Gönderen Konu: SİTE YÖNETİCİLERİNE  (Okunma sayısı 3400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
SİTE YÖNETİCİLERİNE
« : 10 Ağustos 2006 »
Saygıdeğer site yöneticileri.Haddim olmadan sizlere sitenin kendimce dahada tanınması için ve belki siteden kendi emelleri için yararlanmak isteyenleri caydırmak amacıyla bir iki tavsiyem olacak.BİRİNCİSİ reklam işi.Bazı özTÜRK olan kuruluşlardan bikaç tane reklam alınarak sitenin içerikleri dahada genişletilebilir.Hep beraber yıkılması zor olan bi kuvvet oluşabilir.TAbi bunun olması için biraz zaman gerekebilir.İKİNCİSİ siteye girişte insanların tüylerini diken diken edecek bir TÜRK marşı ve siteye üye olacaklar için HUN TÜRK YEMİN metni.Belki bu sayede bazı haşerelerden daha üye olmadan kurtulabiliriz.SAYGILARIMLA...
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: SİTE YÖNETİCİLERİNE
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2006 »
Reklam olayını googledan ve kendi imkanlarımızla siteniz giderlerini karşılıyorum.. Herhangi bir sorun yok burada..

Site girişinde müzik için, herkes aynı bağlantı hızıyla internette dolaşmıyor..

Yemin metni bir işe yarayacağını sanmıyorum. Sırf bir kaç laf atmak için üye olanlar var.

İstersem şuan kimlik onaylı üye kayıdı da yapabiliriz. Ama bunu yapsak bile bu tür hadiselerin önüne geçemeyiz.. Burada herkes monitör arkasında..
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !