Gönderen Konu: RTE ve saz arkadaşlarının son çalışmaları  (Okunma sayısı 2906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
     AKP, AB için bir an önce Maraş'ın verilmesi, Mağosa Limanı'nın açılması kısaca Kıbrısı yavaş yavaş değil , tamamını birden vermek için Kıbrıs'ta sivil darbe yaptı.Zaten istediğini yaptıracak araç da bulmuştu MA Talat, ama bir engel vardı Rauf Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş.RTE ye yakın müftü aracılığı ile milletvekili satın aldı.Amerika'nın güdümündeki RTE , Kıbrıs'ta da güdümlü hükümet kurduracak.
    Bu arada Ruhban Okulu'nu açtırmak için çok çabalayan RTE ve saz arkadaşları , çaktırmadan Özel Eğitim Kurumları Yasa Tasarısının azınlık okulları ile ilgili değişiklik yapıldı.Bu arada CHP 'li milletvekillerinin AKP 'lilere' Ruhban Okulunu açtınız hayırlı olsun' demeleri AKP 'yi karıştırdı.Tasarı bugün yeniden görüşülecek.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
Ynt: RTE ve saz arkadaşlarının son çalışmaları
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2006 »
Bu arada RTE adına bu operasyonu hazırlayan hizmet eden sarıklı ,cübbeli  din adamı Ahmet Yönder'i yücelten ,din işlerinin başına getiren de Serdar Denktaş'mış.RTE hem AB nin dediğini yapmış olacak, hem dinci amaçları için Kıbrıs'ı kullanacak.Bir sürü sıkma baş olacak Kıbrıs'ta da.S.Denktaş'a da sen demi AHMET demek kalıyor?

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
Ynt: RTE ve saz arkadaşlarının son çalışmaları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2006 »
rte kendi kuyusunu kazıyor yakındır gitmesi. Zaten son olaylardan dolayı etekleri tutuşmuştur. Söğüt'te aklı sıra şov yaparak kendini milliyetçi gösteriyor. Potamyalı kansız.
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila