Gönderen Konu: Çukurca'da Hain Pusu 7 Şehit 11 Yaralı Asker  (Okunma sayısı 4825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Hakkari’de askeri konvoyun geçişi sırasında yola döşedikleri mayını infilak ettiren PKK’lı teröristler, bölgeye sevk edilen askerleri pusuya düşürdü. İlk gelen bilgilere göre 7 asker şehit oldu, 11 asker yaralandı. Şehitler arasında bir binbaşının bulunduğu belirtildi ancak henüz kesin bilgi alınamadı.

Hakkari- Çukurca karayolunun 15’inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi meydana gelen patlama ve çıkan çatışmada 7 askerimiz şehit oldu.

Çatışmada ve patlamada yaralanan 11 asker, Hakkari Asker Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan bazılarının durumlarının ağır olduğu belirtildi.

Mevcut hükümete sormak gerekir daha ne kadar bekleyecekler.
Türk çocukları kahpece vuruluyor mevcut iktidar sahipleri hala  ramazandan sonra diyor.

Mevcut iktidar aklını başına al, artık terörle ve terörist ile pazarlık etme, mücadele et.
Yada yapamıyorsan söyle, Türk Milleti mücadele etmesini bilir.

Çevrimdışı Kayberen

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tengri !
Ynt: Çukurca'da Hain Pusu 7 Şehit 11 Yaralı Asker
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2011 »
Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için... benim sınırım buraya kadarmış... oturdum ağladım artık.... :(
Kırgızistan - Bişkek

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2011 »
Her şehit haberlerine kısmen aynı iletileri yazıyoruz.Şehitlere Tanrı'dan rahmet,Ailelerine sabır diliyorum.

Tanrı Türk'ü korusun.

Türk ırkı sağ olsun.

Çevrimdışı NAPİSTENHAVA

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2011 »
Söylenecek çok şey var. Ama benim Türk olarak hiç bir hakkım yok. Kendi toprağımda mağduru oynayan reziller söz sahibi...Lanet olsun.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2011 »
Bu gün 12 şehit verdik, boşbakan çıkmış öğlen televiyzon da "İslam Birliği Teşkilatı"nda konuşma yapıyor ve somali için ağlıyor sızlıyor.

Yazıklar olsun!

Şehitlerimizin ruhları şâd olsun!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2011 »
 Ramazan ayı hürmetine susan bir iktidarımız var. Şehit düşenler Türk Evlatları nasıl olsa !

Aziz şehitlerimize Tanrı'dan rahmet diliyorum.

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2011 »
 Bu iktidardaki terörist yardakçıları yüzünden nice Türk Evladı şehit düştü. Böyle devam ederse de düşmeye devam edecek.

Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları Cennet olsun.

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2011 »
 Başbakan demiş: "Ramazan ayına hürmeten sabrediyoruz."

Sabır taşı, Sabır taşı; çatladı bağrımın başı !

Olan Aslan gibi Türk Evlatlarına oluyor. İktidara geldiğinizden beri sizin yüzünden kaç tane Türk Yiğidi şehit oldu. Oyuncak mı zannediyorsunuz ?

Şehitlerimize Tanrı'dan rahmet diliyorum.

TTK