Gönderen Konu: Biri Ateistti, Biri Dinciydi!  (Okunma sayısı 19510 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aze Bozkır Savaşçısı

• Türkçü-Turancı
Ynt: Biri Ateistti, Biri Dinciydi!
« Yanıtla #30 : 04 Nisan 2012 »
    Soydaşımız da bizim düşüncələrimizlə razı olduğu üçün, fikrimcə bir sorun yoxdur..

Amma:

Oysa ki buradaki vahim propaganda diyor ki... şayet Erbakan gibi olmak istemiyorsan, Aziz gibi olacaksın.
Sübliminal mesaj bu.

Bu növ fikirlərə də dikkət edin.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #31 : 04 Nisan 2012 »
Tüm kandaşlarıma esenlik olsun.
arkadaşlar ben Tanriya ve hesap gününe inanan bir Türküm. Bu konuyu ateizmi savunmak ve tartışmak için açmadim.

Esenlikler olsun Mete Oğuz Anda.
Sizin bu konuyu açma niyetinizin ateizmi savunmak olmadığına inanıyorum. Ama yaptığınız ikili mukayese, olumsuz bir örnekleme üzerinden, sanki bilinç altına ateizmi şirin gösterir gibi bir algı kapısı açıyor. Bunu da belirtmek zorundayım.
Zaten diğer andalarımız da bu noktaya itiraz edip, dikkat çemişler.
Türkçüler olarak ateizmi reddediyoruz.
Türk hangi inanç sistemi ve öbeği (mezhep) içerisinde olur ona bir sözümüz yok, lakin Tanrıtanımazlık tarihin hiç bir döneminde Türk inanç sistemi içerisinde yer bulmamıştır.
Türkler milli inançları olan Kök Tenğri'ciliğin yanısıra; Müslüman, Hıristiyan, Musevi, Maniheist, Budist, Deist vs. gibi inanç sistemlerine ve bu inanç sistemleri içerisindeki öbeklere (mezhep) dahil olmuş ama asla Tanrıtanımaz (ateist) ve çoktanrıcı (putperest) olmamıştır.
Türk Tanrıyı Acunda var olduğu ilk günden beri bilmekte ve kendisini Tanrı'nın Acunu yönetmek üzere Tanrı tarafından Acuna görevli olarak gönderildiğine inanmaktaydı.
Bir çok Andamızın değindiği gibi ateist Türkçülük zırvası ulusalcılık adını takınan eski kızılların Türkçülüğü Türk Milletinin gözünden düşürmek ve milletle kavgalı hale sokmak için kasıtlı olarak Türkçülüğe sokuşturamya çalıştıkları bir mikrop ve hastalıktır.
Ateisten, bırakın Türkçüyü, insan bile olmaz.

Alıntı
“Cennette bekar kişi kalmayacaktır.
Cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. Tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.
Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.
Cennette erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.
Cennete girenlr 33 yaşına döndürülecektir.
Cennettelik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.
Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.
Cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.
Erkek, hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.”

Ben kırk huri diye duymuştum. Meğer huri sayısı yetmişiki ve bazen de yüz oluyormuş.
Peki hep erkeklere kırk Huri veriliyor da neden kadınlara kırk Nuri verilmiyor? : - )
Bir de cennete giren erkeklere sunulacak olan erkek-kadın karışımı olan gılman'dan bahsediliyor ki bu da işin başka bir vahim tarafı.
Güler misin? Ağlar mısın?
Bu nasıl bir dünya, ahiret, cennet, cehennem anlayışı böyle?
Yukarıdaki ibareleri okurken bile insanın yüzü kızarıyor.
Bir cepheden bakıyorsun Tanrı ateşle korkutuyor, bir cepheden bakıyorsun cennet adı verilen yerde insanların uçkurlarına vaatte bulunuyor. Böyle bir Tanrı anlayışı ilkel topluluklarda bile yoktur.
Bu manzara bile insanların inançlarıyla ne denli oynandığının ve dinin bir takım kişilerce nasıl ucubeleştirildiğinin en çarpıcı göstergesidir.
Bu yobazların tarifleriyle milletin kafasında ölümden sonra gidilecek yer; ya ateş kuyusu, ya da karı-kız evi olarak şekilleniyor.
Oysaki Türk'ün inanç sisteminde Tanrıya yönelişin amacı ne cezadan korkulduğu ne de bir takım ödüllere ulaşılmak istendiği içindir.
Türk inancında Tanrı korkulan değil sevilen, kendisine yönelmenin amacı vereceği ödüllere kavuşmak değil O'nun hoşnutluğuna erişmek içindir.
Sanırım yobazların din, ahiret, cennet, cehennem, Tanrı vb. şeylerden kastı Türk'ün kastettiklerinden başka anlamlar içeriyor.
Baksana şuna cennet denilen yer uçkur tatmin evi gibi anlatılmış.
Yuh olsun be!
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #32 : 04 Nisan 2012 »
Ya kardeşim, Türk diyecek adam, öncelikle insan diye bir tür var demesi lazım.
Bunlar insan diye birşey yok, sadece hayvan ve bitki var diyor.
Türk'ten geçtim.
Burada konu bitiyor kardeşim; daha sonra sürpriz sayılmaz bunların homoluk, ensestlik, hayvan istismarı gibi konuları normal (kendi deyimleriyle "doğal") olarak görmeleri.

Bırakın bunlarla anda olmayı, sokakta yürürken yanımdan geçse, midem bulanır. Bunların suratına sümük bile atılmaz.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #33 : 09 Nisan 2012 »
:evil: :evil: :evil: PEKİ BUNA NE DEMELİ !!!!  :evil: :evil: :evil:

BİR DAKİKANIZI AYIRIP OKUYUN LÜTFEN ARTIK BU KADARI DA YETER..
YETKİLİLER DİİKATİNE !! BU KİTAPLAR NEDEN TOPLANMIYOR ?
YUH DİYORUM ARTIK YUH....
AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, “imam ve hatip”(!) olan babası Ali Rıza Demircan‘ın “İslama göre cinsel hayat” adlı kitabından alınmıştır:
Cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. Tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.
Cennettelik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.
Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.
Erkek, hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.”

Abi ben şu andan tezi yok işi gücü bırakıp,kendime sağlam bir dergah bulayım,cennete nasıl kapak atarım bi formül bulayım.:)Sevdim bu müminlik işini...100 akrı allahbe

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #34 : 09 Nisan 2012 »
Bu iki adama salak il avanak desek?

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #35 : 09 Nisan 2012 »
Biri insanları Tanrıyla aldatıp, korkutuyor, diğeri Tanrısızlıkla sonuçta ikisi de aynı kapıya çıkıyor.
Al birini vur ötekine. İkiside aynı bokun soyu değil mi?
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #36 : 09 Nisan 2012 »

AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, “imam ve hatip”(!) olan babası Ali Rıza Demircan‘ın “İslama göre cinsel hayat” adlı kitabından alınmıştır:

Abi ben şu andan tezi yok işi gücü bırakıp,kendime sağlam bir dergah bulayım,cennete nasıl kapak atarım bi formül bulayım.:)Sevdim bu müminlik işini...100 akrı allahbe

TARDU KAĞAN ve YALNIZKURTKARAGÜLLE kandaşlarım dergahı bulduğunuzda beni unutmayın.
Valla bu müminlik çok iyi bir şeymiş. Hasan Sabbah bu cenneti Alamut kalesinde kurmamışmıydı? Demek Hasan Sabbahın ilham kaynağıda buymuş.
Yunus Emre'nin
Cennet cennet dedikleri
Üçbeş huri üçbeş gılman
diye devam eden şiirinde meğer bu mevzu anlatılıyormuşda biz iyi birer mümin olmadığımızdan mevzuyu anlamıyormuşuz. Yalnız bu huriyi bildim cennet hatun kişisi demek de gılman ne olaki onu bilemedim?
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…