattın?

:evil: :asker: :evil: :asker: :evil:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2012 »
Bu tip provakasyonları yapan iki  kişiyi bu soytarılığı devam ettirirlerse isim isim deşifre edeceğim.İnsan önce,yaşına başına yakışır,ağırlığını tartar bir duruş sergilemeli.Sergilemezse,itin götüne sokup sokup çıkaracağımı bilmelidir.Diğer otağlarla aramızı uzak tutmak isteyen bu kişileri teşkilat olarak bilmekteyiz.Aldığı yükün altında ezilipte sağa sola çamurluk yapmaya kalkanı,idrarımla boğarım.Bu da son uyarımdır.
                                                                                                                                   ANLAYANA...
İfadelerin oldukça manidar TARDU KAĞAN Kardeşim.
Ben de; bu şahısla önceki gün osmanbey adıyla kayıt olan şahısın aynı kişi olduğu ya da aynı odaktan baş ağrıtmak, en azından boşu boşuna vakit harcatmak, düşüncesiyle yönlendirilmiş olabileceğinden şüphelenmiştim.
Demek ki sizlerde aynı şüpheyi duymuşsunuz.
Dünya kadar işimizin arasında, bir de, kaşıntısı tutan kaşarları kaşımak gerekirse, istemeye istemeye olsa da, kaşırız.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2012 »
İfadelerin oldukça manidar TARDU KAĞAN Kardeşim.
Ben de; bu şahısla önceki gün osmanbey adıyla kayıt olan şahısın aynı kişi olduğu ya da aynı odaktan baş ağrıtmak, en azından boşu boşuna vakit harcatmak, düşüncesiyle yönlendirilmiş olabileceğinden şüphelenmiştim.
Demek ki sizlerde aynı şüpheyi duymuşsunuz.
Dünya kadar işimizin arasında, bir de, kaşıntısı tutan kaşarları kaşımak gerekirse, istemeye istemeye olsa da, kaşırız.

TTK.

Tam aksine.Biz şüphelenmiyoruz .Eminiz.Ip takibi yapıldı.

Çevrimdışı Aze Bozkır Savaşçısı

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2012 »
Siz beləsiz dəəə.  8-) çerkesi, kürdü, ermənisi.. hamınız eyni "po.."suz. Özünə çerkes deyib, "Dünyanın efendisi Türk Milleti" sözü ilə "gö..ə girən" yaltaqlarsız!!