Gönderen Konu: MHP'nin BOZKÜRTleri  (Okunma sayısı 12245 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kayserili_Türkmen

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: MHP'nin BOZKÜRTleri
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2007 »
Evet kandaşlarım.Maalesef ülkü ocağımıza kürtler de geliyor.Başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim:
Ocak`tayım geçen.Biri geldi.Sonra konuşurken kürt olduğunu söyledi.Onunla biraz tartıştık.Ve ocaktan atıldı.Ben orda olmasam böyle bişey olmayacaktı ve o ... devam edecekti ocağımızda.
ABDULLAH GÜL, KAYSERİLİ DEĞİLDİR.SİİRT GÖÇMENİ VE ARAP KÖKENLİDİR...

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
Ynt: MHP'nin BOZKÜRTleri
« Yanıtla #21 : 20 Temmuz 2007 »
Irkdaşlarım siyasetin bizi nerelere götüreceğini kimse tahmin bile edemez. Görüyorum ki siyasete girdiğimiz zaman, kendi aramızda bile ciddi farklar olmaktadır. Burdaki siyasetten kastım, siyasi partilerdir. Herkesin düşüncesinden bir şeyler çıkarmak lazımdır.Eğer olayları zamanına ve yerine göre tartışmazsak yani tarihi yapıldığı zamanki duruma göre tartışmazsak daha çok yanlışlıklar doğar. Mesela Başbuğumuz da kürtleri, çerkezleri meclise dahi almış onları kullanmıştır. Bu yadsınamaz bir gerçektir. O yoldan gidersek eğer Başbuğumuz İsmet İnönünün kürt olduğunu bildiği halde onu önemli görevlere getirmezdi. Tabiki Başbuğumuzun bu siyasi dehasıdır. Irkdaşlarım siyaseti bir de bu yönden düşünürsek acaba daha iyi olmaz mı?