Gönderen Konu: Türkmen Soydaşlarımız Kerkük yakınlarındaki Beşir kasabasını IŞİD'ten geri aldı.  (Okunma sayısı 3854 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Türkmen soydaşlarımız, Kerkük yakınlarındaki Beşir kasabasını IŞİD'te geri aldı. Başta Türkmen Cephesi Lideri Erşat Salihi Beğ olmak üzere tüm Türkmen soydaşlarımızı kutluyoruz.

Emirli Direnişi Destanından sonra Beşir Zaferi de Türkmen Yiğitlerinin kendilerini yok sayan Dünyaya attıkları tokattır.

Beşir Zaferi'nde kaybettiğimiz Aziz Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.

Zafer, sonuna dek direnenlerindir.

TELAFER'DEN MENDELİ, YAŞASIN TÜRKMENELİ!

TANRI TÜRK'ÜNÜ KORUYACAKTIR!

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 :asker:<a href="http://www.youtube.com/watch?v=M9vaYHzoJxQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=M9vaYHzoJxQ</a> :asker:
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Bu gün bazı televizyonlarda bu haberi gördüm ve şaşırdım.
Şaşırdım çünkü Türk televizyonları Irak ve Suriye'deki Türk varlığını asla görmediler ve pkk uzantısı olan pyd yi Türkiye'nin müttefiki ve IŞİD'e karşı savaşan kahramanlar gibi gösterdiler.
Başta Türk Lider Erşad Salih Beğ olmak üzere Türklüğün kahraman evlatlarını kutlarım.
Bu savaşta şehit düşen kandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dilerim.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.