Gönderen Konu: Pkk, Galatasaray Üniversitesinde toplantı düzenleyecek (!)  (Okunma sayısı 4356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Alıntı
Geçtiğimiz yaz İngiltere'de Türkiye'den Cengiz Çandar, Ali Bayramoğlu Hasan Cemal gibi gazeteciler ile bazı siyasetçilerin de katıldığı bir konferans düzenleyen PKK'ya yakın DPI (Deocratic Progress Institute (DPI) Türkçesiyle Demokratik Gelişim Enstitüsü) kuruluşu, İstanbul'da Galatasaray Üniversitesi'nde toplantı düzenlemeye hazırlanıyor.
DPI, İngiltere'de aynı adreste faaliyet gösterdiği Kurdish Human Rights Project(KHRP) yani Kürt İnsan Hakları Girişimi'nin paravan kuruluşu.

ÖCALAN'IN AVUKATI KURMUŞ

Toplantıyı düzenleyen DPI'nin direktörlüğünü Kerim Yıldız yapıyor. Kerim Yıldız, aynı zamanda KHRP'nin başkanı. KHRP, Kerim Yıldız'la birlikte Abdullah Öcalan'ın Avukatı Stuart tarafından kurulmuş.

SİTESİNDE KÜRDİSTAN HARİTASI

KHRP, AİHM'de PKK'nın Türkiye aleyhine açtığı davaları takip ediyor. Sitesinde Türkiye, Suriye, İran ve Irak'ta toprakları olan Kürdistan haritası yer alıyor.

Bir plan dahilinde yapıldığı iddia edilen toplantıya AKP'ye yakın akademisyen ve yazarlarında davet edildiği öğrenildi.

http://www.sonolay.com/gundem/pkk-universitede-toplanti-duzenliyor-h3196.html

Rezillik dahi diyemiyorum. Bu kadar olur yani. Bu devletin istihbaratı, polisi, güvenlik güçleri ne işe yarar? idris uyuyor mu, takla mı atıyor?
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Fransız takımı Galatasaraydan başka ne beklerdinizki?Galatasaray ı Fransızlar kurmuştur.Simgesi de aslandır.Hani şu peugeot tan bildiğiniz aslan.Bu aslan aynı zamanda,siyonistlerin kendilerine vadedilen toprakların harita üzerinde sembolik görünüşündende anlaşılır.vadedilen toprsaklara bi göz attığınızda hemen farkedersiniz.Fenerbahçede durum farklıdır.Fenerbahçe,İşgal yıllarında Yurdum insanının yüzünü güldürmüş,morallerin hep yüksek kalmasını sağlamış,asker bile yollamıştır cepheye.Velhasıl ı kelam aradaki fark budur.Türk evladına Fenerbahçe yakışır.İsmail anda ya duyurulur.Gerçi o bu aralar buralara gelemez ama bakar muhakkak.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Bilgi Üniversitesinin bu tür konularda sabıkası daha fazla. Galatasaray'ın zaten tarihi belli.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Alıntı
Türkiye'ye uluslararası müdahale yapılsın

Kerim Yıldız Türkiye'ye uluslararası müdahale istiyor Galatasaray Üniversitesi'nde bugün yapılması planlanan ancak Akit ve Habervaktim'in “arkasında PKK'nın olduğunu” ifşa etmesi üzerine iptal edilen skandal toplantıyı organize eden DPI Direktörü Kerim Yıldız'ın, “Türkiye'ye müdahale edilmesi ve bağımsız Kürdistan kurulması” görüşünü dilinden düşürmediği ortaya çıktı.

http://www.anahaberyorum.com/gundem/turkiyeye-uluslararasi-mudahale-yapilsin-h3709.html

Bunlar harbiden kafayı yemiş.
Toplantıyı Gs ünisinde yapamamışlar ama bir restaurantta toplanmışlar; cengiz çandar, ali bayram filan hepsi varmış.

Türkiye'yi bunlara bıraksan, BM barış gücü getirecekler.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).