Gönderen Konu: Yeni üyenizim ve sizlerle kısaca tanışalım istedim.  (Okunma sayısı 6024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BoZoK06

• Yeni Üye
  • *
Merhaba Türkçü-Turancı arkadaşlar,ağabeyler,

Adım Akın. Ankara'da bulunuyorum. Balkan Türküyüm. Lise öğrencisiyim. 18 yaşımdayım. Şuan için aklıma gelenler bunlar. Soracağınız her soruya cevap verebilirim.

Esenlikler...

NOT: Yeni üyeler için tanışma bölümü bulamadım. Böyle bir başlık açtım.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Hoş geldin anda.

BASKURT

• Ziyaretçi
Aramıza katılmakla bizlere onur verdin.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Merhaba Türkçü-Turancı arkadaşlar,ağabeyler,

Adım Akın. Ankara'da bulunuyorum. Balkan Türküyüm. Lise öğrencisiyim. 18 yaşımdayım. Şuan için aklıma gelenler bunlar. Soracağınız her soruya cevap verebilirim.

Esenlikler...

NOT: Yeni üyeler için tanışma bölümü bulamadım. Böyle bir başlık açtım.

Ankarada oturmanız ne güzel..Genel Merkezimizin düzenlediği etkinliklere katılabilirsiniz..Telefon:(312) 419 03 63

Çevrimdışı BoZoK06

• Yeni Üye
  • *
Zaten zamanla uğruyorum ama telefon yoktu... Teşekkür ederim...

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
HunTürk Otağı'na ve İLTERİŞ 'e hoşgeldiniz.
Kutlu olsun...
TTK.

Çevrimdışı yalnız kurt 5

• Türkçü-Turancı
  • **
arkadaşlar sizden bi ricam var.ben denizli de oturuyorum buralarda ocak yada merkez yada sizlerle buluşacagım bir yer varmı

Çevrimdışı Mete Saltuk

• Türkçü-Turancı
Değerli kardeşlerim;
Ben de BoZoK06 kardeşim gibi aranıza yeni katıldım. Aslında 2.gün otağa girişimle ilgili mesaj gönderdim diye biliyordum.  İlk başta 'değerlendirilip sonra yayınlanacak diye düşündüm' ; meğer becerememişim. O yüzden hatam olduysa uyarıp, affetmenizi diliyorum ve herbirinizi saygıyla kucaklıyor ve selamlıyorum. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

oguz33

• Ziyaretçi
Başta BoZoK06 Andam olmak üzere aramıza yeni katılan tüm Andalarıma hoşgeldiniz diyorum.

TTK.