Gönderen Konu: BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN YENİ GÜN'Ü KUTLU OLSUN  (Okunma sayısı 4284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
Büyük Türk Irkının Yeni Gün'ünü kutlar ,Yeni Gün'ün Türk ırkına huzur ,bolluk ,birlik ve dirlik getirmesini dilerim...

Adalar Denizinden Altayların daha ötesine kadar bütün Türk İllerinde ,Turan'da ,Yeni Gün'ü kutlayacağımız günleri görmek umuduyla...
TTK.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
ALAS!

TÜRK BUDUNUNA YENİ YIL KUT VERSİN!

Çevrimdışı BERKETÜRKHAN

• Türkçü-Turancı
  • **
Ülkemizde yozlaştırılmaya çalışılan bayramlardan bitaneside budur.Bu bayram TÜRK'ün bayramıdır.Ama hain siyasetçilerimiz ve satılmış medyamız herşeyimizi yok etmek istiyor.Bu yozlaşmalara karşı duralım,bayramlarımıza sahip çıkalım.

YENİ GÜN BİZİM BAYRAMIMIZDIR,KUTLU OLSUN!
KAVGAMIZ  TURAN!!!

HEJ Turán. HEJ Bájtarsak. HEJ Turániakat!!!

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
Tanrı'nın laneti kürt it ler üzerine daim ve helak edici olsun.

BÜTÜN TÜRK YURTLARININ BAYRAMI, YENİ GÜN'Ü KUTLU OLSUN.TANRI TÜRK'Ü KORUSUN.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı gokturk556

• Türkçü-Turancı
  • **
  • *TTK!*
    • www.hunturk.net
bir çok insan nevruz adını verip bu bayramı kürtleştirip yozlaştırsa da  bu bir Türk bayramıdır.Tüm Türk Dünyasının Yenigün'ü kutlu OLsun..

****Ne MuTLu '' TürküM '' DiYeNe***

tardu kağan

• Ziyaretçi
  Ben aslanlar gibi bayrağımı astım evime ve işyerime .... buradaki etnik özürlüler morardı.nevruz u kendilerine maledemeyecekler artık!

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Geçmiş de olsa bende siz soydaşlarımın ve Büyük Türk Dünyası'nın milli bayramı olan Yeni Günümüzü en içten dileklerim ile kutlarım.

TTK!

Çevrimdışı metehan135

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Ümmetçi Soysuz
bende geçmiş olmasına rağmem bütün Türk soyunun , türklük şuurunun farkında olanların , turan için mücadele edenlerin davasını herşeyin üstünde tutanların ve siz değerli kandaşlarım ile kadim dostum bozoklu bozkurtun yeni gününü kutlarım.dünyayı yönetmek içiç gönderilen Türk ırkı üzerine oyun oynamaya çalışan soysuzları tükürüğümüzde boğacağız
ERGENEKON YURDUN ADI
BÖRTEÇİNE KURDUN ADI

Çevrimdışı Kaskay_Babek

• Türkçü-Turancı
  • **
ergenekon bayramimiz kutlu olsun! TTK
Bir ayağı okyanusta, Öbür ayağı Hazar'da olan dev,
Mete Han'ın ta kendisiydi. Çin duvarında yankılanan ses
Onun askerinin sesiydi:
Üze tengri temür çıda, oklar birle bir bulut,
Başbuğumuz Tanrıkut'tur Tanrıkut'tur Tanrıkut !