Gönderen Konu: Hüseyin Çelik: Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis'i toplayamayız  (Okunma sayısı 4001 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Açığma-Kün

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Yüzde yüz TÜRK olduğun gün cihan senindir!
AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’ten şok sözler...

CHP'nin TBMM'nin toplanmasına yönelik çalışmalarını eleştiren Çelik, 'Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis'i toplamayız' ifadesini kullandı.

Habertürk'e konuşan Çelik, CHP'nin terör olayları nedeniyle Meclis'in olağanüstü toplanması girişimini şöyle değerlendirdi:

- Özellikle PKK'nın oluşturduğu bir gündemin peşine takılarak TBMM'yi toplantıya çağırmanın ne kadar çok yanlış olduğu, kanaatimizi biraz daha pekiştiriyor. Bu gelişmeden (CHP Milletvekili Aygün'ün kaçırılması) sonra AKP tavrında değişiklik yapmayacaktır.

BOMBA PATLATTI YER BASTI DİYE...

- Gerekli olursa Meclis tabii ki toplanabilir ama PKK bomba patlattı diye, bir yeri bastı diye, birkaç Mehmet'i şehit etti diye örgütün her gün Türkiye'nin gündemini oluşturmasına müsaade etmemeliyiz. Bizim hassasiyetimiz budur.

Odatv.com

http://www.odatv.com/n.php?n=birkac-mehmet-sehit-oldu-diye-meclisi-toplayamayiz-1308121200

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
'Birkaç Mehmet'i inkar etti!

ÜLKE GÜNDEMİNİ PKK'YA TESLİM EDEMEYİZ

"Benim böyle bir ifadem kesinlikle olmadı. Dün Aygün'ü kaçırdılar, bugün Yüksekova'da 11 işçimizi kaçırdılar. Yarın başka bir şey yaparlar. Eğer biz bu durum karşısında elimiz ayağımıza karışırsa, panik yaparsak ülkenin gündemini PKK belirlemiş olur, onların propagandasını yapmış oluruz."

ŞEREF VE AHLAK'TAN NASİBİNİ ALMAYANLAR SÖZLERİMİ O ŞEKİLDE MANŞETE ÇEKTİLER!

"Ben böyle bir ifade asla kullanmadım. Sanki ben o sayıyı az buluyormuşum... Bu çarpıtmayı yapanların şeref ve ahlaktan nasibi yoktur. Şeref ve ahlakı olan insanlar bu sözleri olduğu gibi yansıtırlar. PKK bugün bu eylemi yapar yarın başka bir eylem yapar. Biz her gün PKK'nın eylemine göre meclisi açıp kapatamayız. PKK'nın propagandasını yapamayız."

Söylediklerini inkar etmis PIS kürt .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Bu kansız dinci kürt için Mehmetçiğin şehit olması değil dağdaki kürt piçlerinin gebermesi  endişe vericidir. Zaten itiraf etmiş.
TBMM'nin toplanması pkk propagandası oluyormuş! Soysuz kürdün bahanesine bak hele.
Ulan soysuzlar! Bu dediklerinizi, yıllardır yaptıklarınızı, el altından çevirdiğiniz dolapları fitil fitil burnunuzdan getirmezsek ervahımıza yuh olsun!
Birkaç Mehmet ha?!
İl mi yaman? Yoksa bey mi? Görecek, göstereceğiz.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı Börü Budun Eri

• Türkçü-Turancı
Kanıbozuk bir şerefsizden ne beklenir ki ? Şerefi,namusu olmayan enik soylu bir yaratık işte.

Gök Tanrı hesap sorma gününü görmeyi nasip etsin bizlere.

Esenlikle.

Çevrimdışı İl Bilge Ayzıt

• TANRI !
  • Türkçü-Turancı
  • **
Asker kökenli aileden geliyorum, Babamın babası Emekli Yarbaydır ve Başbuğumuz Atatürk'ün silah arkadaşlarındandır. Genlerimde taşıdığım kandan olsa gerek Asker ve Şehitlere karşı aşırı hassasiyetliyim..

Dernek olarak Türkiye genelinde düzenlenen Şehit yürüyüşlerine nasıl bakılıyor bilmiyorum ama geçtiğimiz hafta Taksimde yapılan yürüyüşten sonra bir kez daha anladım ki artık Irkdaşlarımız sanal üzerinden Vatan kurup, Vatan kurtarmaya başlamışlar..

Türk vatandaşı olarak, bizlerin birlik olmadığını gören bakan elbette şuursuzca ve gönül rahatlığı ile bu sözleri sarfedebilir.. Bakan bey 'Bir kaç Mehmet için meclisi toplayamayız' derken Ülke üzerinde ki rahatlığını o Mehmetlere borçlu olduğunu bilmeden cahilce kelimeler sarfetmiş.. Yazık çok Yazık !
HER ZAMAN VE HER ŞEYE RAĞMEN TÜRK TOPRAKLARINI KORUYAN MEHMETLERİMİZLE, ŞEHİTLERİMİZLE GURUR DUYUYORUM..

NE MUTLU TÜRK DOĞANA ! NE MUTLU TÜRK OLANA !
TÜRKÇE konuşulan, TÜRK'e yurtluk etmiş olan yerleri kıyamete kadar TÜRK'ün hükmü altında bırak !

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Hükümetin karar ve yetki mekanizmasının  hepsi seçilmiş özel karakterlerden oluşuyor böyle karakterleri  aynı anda bir araya getirmek büyük bir hadise b.bakanı kutlamak lazım! nerdeyse hepsi açık,gizli etnik  devşirme, birde arkalarında Milletin yarısı olunca böyle fütursuzca saçmalıyorlar her ne kadarda olsa bir Türk kadar mehmetçige yürekleri yanarmı? işte böyle kalblerinde olanı diliyle itiraf ediyorlar.

Meclisi toplasan ne olur toplamasan ne olur? 10 yıllık icraatlarınız belli 2003 de başa geldiklerinde terör büyük bir sekteye uğramıştı geldikleri yıldan itibaren katlanarak hatta 4,5 kat artarak devam etti: NE BİR KAÇ MEHMETİ ULAN Demek bir vatandaş olarak hakkımız değilmi.