Gönderen Konu: kürdler Kızlarını Satıyorlar  (Okunma sayısı 5251 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türk Yiğit

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
kürdler Kızlarını Satıyorlar
« : 14 Mart 2007 »
Batman Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, D.B. ve M.Ş.B. çiftinin 17 yaşındaki kızları B.B.'ye fuhuş yaptırdığı ihbarı üzerine, evlerini izlemeye aldı.

Polisin yaptığı araştırmada, anne M.Ş.B.’nin cep telefonuyla bağlantı kurduğu erkekleri evine davet edip, kızına para karşılığı fuhuş yaptırdığı belirlendi. Evin dışında görüşüp, para aldığı bir erkeği eve sokan anne M.Ş.B. suç üstü yakalandı.

Sulh Ceza Mahkemesi’nden alınan izinle eve baskın yapan polisler, B.B. ile 33 yaşındaki İ.T.'yi yatak odasında uygunsuz durumda yakaladı.

Anne M.Ş.B., baba D.B. ve kızları B.B. ile evde fuhuş yaparken yakalanan İ.T. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Ynt: kürdler Kızlarını Satıyorlar
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2007 »
Daha başka gereksiz başlığınız var mı?

Çevrimdışı Türk Yiğit

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2007 »
Ben burada kürdlerin ne kadar aşağılık bir topluluk olduğuna örnek göstermek için bu haberi ekledim.

Başka bir amacım yok.

İkimizin arasında sadece yorumlama farkı var.

Yoksa ikimizinde aynı düşündüğü kanaatindeyim.

Çevrimdışı TGD

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2007 »
Fuhuş haberlerini iyi izle derim, yalnızca Batman'da değil! Kürtlere özgü bir olay olduğunu da sanmıyorum, dünyanın her yerinde var; özellikle Çin'in güneyindeki ülkelerde.
Xöx Çono

TG-TDB UASTO

Hej Turán! Hej Bájtarsak! Hej Turániakat!

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2007 »
Batman Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, D.B. ve M.Ş.B. çiftinin 17 yaşındaki kızları B.B.'ye fuhuş yaptırdığı ihbarı üzerine, evlerini izlemeye aldı.

Polisin yaptığı araştırmada, anne M.Ş.B.’nin cep telefonuyla bağlantı kurduğu erkekleri evine davet edip, kızına para karşılığı fuhuş yaptırdığı belirlendi. Evin dışında görüşüp, para aldığı bir erkeği eve sokan anne M.Ş.B. suç üstü yakalandı.

Sulh Ceza Mahkemesi’nden alınan izinle eve baskın yapan polisler, B.B. ile 33 yaşındaki İ.T.'yi yatak odasında uygunsuz durumda yakaladı.

Anne M.Ş.B., baba D.B. ve kızları B.B. ile evde fuhuş yaparken yakalanan İ.T. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Peki şimdi ben şöyle sorayım:

Sen bu habere sözkonusu kişilerin kürt olduğu kanısına nereden vardın?

Batman isminden deme sakın..

Bu apaçık şehirlerimizin bir kısmının kürtlere ait olduğuna inandığımız imajını oluştururki sanırım bunun altında kalmak istemezsiniz..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2007 »
"Türkiye Cumhuriyeti Devleti SINIRLARI DAHİLİNDEKİ TÜM İLLER TÜRK İLİDİR!

YOKSA DEVLETİMİZİN İSMİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ OLMAZ İDİ!

BURASI TÜRK OTAĞI , PAPARAZZİ FORUMU DEĞİL!