Gönderen Konu: Cüppe'linin ,cüppesiz halleri  (Okunma sayısı 5811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
Cüppe'linin ,cüppesiz halleri
« : 12 Ekim 2006 »
  İsmailağa tarikatının önde gelen liderlerinden Cüppeli Ahmet Hoca'nın ,inançlı insanların sırtından götürdüğü,sömürdüğü paraları Malta'da 5 yıldızlı otellerde yemekten zevk aldığını milletçe öğrenmiş olduk.Söyledikleri ile yaptıkları taban tabana zıt böyle din bezirganlarını çok gördük, bu ilk değil son da olmayacak.
  17 Ağustos Marmara depremi için 'Mevla Fuhuş ve faiz yuvalarını vurdu 'diyen jet-ski sever mayolu hocamız,parayı ve kadınları pek severmiş,zaafı varmış adamın ne yapsın?Cemaatten arkadaşları kendisine Moldavyalı kız getirirmiş. Allah var ,günahını almayayım sayın hocamız Allah korkusundan  ,Moldavyalı kıza anında imam nikahı yaparmış.Ama beğenmedim deyip ertesi günü boşuyormuş.Bir cemaatte mürit olmak , cemaat liderinin neyi olması gerekiyor anlaşılmıştır.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Cüppe'linin ,cüppesiz halleri
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2006 »
Yılları yobazlar arasında geçmiş birisi olarak hiç şaşırmadım.Kendi hayat tecrübelerimden size yobazın en sevdiği şeyleri sıralayım.Öncelik sırası ile :
1-Para
2-Saygınlık,idarecilik,şöhret
3-Kadın
4-Tembellik
5-Yemek ve boğaz namına herşey
6-Dedikodu ve çekiştirme
7-İnsanlar arasına nifak sokma ve insanları biri birinden ayırma,ayıplama
8-Şeyh
9-Peygamber
10-Bazıları için Allah
11-Şahsi çıkar namına herşey

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2006 »
  İsmailağa tarikatının önde gelen liderlerinden Cüppeli Ahmet Hoca'nın ,inançlı insanların sırtından götürdüğü,sömürdüğü paraları Malta'da 5 yıldızlı otellerde yemekten zevk aldığını milletçe öğrenmiş olduk.Söyledikleri ile yaptıkları taban tabana zıt böyle din bezirganlarını çok gördük, bu ilk değil son da olmayacak.
  17 Ağustos Marmara depremi için 'Mevla Fuhuş ve faiz yuvalarını vurdu 'diyen jet-ski sever mayolu hocamız,parayı ve kadınları pek severmiş,zaafı varmış adamın ne yapsın?Cemaatten arkadaşları kendisine Moldavyalı kız getirirmiş. Allah var ,günahını almayayım sayın hocamız Allah korkusundan  ,Moldavyalı kıza anında imam nikahı yaparmış.Ama beğenmedim deyip ertesi günü boşuyormuş.Bir cemaatte mürit olmak , cemaat liderinin neyi olması gerekiyor anlaşılmıştır.

Allah'ın aslanları onlar her şeyden muaflar,eleştirmek onları büyük günahtır (!)

Tarikatçı olupta adi olmayan birini gösterin bana.Ayrıca konuşmasında Kafirler öldü biz kafirlerden kurtulduk diyor nerede İslam'ın hoşgörülüğü ? 

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2006 »
Konuşmaya bile değmez o  itleri...

Onlar içeriden Avrupa ABD dışarıdan ensemizde bitiyorlar.Acaba nereye kadar dayanacak bu millet?

TTK

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2006 »
Uçkuru bozuk deyyus işte... Hepsi aynı halt değil mi zaten?

Çevrimdışı CenkAltay

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2006 »
İş yerimde fotolara montaj diyenler var, Allah'ım sen aklımı koru!!!Merak ediyorum bınlar mürit denen böceklerden eşlerini istese verirler mi? BENCE VERİRLER!!!!!!!!

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2006 »
İş yerimde fotolara montaj diyenler var, Allah'ım sen aklımı koru!!!Merak ediyorum bınlar mürit denen böceklerden eşlerini istese verirler mi? BENCE VERİRLER!!!!!!!!

Hem verirler hemde bu sefer cennete kesin girdik diye sevinirler.

Çevrimdışı acun_34

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2006 »

Tesettürü  ve kıyafetlerini savunamlara her ortamda sorarım da bir türlü cevap alamam.

Giyim tarzlarındaki mantığa bakınca karşı tarafı tahrik eden beden bölgeleri örtünür.

Erkek mayoları oldum olası ilgimi çeker.

Erkeklerin diz kapağının altında olmalı imiş.

Erkeğin diz kapağından tahrik olan bayan !

Daha neler duyacağız bu geri zekalılardan.

Çevrimdışı Deliormanli

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2006 »
bu deyuzun 2 karisi var , bu devirde millet birini zor idare ederken bu deyuz serefsiz, 2 mahlukatla birden cinsel münasebette bulunuyor , sonrada bunun adi Müslümanlik oluyor !
De hadi ordan hepsi cinsi sapik bunlarin , cocukluklarinda kesin ensest iliski var bunlarin , yani ruhen cökük herifler , dikkat edin bakin hepsi böyle bu deyuzlarin ,,,,

Savas ´in Zevkini Almak Isteyenler Türklerle Savasmalidir !