Gönderen Konu: 26 EYLÜL 1966 Tarihli Yeni İstanbul gazetesi başlığı  (Okunma sayısı 7265 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kürşad66

• Türkçü-Turancı
  • **
26 EYLÜL 1966 Tarihli Yeni İstanbul gazetesi başlığı

Katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsini s.......ğim cinsine çeker.

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Bu yüzyıllık bir projedir.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 ATSIZ ATA'yı da bu barzaninin denen soysuzun babası olacak sıçanın emellerini, yazıp Türk milleti'ni uyardı diye zindanlara atmışlardı.
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
 Baba, oğul zaten ikiside şerefsiz..!  Mesut Barzani'ye Türkiye zamanında yardım edip hatta, kırmızı Diplomat pasaportuyla ödüllendirmişti...  Ama devran değişti TSK. nın kükremesi itsoylu larının korkudan dillerinin tutulmasına sebebiyet verdi.  Kahraman ordumuz ayakta dik durduğu sürece kimse Vatanımıza göz dikemez, bölemez. Heleki kürtler asla...     TTK   

Çevrimdışı delikurt34

• Yeni Üye
  • *
  • Gök girsin Kızıl çıksın

Kandaşlarım Aranızda olmak büyük mutluluk
 Tesadüfen bulduğum bu siteyi kuran kandaşlarımı gönülden kutluyorum
  TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜÇELTSİN

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
delikurt34,

Hoşgeldiniz,umarım güzel paylaşımlarınızla otağımıza katkıda bulunursunuz.

Esen olsun.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
delikurt34 kandaşım ;

Otağımıza hoş geldiniz.
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Vaktiyle İran Şahı, bu soyu kırık kürtlerin ümüğünü sıkmış, dünyayı dar etmişti.
Bu Mesut Barzani denen dağ eşkiyasının babası Molla Mustafa Barzani Şanlı Başbuğumuz Atatürk'ten, kendilerini, Başbuğ Atatürk'ün yakın dostu ve hayranı olan, İran Şahının elinden ve zulmünden kurtarması için heyet gönderip, ricada bulunurlar.
Başbuğ Atatürk İran Şahından bunların canlarını bağışlaması için ricada bulunur ve İran Şahı hiç ikilemeksizin, Barzani aşiretinin yakasını bırakıp İran'dan şimdiki bulundukları yöreye, Türkiye üzerinden, göç etmelerine izin verir.
Başbuğ Atatürk bu davranışıyla Büyük Devlet ve Büyük Devlet adamı olmanın gereğini yerine getirmiştir.
Başbuğ Atatürk sayesinde canlarını kurtaran Barzani aşireti Başbuğ Atatürk'e ve Türk Devletine karşı sonsuza kadar sadakat, minnet ve dostluk sözü vermişlerdir.
Molla Mustafa Barzani'nin Başbuğ Atatürk'e karşı, o zamanki ifadesi aynen şöyledir.
"Ey Türk Milletinin babası ve kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Paşa Hazretleri!
Bundan böyle bizim de gerçek babamız sensin..!
Ben ve aşiretim ve dahi benden sonra gelecekler; kardeşimiz, büyüğümüz ve babamız olan Türk Milletine karşı her zaman sadakat, dostluk ve minnet içerisinde olacağız.....
"

Daha dün Büyük Türk Başbuğu Atatürk sayesinde canlarını ve ırızlarını kurtaran soyu kırığın enikleri, bu gün Türk Milletine karşı kahpe batının maşası olup ,düşmanlık ve ihanet etmekte...

Nereden nereye???

Kartallar hep yüksektedir, sürüngenlerse yerde....
Bu, hiç bir zaman, değişmeyecektir...

KTT

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı kızıltamu

• Türkçü-Turancı
Dünü ne idiki bu günü ne olsun soysuzlar unutmuyor ama biz unutuyoruz .
Ya Susturacağız Ya kan kusturacağız

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
Soysuzların zamanında kafasını vucundan koparmamışız, şimdi it soyluları salyalarını akıtıyorlar.
Tanri Türk'ü Korusun