Gönderen Konu: Sınır peşmergelere emanet  (Okunma sayısı 3846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
Sınır peşmergelere emanet
« : 17 Ekim 2006 »
      Türkiye, PKK ile mücadele konusunda Washington yönetimi ile yoğun işbirliği içine girmeye çalışırken, ABD Türkiye-Irak sınırının güvenliğini bölgesel kürt yönetimine devretme kararı aldı.Bu kararın uygulamaya girmesiyle birlikte Türkiye-Irak sınırının güvenliğinden peşmerge güçleri sorumlu olacak.Bu kararle birlikte Ankara ,özellikle terör örgütünün sınırdan Türkiye'ye sızmaması konusunda bölgesel maymunlar yönetimini muhatap almaya zorlanacak.

Gazate haberi kısaca  böyle.Sevgili ırkdaşlarım bu olanlar beni çok yordu, sinirlerim inanılmaz bozuk,hergün kahrediyorum,güzel ırkımıza bu gelişmeleri yakıştıramıyorum.Bazen öyle bunalıyorum ki, keşke okuma yazma bilmeseydim, kulaklarım da duymasaydı , kısaca düşünme yetisi olmayan bir insan olsaydım diye düşünüyorum.Bu ruh halinde iken Ulu Önderimiz Başbuğumuz Atamızı ziyarete gidiyorum.Atam sana layık olamadık diye ağlıyorum.Ben ruh hastası mı oldum acaba ?

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
Ynt: Sınır peşmergelere emanet
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2006 »
                Nil
       milli temayüllerle takip ettiğin bu site ve aynı temayüllerle yazdığın mesajlarla uğraşırken sinirlenmemek zordur.ama hepimiz ruh hastası olursak yazdıklarımız da bir delinin zırvaları olarak adlandırılır :)
       dikkatli olmaya çalıştığın kadar da kaygılanmamaya ve rahat olmaya çalış.sonuçta karşımızda silahlarını doldurup üzerimize gelen bir ordu yok.böyle olsa bile mantığın doğru işleyebilmesi için rahat davranabilmeli ve sakin düşünebilmelisin.
       gerçekler her ne kadar acı da olsa güçlü olduğunu (ulus ve devlet olarak ve tabii ki birey olarakta) düşünerek seni rahatsız eden bu kaygıların verdiği sıkıntıyı azaltabilirsin.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2006 »
         ayrıca sınır sadece o kukla kokuşmuşlara kalmaz merak etme.bu devletin de ordusu var.bu ordununda önlemi var.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2006 »
Sayın Tangaturan ırkdaşım çok sağolun, daha sakin olacağım.

Çevrimdışı acun_34

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2006 »
Genel Kurmay 'ımız Irak sınırına 240 000 Askerden oluşan bir gücü boşuna konuşlandırmadı .

Irak bush un da nihayet anlayabildiği gibi  Vietnam a döndü.

Yakında Türk askerine kendilerini Kunuri de olduğu gibi kurtarmaları için  rica edecekler.

Abd de son günlerde meşhur olan bir fıkra var :

Adamın biri iş dönüşü bir bara uğrar 2 kadeh içip sakinleşip evine gidecek.
Barmen bir robot .
Hayret etmekle birlikte siparişini verir.
Barmen robot servisini tamamlar ve sorar:
"Sizin IQ nuz kaç?"
Adam şaşırır başlangıçta bir anlam veremez ama bir cevap vereyim bakalım der :
" IQ um 150 " der
Robot başlar konuşmaya :
" Quantum fiziği,nano-teknoloji,dünyadaki global ısınmanın nedenleri vbg."

Müşteri bu konuşmalardan çok etkilenir ve robotu denemeye karar verir.
Hesabını öder barı terkeder.

Dışarı çıktıktan sonra tekrar geri dönerek bara yaklaşır ve bir içki daha ısmarlar.

Robot aynı nezaketle servisini yapar ve sorar:
" Sizin IQ nuz kaç? "
Müşteri bu defa :
" IQ um 100 diye cevaplar "
Robot ta başlar konuşmaya:
Bu defa konular değişir :" beyzbol,bira ,arabalar hatta çıplak kadınlardan " bahsetmeye başlar.
Müşteri şaşırmış bir halde içkisini bitirir hesabı öder ve çıkar .

Tekrar geri döner ,yine bir içki ısmarlar aynı şekilde servis yapılır , bu defa soruyu beklemeden
" benim IQ um 50 " der.
Robot yine başlar konuşmaya ,ama bu defa çok ağır ağır konuşmaktadır ( mesut yılmaz gibi):

s i z    g e l e c e k   s e ç i m l e r d e   y i n e   b u s h  a  m ı   o y    v e  r e c e k s i n i z  ?

Saygılar

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2006 »
      fıkra güzel.Türk askeri hiç bir zaman bu arap,amerikalı,israil ve benzeri lanet ırklara yardım etmemelidir.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.