Gönderen Konu: Tebrikler Azerbaycan(Örovizyon Şarkı Yarışması)  (Okunma sayısı 14941 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Rock ve Metal denen tarzda müzik dnileyenlerin yaptığı işarette eller bitişiktir. Yukarıda eklediğim resimde de görülüyor ki, yapılan işaret rock veya metal işareti değil bozkurttur. Ayrıca sanatçıların söylediği şarkı rock ve/veya metal müzik değildir. Eğer öyle olsaydı bozkurt işareti olmadığına kanaat getirebilirdik.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Bozkurça, Asenaca duruş sergileyen Azerbaycanlı soydaşlarımı kutlarım.
Hem Türk Bayrağı açmaları ve hem de Bozkurt işareti yapmaları gögsümü kabarttı, gururlandırdı.
Var olsun yiğit Türk çocukları.
Tanrının kutu ve esenliği üzerlerine olsun!

TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Ayrıca yarışmadan sonra sanatçılarımızın yaptığı röportajları okudum ve şu satırlar gururmu okşadı:

"Yalnızca Azerbaycan'ı değil, Türkiye ve Türk dünyasını da temsil ediyoruz"
 Eldar & Nigar
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Bozkurt

Rock işaretinden örnek

Bozkurt amacıyla yapmış oldukları açıklamalarından anlaşılıyor.İyi niyetli bir hareket.Ama bozkurta benzetememişler.  :-D Gelsinler ders verelim biraz.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı Tonyukuk

• Türkçü-Turancı
      Zamanın da adamın birisine gazeteciler sordular:

-Efendim! Bursa'daki Türkiye-ermenistan maçında stada Azerbaycan bayrağı sokulması yasaklanmış.

Millet te enayi ya! Muhterem yanıtı yapıştırmıştı:

-Aaa hiç olur mu? çantamda bir tane vardı.

Bu Türk bayraklı, bozkurt işaretli kardeşlik gösterisi hem bu beyefendiye, hem de Sayın Vali Harput'a gitsin. Türkiye ve Azerbaycan tek bir ulusun iki ayrı devletidir.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ayrıca yarışmadan sonra sanatçılarımızın yaptığı röportajları okudum ve şu satırlar gururmu okşadı:

"Yalnızca Azerbaycan'ı değil, Türkiye ve Türk dünyasını da temsil ediyoruz"
 Eldar & Nigar

Azerbaycanlı kandaşlarımız, asil kanlarının gereğini yapmışlardır ve her zaman da yapacaklardır. Kimse Türkiye ve Azerbaycan Türklerinin arasını bozamaz. Azerbaycan bayrağını çöpe attıran haysiyet öksüzü-soy özürlü çapulcular, ermeni aşıkları ve diğer Türk Düşmanlarına kapak olsun !

:asker: :turan: :asker:

Yaşasın BÜTÖV VAHİD AZERBAYCAN  ! Yaşasın BÜYÜK TURAN !

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Azerbaycanlı genç müzisyen kandaşlarımızın sergiledikleri bu davranış, bir kez daha göstermiştir ki, Dünyanın dört bir yanında yaşayan bütün Türklerin milli kıblesi; Türkiyedir, Ankara'dır.
Her ne kadar Türklüğün milli kıblesi Ankara'da, Türk devletinin başında bulunanlar bunu görmese, anlamasa ve hatta inkara kalkışsalar da bu gerçek değişmeyecektir.

Ne demiş Azerbaycanlı Aşina soyunun Bozkurt'u ve Asena'sı?:
Bizler bir millet, iki devletiz!

Kandaşlarımızın bu sözü, Azerbaycan Bayrağını yasaklamaya kalkan, ruh fukaralarına kapak olsun!!!

Bizler bir millet, iki devletiz!
Bu ruh Türklüğü, yeniden, Turan'a götürmeye kafidir!

TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!