Gönderen Konu: Vatan elden gidiyormu?Türk topraklarının yabancılara satılması.  (Okunma sayısı 4588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Sevgili kandaşlarım.Binlerce yıldır uğruna milyonlarca can verdiğimiz güzel topraklarımız bir bir ecnebilere satılıyor.Anayasa Mahkemesinin sürekli iptal ettiği yasa zorla yürürlüğe konmaya çalışılıyor.Burda gerçek amaç nedir?Her Türk gençinin görevi bunu araştırmak ve bilgilenmektir.Sizlerden ricam kendi yaşadığınız yerlerde eğer böyle durumlar,şüphelendiğiniz şeyler varsa bizimle paylaşmanız.KAYBEDİLEN HER ZAMAN İNANINKİ KAYBEDİLEN TOPRAĞA EŞ DEĞERDİR.Taşla tüfekle yapamadıklarını haince bir planla yapıyorlar.HERKESİ GÖREVE ÇAĞRIYORUM...Saygılarımla
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
Devlet Denetleme Kurulu AKP hükümeti döneminde çıkarılan yasalarla yabancılara taşınmaz satışının hız kazandığı, ancak sağlıklı kayıt tutulmadığı için gerekli miktarın bilinmediğini uyarısında bulundu.Yasayla belirlenmiş binde 5 'in aşıldığı işaret ediliyor.Akp de tık yok.Özellikle İsrail'in ilgisinin arrtığı biliniyor.

Düşünüyorum,çıldırıyorum,beynime kan sıçrıyor AKP TÜRK 'lerden neden bu kadar nefret ediyor ,neyin ya da kimin intikamını alıyor?İktidar da olmak uğruna vatanı satanlardan gün gelecek intikam alınacaktır.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
SAYIN NIL KANDASIM,

AKP NEDEN TÜRK DÜSMANIDIR?

CÜNKÜ AKP'DE HICBIR TÜRK YOK HEPSI YAHUDI ERMENI RUM TOHUMLARI.
VATANI BIRAK BU SEREFSIZLER SÜLALESINI SATARLAR PARA ICIN.BUNLARDA ZERRE KADAR SEREF YOK.BUNLARI BENDE DÜSÜNDÜKCE KAFAYI YIYORUM.

BEN BURDA SEHIT OLACAGIMIN GÜNLERINI BEKLERKEN HERIFLER UTANMADAN VATANI SATIYORLAR.

TANRIYA DUA EDIYORUM BU SEREFSIZLERIN IDAM GÜNÜNÜ GÖREYIM DIYE.
BU BÖYLE DEVAM ETMEZ MUTLAKA BIRSEY YAPMALIYIZ.EN AZINDAN BIR TÜRKCÜ PARTI KURMAMIZ LAZIM,O DA OLMAZSA BASKA FALIYETLERE GECMEMIZ LAZIM.

SAYGILARIMLA ESEN KALINIZ

TANRI TÜRKÜ KORUSUN
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Bastığın yerleri "toprak!" diyerek geçme,tanı:                                                                              Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.                                                                                            Sen şehit oğlusun,inciltme,yazıktır,atanı:                                                                                   Verme,dünyaları alsanda,bu cennet vatanı.                                                               
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı almila_13

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Bu toprakları parayla mı kazandık ki satıyoruz! Toprağımızın her karışı kanla alındı her zerresinde atalarımızın emeği var onlar kim oluyorlar da onlara ait olmayan birşeyi satabiliyorlar!!
ŞEHİTLERDEN 50MİLYON BEKÇİSİ OLAN,
AŞILMAZ BİR KAYADIR BU EBEDİ VATAN!
Şehitlerden elli milyon bekçisi olan
Aşılmaz bir kayadır bu ebedi vatan!

Çevrimdışı ÇEPNİ

• Türkçü-Turancı
  • **
Adamlar benim toprağımı bana sormadan satıyorlar.Damarlarımdaki asil kana dokunuyor bu...Dünyanın en onurlu milletini,en onurlu biçimde temsil edecek birileri yok mu bu ülkede???Varsa neredeler???Nerede bir Mete,bir Attila;bir Cengiz...Birtakım değerlerimizi yitiriyor muyuz yoksa???