Gönderen Konu: Gaziantep'in etnik haritası ve kürt nüfusu  (Okunma sayısı 31435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ATSIZCI DADAŞ

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Gaziantep'in etnik haritası ve kürt nüfusu
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2012 »
:prbay
 Yalnız Malatya, Elazığ, Erzurum, Iğdır, Kars gibi illerden göçenlerin bdp lilerin hatrına neden kıro ilan ettiniz.

Kardeşimiz Baraklıdan bir ileti daha bekledik ama nafile olmadı en azından Hoşbuldum der !insan!  Türk kültürü öyle gerektiriyor, yinede bizi yanıltıp cevab verirse ne ala!

Sorunuzun cevabına gelince: Öyle saysak bile sayıları azdır demek istiyor zaTen kendiside bu şehirlerin çoğunlugunu Türk olarak kabul ediyor, yinede bdp hatırı felan yakışıksız kelimedir, it'in hatırı olurda bdp nin hatırı olmaz. TÜRK DÜŞMANI ALÇAKLAR YERİN DİBİNE GİRSİN
  Aynen kandaşım, köpeğin hatırı olur da bu yaban domuzlarının hatrına söveyim. Onların hatrına kalırsak, Aydın da bir kaç binlik belde k.rt ağırlıklı diye, bdp orayı kazandığı için Ege k.rdistanı, Konya da da ufak tefek ilçelerde var diye Orta Anadolu kıroistanı derler. Yakında balkan ve kafkas coğrafyasına açılmalarını bekliyoruz :D :D . ç.rkezlerle oralarda birbirlerini yerler bir nebze de olsa.

Çevrimdışı baraklı

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Gaziantep'in etnik haritası ve kürt nüfusu
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2012 »
Değerli kandaşlarım,bana göstermiş olduğunuz sitemleri okudum,hepiniz haklısınız tabiki,paylaşım yapıp yorum yapmamak olmaz.
Tüm kandaşlarımdan özür diliyorum....esenlikler