Gönderen Konu: Ordumuz neden Çekildi  (Okunma sayısı 8676 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
Ynt: Ordumuz neden Çekildi
« Yanıtla #20 : 04 Mart 2008 »
Değerli İlteriş12 Kardeşim;

Zaman sizi haklı çıkarıyor. Perdenin arkasında oynanan oyunu görebilme yeteneğinizden dolayı tebrik ediyorum. Saygılarımla

Çevrimdışı istemihan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #21 : 05 Mart 2008 »
Oprerasyona Genelkurmay Başkanlığından başka sahip çıkan yok eleştirelere Genelkurmay dan başka cevap verende yok  muhalefetin tek amacı eleştirmek saçma sapan sölzer söylemek hele mhp nin ağzını açmaya hakkı bile yok meydanlarda ip attı başbakanı vatana ihanet toprak satışından yüce divana yollıyacam dedi ilşk işi gülü cumhur başkanı yaptı buda yetmedi laiklik için verilen mücadeleye en büyük darbe için türban oyunu verdi. Chp gene ne dediği belli değil neden erken bitmiş ben askerliğimi silopide yaptım 50 kg yükle o hava şartlarında operasyon en fazla 10 gün olur sarıkamış dramını yaşamıyalım

ilteris12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 06 Mart 2008 »
Emekli Orgeneral Edip Başer, sekiz gün sürdükten sonra sonlandırılan ve büyük tartışmalara neden olan kara harekatıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

AMERİKA'NIN ÇİRKİN POLİTİKASI

Amerika'nın, TSK harekatında olanı biteni görme imkanına sahip olduğunu açıklayan Edip Başer, "ABD çekilmeyi önceden gördü, çirkin politikaları uygulamaya koymaya kalktı ve bunu başardı. Bölgede olup biteni gören ABD yetkilileri, TSK henüz çekilmeyi duyurmadığı için 'bu bölgede bizden habersiz hiç birşey olamaz, bunu kamuoyuna göstermeliyiz' dedi ve Türkiye'ye baskı kuruyor gibi gözüktü. Sınır ötesinden çekilmeden bir gün önce Bush ve Savunma Bakanı Gates o beyanlarda bulunarak çirk politikalarını ortaya koydu"

Edip Paşada otağımızı takip ediyor.. :)