Gönderen Konu: Tüm Andalarıma ve Irktaşlarıma Esenlikler..  (Okunma sayısı 2627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BuminAlp

• Yeni Üye
  • *
Bu Türkçü,Atsız Ata'nın izinden giden Otağda bulunmak ve siz Ulu ırktaşlarımla yanyana durmak benim için şereflerin en yücesidir!
Bende kişisel görüşlerimi arzedeyim;
Bana göre 'Türk'ün Türkten Başka Dostu Yoktur!',olsaydı Kurtuluş Savaşında kaderimize terkedilmiş bir şekilde yalnız mücadele etmek zorunda kalmazdık.Ancak bizim damarlarımızda taşıdığımız kan o kadar yüceki tek başımıza Anadoludaki bütün düşmanı kovduk..
Ve ayrıca siz değerli ırktaşlarımdan ufak bir isteğim olacak,rica ederim 'kürt' ismini otağlarımızda kullanıp buranın manevi değerine zarar vermeyelim.Burası damarlarındaki o asil kanı taşıyanların yeridir ve o pis,köpek ırktan kişilerin adlarıyla kirlenmeye hakkı yoktur..
Tüm Türk kardeşlerimin beni aralarına kabul etmeleri dileğiyle..

Allah Türk'ü Korusun!
TANRI Türk'ü Korusun!***OTAĞ YÖNETİCİSİ TARAFINDAN DOĞRUSU YAZILMAK SURETİYLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR***

berke tigin

• Ziyaretçi
Ynt: Tüm Andalarıma ve Irktaşlarıma Esenlikler..
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2007 »
             Aramıza hoşgeldin kandaş.Hangi dine,hangi mezhebe mensup olursa olsun,andalarımızın dünyaya Türkçe bakmasına çok önem veriyoruz.Allah kelimesinin yerine de Türkçe olduğı için Tanrı kelimesini kullanıyoruz.Bu da ideolojik konulara ve hissiyatımıza dini hiçbir ögeyi katmak istemeyişimizin bir yansımasıdır.Esenkalın.