Gönderen Konu: TÜRKLER üstünde yeni bir kimyasal silahlar mı kullanılıyor?  (Okunma sayısı 3297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
EN BAŞTA KUŞ GRİBİ,ŞİMDİDE KENE.Bunların tesadüf olması biraz zor.                                                                                                                                                         Yeni bir savaşmı başlıyor...  Allah TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı akrep19b

• Yeni Üye
  • *
çakabey sizi tebrk ederim,çok sıhatli bir bakış açınız var,yazılırınızdan istifade ediyorum

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
BUNA BENZER BIRSEY BENDE DUYDUM.HATTA SULARIN ICINEDE KIMYASAL MADDELER KARISTIRILDIGINI DUYDUM.NE KADAR DOGRU VEYA YANLIS OLDUGUNU ISPAT ETMEK BIRAZ ZOR AMA, DÜSMANIN ELINDEN HERSEY GELEBILIR.
BILHASSA BÜYÜK SEHIRLERDE BUNUN YAPILDIGINI DUYDUM.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN

SAYGILAR VE ESENLIKLER DILERIM
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı çanbaşağa

• Yeni Üye
  • *
Çakabey karındaşım kuş gribi ve kene ısırması konusunda yazdıtklarının değerlendirilmebi gerektiği kanısındayım... Böceklerin kimyasal amaçlı kullanıldığı gerçeğini yadsımamamız gerek... KENE ISIRMASI diye tanımlanan "Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi "hastalığı, 2. dünya savaşında kenelirin biyolojik olarak dönüşüme uğratılarak, insanlara karşı kullanılması sonucu ortaya çıkmış bir hastalıktır. yani keneler zamanında  biyolojik silah olarak kullanılmıştır.  Keneler, Kırım'da bulunan Yüce TÜRK karındaşladrımızın soykırımanda da  sovyeteler tarafındankullanılmıştır. bunun anında aynı keneler KONGO'da da kullanılmış bu yüzden de bu adı almıştır... Zaten.  günümüzde de Avusturya'da kene vakaları çok görülmektedir, hatta Avusturya hükümeti ülekeye giriş yapan yabancılara  her altı ayda bir kene aşısı vurulumasını zorunlu kılmıştır.  Türkiye'de "aşısı bulunmadı" dense de Kene ısırmasının da aşısı vardır.... Yüksek maliyetler nedeniyle bu aşı yotur denilerek insanlarımız, kardaşlarımız göz göre göre ölüme itilmektedir.. Kuş gribinde de bu tip bidr olaydan bahsedilebilir aslında.. yaz aylarının bitmesine doğru yine "kuş gribi kapıda' haberleri ekranlarda, gazetelerde görülmeye başlandı bile... Konuyu güencelimize taşıdığı için ÇAKABEY'e teşekkür ediyorum...