Gönderen Konu: TÜRKÇÜMÜSÜNÜZ..? TÜPÇÜMÜSÜNÜZ..?  (Okunma sayısı 10746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Efendioğlu

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: TÜRKÇÜMÜSÜNÜZ..? TÜPÇÜMÜSÜNÜZ..?
« Yanıtla #20 : 25 Ekim 2007 »
sanalda tüpçü çok da aramızda tüpçü yok zaten ankaralılar tanışıyor buluşuyor herkes cevresiyle daha alakalı olursa biraz da delikanlı olunursa sorun kalmayacak

TTK

Çevrimdışı YANLIZ KURT(2)

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2007 »
sanalda tüpçü çok da aramızda tüpçü yok zaten ankaralılar tanışıyor buluşuyor herkes cevresiyle daha alakalı olursa biraz da delikanlı olunursa sorun kalmayacak

TTK
aslında tüm mesele bu sayın anda..
internet alemi çok yanıltıcı
bi toz bulutunun arkası sanki..
Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!

Çevrimdışı orhangazi

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2007 »
Kayra beg,secebilecegi,en berbat,basligi secmis.Ne alakasi var simdi,Türkcülükle,tüpcülügün?Her seyden önce,Türkcülük gibi,yüce bir,kutlu ideolojinin,böyle asagilayici bir cümleyle yanyana getirilmesini,kinamakla birlikte,konunun özüne katiliyorum.Saygilarimla

Sanırım otağda katılanlardan sonra alınanlarda görülmeye başladı. Tüpçülükle ilgili sorununuzmu var?

Alıntı
Yalniz Kurt(2) andasim, dediklerine oldugu gibi katiliyorum, bizim Türkcü Tüpcü diye ayirim yapmak gibi bi lüksümüz yok, bizim Türk ve gayri Türk ayirimi yapmamiz lazim. Bazi andaslarimizin katkisi cok bazilarinin da az olur, ama herkes gücü yettigince Vatan'a ve Türk'lüge katkisina da saygi duyarim.

Siz de epeyce bayrak sallayıp gazınızı boşaltmışsınız sanırım Sn Orhangazi. Şimdi de o yorgunluğun üzerine sanal Türkçülük yapmak üzere burada gezinmeye mi geldiniz?

Orta şekerli yorgunluk kahvesi hesabı..????? 

Kayra Beg andasim,
evet haklisiniz, epeyce Bayrak salladim ve bundan gurur duyuyorum ve yorulmadim, gerekirse tekrar ve hep sallarim. Bayrak sallamamin nedeni; gaz bosaltmak icin degil, Türk oldugum icin sanli Bayragimi salladim, hep sallayacagim.

Sanal Türkcü'lük yapmaga gelmedim, sanal Türkcü'lük cocuklara uyan bir sözcük, buraya Türk'cülük hakkinda daha fazla bilgilenmeye geldim. Bazi engin Türkcü kandaslarimin bilgisinden faydanlanmak icin siteyi ziyaret ediyorum. Cünkü bilgi paylastikca cogalir demisler.
Saygilar

TTK

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #23 : 28 Ekim 2007 »
Çok güzel yazmışsınız, elinize yüreğinize sağlık.

Sanal Türkçüler'in çok olduğu doğrudur, lâkin ben burada o kadar olduğunu sanmıyorum.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!