Gönderen Konu: KONYA'DA ASKERİ UÇAK KAZASI: 2 PİLOTUMUZ ŞEHİT OLDU  (Okunma sayısı 3592 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Dün Konya'nın merkez Karatay İlçesi Ortakonak Mahallesi yakınlarında F4E 2020 tipi askeri uçak düştü. 09:48'de meydana gelen kazada Hava Pilot Yüzbaşı Mustafa Tanış ve Mustafa Delikanlı şehit düştü.

Aziz şehitlerimize YÜCE ALLAH'tan rahmet, Muhterem ailelerimize de sabırlar dileriz.

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı AKINCI

• Türkçü-Turancı
  • **
Geçenlerde Malatya'da iki uçak çarpışması ve hemen ardından Konya'da bu olay.
Hiç de kaza gibi görünmüyorlar.
Şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
Modernizasyonları dış ülkelere, milyonlarca dolar ödeyerek yaptırıyoruz. Uçak modernizasyonların çoğu da İsrail'e verilmiş. Bu kazalarda İsrail'in elinin olabileceğini düşünüyorum. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun.

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
 Birkaç yıl önce İspanya'dan alınan CASS tipi askeri kargo uçaklarında benzeri kazalar olmuş ve gene şehitler vermiştik. Bu uçakların ihalesine Türkiye'den katılan şirketleri ak-pkklı bir milletvekili ve onun şirketlerine ait olduğu aradaki astronomik ihale bedelleri farklarını cebe attıkları da biliniyordu. Dış ülkelerden alınan askeri teçhizat ve malzemelerde kılı kırk yarılması gerekirken Batı ülkelerinin döküntü mallarına yüksek bedeller ödeniyor. Netice de bu paralarda Türk Milletinin cebinden çıkıyor ve olan gene bu dökük uçaklarda uçuş yapan Türk evlatlarına oluyor.

http://www.siyasetcafe.com/Gundem-Haberleri/10713-saray-yapacaginiza-ucan-tabutlari-degistirin

Konya'daki kazada kaybettiğimiz aziz şehitlerimize Allah'ta rahmet ve ailelerimize de sabırlar diliyorum.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!

Hiç de kaza gibi görünmüyorlar.

Ben de aynı kanaatteyim.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.