Gönderen Konu: ERMENİ İTLAFI!  (Okunma sayısı 2812 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gök HAN

• Ziyaretçi
ERMENİ İTLAFI!
« : 26 Ocak 2007 »
İran'da bir grup ermeni bayrağımızı yaktılar! Bilmiyorum siz ne dersiniz ama kendi ülkemde bayrağımın yakılışını izlerken sinirden dudağımı ısırıp kanatan ben bunu başka bir ülke de başka bir millet yaptığında kendimle gurur duyarak izliyorum. Yanlış anlamayın, o zavallı Ermenilerin suratlarındaki kini görmek ama ellerinden savumasız bir bayrağı yakmaktan başka birşey gelmemesine tanık olmak, o acizliklerini aşşağılıklarını seyretmek.. Onursuz adamlar.. Başka bir ülkede benim bayrağımı yakacak kadar aciz onursuz bir sürü.. Soykırımmış! BİZ SOYKIRIM YAPMADIK! BUNUN SOYKIRIM OLMASI İÇİN KIRILANIN SOY OLMASI LAZIM!! BU OLSA OLSA BİR SÜRÜKIRIM! BİR İTLAF! ERMENİ İTLAFI!

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: ERMENİ İTLAFI!
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2007 »
Eceli gelen köpek cami duvarına siğermiş..

O misal hepsi toplaşa dursun...Kelleleri ağırlaştı d%lerin...VE O BAYRAK NE ACİZ'DİR NEDE SAVUNMASIZ CÜMLE ALEM BUNU BÖYLE BİLSİN....
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı Doğukan

• Yeni Üye
  • *
Ynt: ERMENİ İTLAFI!
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2007 »
yapabiliceklerinin en fazlası bu dün hepimiz ermeniyiz diye yürüyen şerefsizler acaba ne düşünüyolar şimdi şerefsizler osmanlı sizi katletseydi bugün dünyada bir tane ermeni yaşamazdı işte bu yüzden azınlıklara hiçbir hak vermeyeceksin azınlık denen it sürüsü ülkenin en iyi yerlerinde oturur en iyi işlerine sahiptir ama her savaş dönemi vatanı sırtından vurur tarih bunu bize öğretti TÜRK IRKI SAĞOLSUN gerisine lanet olsun
TÜRK ÖĞÜN ÇALIŞ GÜVEN