Gönderen Konu: Gariplikler ve aslağı bol olan bir sevda " TÜRKÇÜLÜK"  (Okunma sayısı 3064 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erlik Han

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
otağa gelen herkez TÜRKÇÜ herkez Militan Herkez Aslanparçası Herkez Bozkurt, kminin avatarında ömründe eline bile almadığı silah, kimin avatarında sanki illegal militan havasında kar maskesi, deki; toplantı var katılan adamlar aynı rüştünü ispat etmiş adamlar deki, miting var gelen sen ben bizim oğlan ama otağ da as-kes efelen hepsi burda herkez her iletide aslan kesilir herkez her iletide Atsız dan çok Türkçülük yapar, asalağı ve gariplikleri çok olan garip bir sevda dır Türkçülük.
Arab' ın İblisi varsa Türk'ünde ERLİK HAN' ı var...

HORZUM

• Ziyaretçi
BU İLETİ OTAĞ KURALLARINA AYKIRI OLDUĞU İÇİN OTAĞ YÖNETİCİSİ TARAFINDAN SİLİNMİŞTİR.

HORZUM

• Ziyaretçi
 Üyeliğimin iptalini istiyorum...

Çevrimdışı saru_saltuk

• Türkçü-Turancı
  • **
derdiniz ne sizin?
en büyük iftiharım Türk yaratıldığımdır!

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
HORZUM; talebin üzerine üyeliğin iptal edilmiştir.

Ancak üyelik iptalini istemesen bile gerçekleştirecektim.Çünkü burası dingonun ahırı değil,Türkçü bir otağdır.Her üye üslubuna dikkat etmelidir ve Türk Töresine uygun hareket etmelidir.Erlik Han tanıştığımız bir Türkçüdür.Genel bir sıkıntıyı dile getirmiş.Olayı şahsileştirmeye ve ucuz kabadayılığa lüzum yok.Mamafih bu sözlerimi genel bir uyarı olarak algılayın.

Konuyu kilitliyorum.