Gönderen Konu: HİÇ BU KADAR İT SÜRÜSÜNÜ BİRARADA GÖRDÜNÜZ MÜ...?  (Okunma sayısı 5877 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozkurt_cepni_053

• Türkçü-Turancı
İtlerin resimleri silinmiştir.
Bu tür resimler eklemeyin...!

YAŞLI ÇOLUK ÇOCUK DEMEDİLER KUNDAKTAKİ BEBELERİ ÖLDÜRDÜLER...

ALLAH-DİN-İMAN DEMEDİLER KATLETTİLER

TÜRKÜN O ASİL KANI VAR OLDUĞU SÜRERECE
YILDIRIM GİBİ ÜSÜTÜNÜZE ÇÖKECEĞİZ...

BU YAPILANLARI UNUTMAAAA....

(not:pkk Resimleri miğde bulandırıcı... Aşırı derece Rahatsızlık veriyorsa silebilirim)

GÜN GELECEK BOZKURT İNİNDE ÇIKACAK...
İŞTE O GÜN PİÇLERİN ÖLÜM GÜNÜ OLACAK...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **

Cami olayını daha önce görmemiştim. ''din kardeşim'' diyen zevatların gözlerine sokulası bir resim.
Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
ne sebeple olursa olsun böyle dökümanların Türkcü bir forumda yer bulmasını doğru bulmuyorum, ve evet aşırı derecede mide bulandırıcı.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Bence şu an barzani köpeği pkkdan daha tehlikeli.Bana öyle geliyoki pkkya destek veren batı medeniyeti artık pkkyı istemiyor çünkü kürtopolosların tek çatı altında birleşmesi gerekli,bunuda pkk yapamaz.aponun geri zekalı olduğunu iyi biliyorlar.kürtolopolosları barzani etrafında birleştirmek istiyorlarki bunuda gayet iyi başarıyorlar.şu durumda pkk bu birleşmenin önünde bir engel,o yüzden pkkyı bitirmeleri gerek.

• Türkçü-Turancı
Bence şu an barzani köpeği pkkdan daha tehlikeli.Bana öyle geliyoki pkkya destek veren batı medeniyeti artık pkkyı istemiyor çünkü kürtopolosların tek çatı altında birleşmesi gerekli,bunuda pkk yapamaz.aponun geri zekalı olduğunu iyi biliyorlar.kürtolopolosları barzani etrafında birleştirmek istiyorlarki bunuda gayet iyi başarıyorlar.şu durumda pkk bu birleşmenin önünde bir engel,o yüzden pkkyı bitirmeleri gerek.

Mantıklı konuştın...

Ben bu piçlerle gçğüs gçğüse savaşmak istiyorum...
Dağda kovalamca oynayarak değil...
Varsın birleşsinler
bizde onları toplu halde imha edelim... (Küdistan kurulması kaçınılmaz bir savaş demek)

Toprak susadıysa toprağı bida sularız...
Çannaklaede 250 000 sarıkamışta bir gecede 90 000 şehit verdik...
Buraya da gözü kapalı 500 000 şehit verir Türklüğümüzü yüceltiriz...

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
Avrupa, başta almanya ve iskandinav ülkeler niye pkk denilen it sürüsüne o kadar destek verdiler (ve hala veriyorlar)? Bunlar güçlü bir Türkiye' den korktukları için, Türkiye' yi bölmek için, sarsmak için, elinden geleni yaptılar! Ve bu kürd enikleri yetmezmiş gibi amerikali liboşlar basımıza fettoşu bela ettiler. Ve arap kürd partisi her geçen gün bir nane daha yiyor!
Yazıklar olsun bizim Vatanı bir hiç uğruna avrupa' ya satanlara! Yazıklar olsun Kıbrısı satanlara!

Düşmanlarımızın birşeyi anlaması lazım: Bu Vatan bölünmez! Bu Millet yıldırılamaz! TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!
İstedikleri kadar pkk itlerine ve aşağılık ermeni p.çlerine destek versinler! Yüce Türk Milleti asla mağlup edilemez!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Çevrimdışı AYKUT YABGU

• Türkçü-Turancı
  • **
SORUN NE TERÖR NE PKK SORUN kürdün TA KENDİSİ kürtler GİDECEK SORUN BİTECEJ

TTK
TÜRK TANRI'NIN ÖFKESİNDEN YARATILMIŞTIR

• Türkçü-Turancı
albay kandaşım haklısın....

Bu olayın iki yönü var...

Bi iyi
bide kötü yönü var....

Vatanın vatan olması için kan gerekir bunu isteyen vatandır...

Şehit vermek bizim içimizi yakar ve dediğin gibiğ bizim için bir kayıp olur...

Ama buda unutulmamalı...

Vatanı vatan yapan üzerindeki kandır...
Üzerinde ne kadar kan dökülürse vatanın kıymeti okadar anlaşılır...

Milletleri yücelten şahsiyetli liderleri ve şehitleridir...
Türk şehidiyle gururduyar ve Türk şehidinın intikamını almak ister...
Türkte intikam duygusu bir nebzede olsa böyle alşılır...

Türk ölür-şehit olur ama arkasından Binlerce Türk intikam yüreği bırakır...
Bu da Milliyetçi Türkiye Hedefine kavuşturur...

keske diğer düşmalarımızda piiicc kürtler gibi gerçek yüzünü çıkarsa...

(yazdıkalrın gayet anlamlı ve mantıklı yazılardı bir Türkçü gibi konuşman benı onurlandırdı)

H.TÜYLÜOĞLU

Çevrimdışı asikurt38

• Türkçü-Turancı
  • **
bunların hepsi maymun surusu, Tanrı belalarını versin,mide bulandırıcı ve bu maymunlara din kardesim diyenlerede, bu resimler ders olur artık.
UMUTLANDI MAYALAR, DİRİLECEK BOZKURTLAR

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı

Mantıklı konuştın...

Ben bu p...lerle gçğüs gçğüse savaşmak istiyorum...
Dağda kovalamca oynayarak değil...
Varsın birleşsinler
bizde onları toplu halde imha edelim... (Küdistan kurulması kaçınılmaz bir savaş demek)

Toprak susadıysa toprağı bida sularız...
Çannaklaede 250 000 sarıkamışta bir gecede 90 000 şehit verdik...
Buraya da gözü kapalı 500 000 şehit verir Türklüğümüzü yüceltiriz...

Irkdaşlarım;

Yanlış stratejiden dolayı Sarıkamışda 90.000 şehit verdik. Ana kuzuları şehit oldu.
Çanakkalede 250000 şehit verildi. Bunların çoğu okumuş, aydın gençlerdi. Bunların ölümü bizlere en az 100 yıla maloldu. Bu arada biz nekadar Çanakkale geçilmez desek de bu savaşdan daha sonra Mondros ile o gemiler çatır çatır da Çanakkaleyi geçti ve İstanbula demir attılar. Onca şehidin kemiklerini sızlata sızlata Çanakkaleyi ellerini kolarını sallaya sallaya geçerek İstanbulu işgal ettiler ve Osmanlı bu olayla son buldu.

Hala Türk kanı akıtmakdan bahsediyoruz. 500.000 kişiyi de kürtlere şehit verelim diyoruz.

Bakın şehit vermek bir başarı değildir. Adı üzerinde kayıptır. Siz bir savaşda gerine gerine komutanların biribirlerine 'Bugün na kadar şehit verdik?'  'Dünden daha fazla', 'Oh ne iyi ne iyi' dediklerini duydunuz mu? Yeter artık Türk kanının yüzyıllarca aktığı.

Burada iş şehit vermeden bu pçlerden ve tüm düşmanlardan kurtulmak ve onları temizlemek. Bunun için de akıllı stratejiler lazım. Şehit vermesi en kolayı ve acısıdır.

Biraz daha sağduyu. Biraz daha akıl lütfen..

Ha iş başa düşerse boynunu kılıçtan bir mm geri tutana lanet olsun. Bu ayrı. Ama işi o raddeye getirmemektir akıllı ulusların yapması gereken. Ve zaten de yaptığı..

Mesela bakın adamlar PKK sayesinde hiç taş atmadan Türk'e kurşun sıkıyorlar. (Böyle olmasa da kürtler köpektir bu başka) 30 yılımızı binlerce gencimizi çaldılar. Buna destek veren ülkelerden ölen var mı? Yok. Biz hala aman ölelim. Aman şehit olalım diyoruz.

Tüfek icat oldu mertlik bozuldu demiş Köroğlu zamanında..

Şu anda Atom bombaları icat oldu ırkdaşlar.. Varın mertliğin hali nice olmuştur siz düşünün artık..
Yazılarını severek okuyorum ve uslubunuzda hayranlık verici,anladığım kadarıyla yaşınız ve hayat tecrübeniz oldukça ileri.Bununla beraber yazımı yanlış anladığınızı düşünüyorum.Pkk olsun demek istemedim,söylediğim şey barzaninin pkkdan daha tehlikeli olduğu ve barzani bertaraf edilmeden pkknın bitmemesi gerektiği.yani önümüzde iki seçenek var,biri kötü,diğeri çok kötü.Barzaniden önce pkk biterse kürdolar barzani etrafında birleşir ve pkkdan çok daha güçlü olarak karşımıza çıkar,işte ozaman şu an verdiğimiz şehitlerin yanında vereceğimiz şehitler hiç kalır.  Gelişen olaylardan benim çıkardığım sonuç batı medeniyetinin amacınında bu olduğu.Bu oyunu aşmanın formülü önce barzani sonra pkkdır.Bu gün rahat etmek için yarınlardan vazgeçemeyiz.Hem birey olarak insanlar hemde milletler için umut ekonomidende daha önemlidir.