Gönderen Konu: SATILIK VATAN TÜRKİYE  (Okunma sayısı 6429 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
SATILIK VATAN TÜRKİYE
« : 19 Ekim 2007 »
“Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

“Sümerbank tarihten siliniyor.
Elinde bir şey kalmadığı için
ismini de kaldırıyoruz.”
Kemal Unakıtan

“Staratejik yer imiş.Ne stratejisi,
önemli olan müşteri bulmak.
Müşteri gece gelsin,pijamayla
çıkarım karşılarına.Seviyorum bu işleri arkadaş.”
Kemal Unakıtan

Kar edeni de, zarar edeni de satacağız!”
Kemal Unakıtan

“Babalar gibi satarız!”  Kemal Unakıtan

“Ülkenin işgal altına girdiğini söylüyorlar.Gelsinler işgal etsinler!”
Kemal Unakıtan

“Parayı veren düdüğü çalar.
TÜPRAŞ’ı Ruslara satar mısın,diyorlar.Satarım arkadaş”
Kemal Unakıtan

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,20 bin Dolar veren herkese,TELEKOM’ a ait Bilgileri vereceklerini söyledi.
Burada utanç verici olan, bunu ima etmek için kullandığı cümle:
Binali Yıldırım; “20 bin dolar veren kızımızı görür” diyor.

“Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

VE SON NOKTA
“Ben Ülkeyi Pazarlamakla Mükellefim”
Tayyip Erdoğan

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dagıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hiyanet içinde bulunabilirler.

Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler.

Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!

K. ATATÜRK 20 Ekim 1927.
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ynt: SATILIK VATAN TÜRKİYE
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2007 »
Bu Resimlere Ürkütücü resimler bakınca insan bir an düşünüyor...

Halk ımız Bu kadar Cahilmi.

Öyleki ; Hemen hemen her iki kişiden bir AKP ye Oy atmış yazık.

Cahillik Diz Boyu.. Halk ımızı bilinçlendirmek lazım..

Ama Kim İle...Adam lar elini kolunu sallayarak vatanımızı satıyorlar..

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2007 »
Kendi vatanımızda yabancı olmaya başladık. Ama en kötüsüde dejenerasyonun alabildiğine hızlı bir şekilde yol almasıdır. Bizlere Türk'lüğümüzü, bütün değerlerimizi unutturmaya çalışanlara karşı muhakkak cevap vermemiz gerekiyor. Türkiyenin stratejik kurumlarınla beraber ortalama %5  oranında toprak satışıda yapılmıştır ve halada yapılmaktadır.Atalarımızın  varolmak uğruna Kanını ve Canını verdiği aziz Yurdumuzun topraklarını   yabancılara peşkeş çekenler Tarihin kara sayfalarında lanetle anılacaklardır. Ey benim Asil kan taşıyan  Türk  kardeşlerim uyuduğun gaflet uykusundan uyan artık  Başbuğumuzun gençliğe hitabesini bir sefer değil! Bin sefer hatta onbin sefer oku,oku, ve yine oku...

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2007 »
Tanrı şimdiki yönetime oy veren câhil vatandaşlarımıza akıl fikir versin.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı saklıkurt

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2007 »
 İçim yanıyor kanım çekiliyor lanet olsun !

Askerde olduğum için uzun suredir takip edemiyordum yazıları. Çok yazı yazan birisi değilim burada ama artık yazacağım bende. Ben bulgaristanda doğup 89 yılında buraya göç etmiş bir Türk genciyim. 8 yaşında o çocuk aklımla sınırdan kapıkuleden geçerken toprağı öpmüştüm şükretmiştim tanrıya!!! yanlış anlaşılmasın övünmek amaçlı yazmadım bunu. ben gavur bayrağı altında yaşadım, acılarını tattım. 8 yıllık o kısacık cocukluk doneminde bunu idrak edebildim. Şunu sormak istiyorum neden hala milletim uyanmıyor olanlara ? neden hala kanıbozuklar mecliste ? lanet olsun ne olduda butun o tv kanalları hepimiz ermeniyiz diyen kanallar şimdi hepimiz mehmetiz diyorlar ??

Cevabı çok basit aslında değerli kandaşım ne guzel yollamış resimleri sanki mağaza vitrini gibi. Az önce tvde izledim kaz dağlarında altın talanı başlamış. Değerli kandaşlarım sizcede biras garip bir tesadüf değilmi? Lanet olsun şehitlerimemi yanayım yoksa şehit haberlerini kahbece kullanıp bazı çıkarlar peşinde koşan çakallara mı ? Yada zehirlenen atalarımızın kanıyla sulanmış vatan toprağınamı ?? istemedende olsa yanlışlık hata yaptıysam affola değerli kandaşlarım.
Muhtaç olduğun kudret, damarlarindaki asil kanda, mevcuttur!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2007 »
Kendi iradelerini,sereflerini hasiyetlerini,iktidarlarini borclu olduklari,abd ye,ab ye satanlar,nefret ettikleri,Atatürk ün,kurdugu devleti,niye satmasinlar?Böylece hem intikamlarini,almis olurlar,hemde zengin olurlar.Bu hainleri iktidara,biz getirmedikmi?O zaman,sucun büyügünü,önce kendimizde arayalim
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı tanri dagli

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2007 »
bunlar zaten bilinen seyler adam denilen serefsiz vatani ticarethane gibi yöneticem diyor fetosun itleri akp li köpeklerden ne beklenir ki zaten

Çevrimdışı tanri dagli

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2007 »
vatanini satan kizini da abd mi satti serefsizin tohumu ananida sat

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2007 »
Haritaları gördüm şu anda öfkeden ağlıyorum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum göz yaşlarım klavyeye damlıyor haritaların her biri kalbime çivi gibi saplandı söyleyecek bir lafım yok sadece atalarımdan utanıyorum ve hatırlatıyorum sanırım ikinci bir kurtuluş savaşı vereceğiz bu defakini kazanabilirmiyiz bilmiyorum