Gönderen Konu: TÜRKLÜGÜN SEMBOLÜ BOZKURTUR  (Okunma sayısı 5053 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
TÜRKLÜGÜN SEMBOLÜ BOZKURTUR
« : 12 Haziran 2006 »
SAYIN KANDASLARIM,

DÜN AKSAM INTERNETTE SÖYLE BI DOLASIYORDUM VE OTUKEN SAYFASINA DENK GELDIM.

AHMET TÜRK ADINDA BIR SAHIS SÖZDE GAZETECI BIR KÖSE YAZISINDA AYNEN SÖYLE YAZMIS:

"Koca imparatorluğu çökerten ‘milliyetçilik mikrobuna’ karşı, Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak için inşa edilen mukabil milliyetçiliğin akıl ve izan sınırları dışına çıkması, ancak iliklere işlemiş korku haliyle açıklanabilir.

‘Türk kanı’ diye tek tip bir kan cinsi mevcut değildir. Ayrıca, kimse ‘damarlarındaki asil kan’ ile dünyaya gelmez. Türk milleti ile kurdu bütünleştiren efsanelerin tamamı safsatadır."

“Bu topraklarda ‘saf kan’ bir ırk ararsanız, Türk çoban köpeği olan Kangal’ı bulabilirsiniz. Şayet Türk milletini bir hayvanla sembolize etmek gerekirse, bu sıfata layık tek canlı, ‘damarlarında yüzde yüz Türk kanı dolaşan’ asil Kangal köpeği olabilir. Bu toplumun, demokratik bir kültürün sınırları içinde liderlerinden, koruyucularından beklediklerini de ancak Kangal karşılayabilir.”

“Halk, -jakobence adıyla sürü- için tehdit oluşturan hain kurtları kovmak, gerçekten koruyuculuk yapacak Kangalları seferber etmek gerekir.”

Bir kurt, hasmına saldırırken, direkt olarak boğazını hedef alır!..
Ancak o boğazda ‘tasma’ varsa işi bir hayli zordur!..
Galiba boynu tasmalı köpekler ile mücadele etmek bir hayli zorlu olacak!..

ARTIK KANDASLARIM YORUMU SIZE BIRAKIYORUM.BU ONUN BUNUN COCUGUNU NE YAPMAK LAZIM?

SORUYORUM SIZLERE.
BANA GINA GELDI ARTIK YETER DEMENIN ZAMANI GELDI GECTI. SINIRIMDEN KLAVYEYEI KIRDIM YEDEKDE OLMASA BU YAZIYI ANCAK YARIN YAZABILIRDIM.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN

BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: TÜRKLÜGÜN SEMBOLÜ BOZKURTUR
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2006 »
ONUN ANASI KESİN DEĞİŞİKTİ!!!YOKSA BU KADAR ÇOK O..ÇOCUĞU OLUNAMAZ...ADAM HAKLI BİZİM DEDLERİMİZ NAMUS İÇİN YAŞAMIŞLAR ,,,,
TÜRKLER TEK EŞLİ YAŞAMI TARİH BOYU SÜRDÜRE GELMİŞLER
   BUNLARIN ANASI KESİN GÖÇLE GELMİŞTİR...GÖRMÜŞTÜR BİZİM DEDLERİ YAKIŞIKLI CİVAN GİBİ HEPSİNİ ALMAK İSTEMİŞ AMA BİZİMKİLER YAPMAYINCA HALİYLE ANASI AZMIŞ BUNU KÖPEKTEN PEYDAHLAMIŞ,,ANASI DA BÖYLE YETİŞTİRMİŞ ANASI 50 BUBASI 150  NE BEKLENİR?BANA ALLAH DEK GETİRTMESİN....MAZALLAH ELİME GEÇERDE ADAM YERİNE SAYARLAR   D100'Ü...HABERLERİ İZLEMİYORUM...TV BAKMIYORUM...DOKTOR İZLEMEMMİ TAVSİYE ETTİ..AMA KARDEŞİM ŞEREFSİZLER HERYERDE KARŞINA ÇIKIYOR.....
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2006 »
EVET IRFAN KANDASIM AYNEN ÖYLE OLMUSTUR.

DEDELIRIMZ YAKISIKLI VE YIGIT OLDUKLARINDAN DAYANAMAMISTIRLAR.

KASTAMONU ISGALINDE DE O ZAMANIN KRALINKIZI TÜRK ASKERININ YAKISIKLIGINA DAYANAMIYIP KAPILARI BIRZAT KENDISI ACMISTIR.

BILRISIN SEN BELKI BU HIKAYEYI.
KRALDA SONUNDA SU SÖZLERI SÖYLEMISTIR: KASTIN BU MUYDU BANA MONI.

KIZIN ADI MONIKAYMIS KASTAMONUDA ISIMINI BÖYLECE ALMIS OLDU.

SAYGILARIMLA ESEN KALINIZ
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2006 »
Soyadı da TÜRK utanmaz şerefsizin! Maalesef bizim toplumda, hele hele medyalarda böyle gereksiz liboşlar boldur! Bu tip yalakacıların söyledikleri ve yazdıkları hezeyan'dan başka birsey değil! Demek ki, bu şahısın babası belli olmadığı için, böyle saçmaliyor! Eee, herkese TÜRK olmak nasip olmaz, çünkü TÜRK şerefli ve namusludur. ahmet gibi tipler' de bunu çekemiyor, kendileri mikrop ve güruh oldukları için!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Çevrimdışı Adakutay

• Yeni Üye
  • *
    • http://www.anti-soad.tr.cx
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2006 »
Geçen başka bir forumda bir arkadaşım yazmış.

Bugün Bozkurt ile Köpeği ayırt edemeyen, yarın Anası ile karısını ayırt edemez.
www.anti-soad.tr.cx Türk gençliğini bu Ermeni gruptan koruyun!!!

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2006 »
Rivayetler kenarda dursun da gerçek şu ki ,adamlar karılarını ve kızlarını TÜRKİYE'ye kültür bozgunculuğu yapsın diye getiriyor..nedenmi adam karısını başkasıyla niye paylaşsın?sevgilileri başkalarıyla nasıl yatsın?hepsinin kökü bozuk...YİĞİDİ görünce apışıp kalıyorlar...
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı yahyacavus

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2006 »
biz bozkurdu bizimle aynı kanı aynı özelliği taşıyo diye sembol seçmedik,biz bozkurdu bize yol gösterdi diye seçtik. bide gazeteci olcak. taşıdığın soyada bürün biraz
--"Kanini tasiyandan baskasina inanma!" Atatürk

Çevrimdışı O.ERSOY

• Yeni Üye
  • *
  • BOZKURT
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2006 »
O kangal köpeğine sahipleri herhalde kızgın yal vermişler, böyle kudurgunlaştığına göre var bir sıkıntısı.
ATIN ÜSTÜNDEKİ TÜRK DEĞİLSE, YÜKTÜR

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2006 »
it sembol olurmu yahu?

Çevrimdışı GaripKurt

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 09 Temmuz 2006 »
Abesle istirak Etmis Bir zavalli Tanri Yardimsimiz Olsun soy adi TURK müs bu nasiL Türklügü Soy adi Olarak Almis Bunu Anlayamadim. !!! Cünkü bu Kadar Türklüge Ve Türk Düsmanligi Yapan insanin Soy ismi Olsa Olsa Onun Bunun cocugu Olur ya NeySe. Kandaslarim ve Soydaslarim bunun  gibi Bir Cok insan var Ben Size Bir MisaL vereyim!  Türkiye Cumhuriyeti Bas Bakan Yardimcisi Olan Dengi Mer Mehmet Firat Adli Kisi !!!! ! asLen Bir ermeni ! ! Adiyamanli aslen Soyu Ermenilikden Gelme bir kisi ama adam Nerede?  Türkiye Cumhuriyetinin Basbakan Yardimcisi  Ya Arkadaslar . Türkiyemizde Türklerimizden cok neden kürtler Ermeniler En yüksek makamlarda bunu Anlayan Birisi Varsa bana Aciklasin Cildiracagim Ya Bu nasiL is ?  insanin Asabini Tam Olarak bozmasalar olmazmi Arkadasim yaaa
Bir gün gelip ırkımızın gürbüz erleri
Adım adım dolaşırken kutlu yerleri
Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş
Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş?
Hüseyin Nihal Atsız