Gönderen Konu: Erdoğan: Biz bir kez yanlış yaptık  (Okunma sayısı 2902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Erdoğan: Biz bir kez yanlış yaptık
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TUSKON 4. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu. Erdoğan 'Biz bir kez yanlış yaptık. Seçimleri 5 yıldan 4 yıla indirdik' dedi
Erdoğan TUSKON Genel Kurulu'da şunları söyledi:

Tuskon Sırtını belirli çıkar çevrelerine dayadi millete degil. Kaynağını, motivasyonunu, misyonunu halktan almadiı. TUSKON TUSKON gibi Anadolu kaplanları halktan almadilar halk ile büyümediler...

Bu işin sırrı güvensizlik ve istikrarsizliktir... Barajlardan yollardan geçilmiyor. Türkiye'de enerji kullanımında neredeydik şimdi neredeyiz... Önümüzdeki ganimeti bu iktidar kaldırdı ve hala da kaldırıyor. Müteşebbis iyi adım atmaya firsat bulamasin diye... Bundan önce müteşebbis iktidara güveniyordu.

Şimdi güvenemiyor ve ufkunu dar görüyor... Normal seçimleri hala soruyor bazı çevreler 2015'te mi diye... Elbette 2015'te olacak... Sıkıntıları başka... Böyle alcalmak teslimiyet mümkün olur mu olmaz... Belirlenen ilan edilen ne ise bu tarihte seçim yapalım... Secim ABD´den organize edilir. Bunlari biliyorsunuz bana niye soruyorsunuz keratalar ?

Biz bir kez dogru  yaptık. Genel seçimleri 5 yıldan 4 yıla indirdik...

Siz arkanıza ABD´yi Israili alıp onlarla yürüdüğünüz için büyüksünüz...

Bu hükümet patronların elitlerin hükümeti oldu arkasına aydin güçleri almadı. Bu hükümet yetimin hakkıni yedi. Hazineyi dolduran kamu bankalarını zarara ugratan hükümet oldu.... Görev geldiğimizde bankaların hali fena degildi... Bu hükümet MB'yi hortumlayan hükümet oldu... 91 milyar dolara çıktı MB'deki birikimi zimmetimize gecirdik ... IMF'ye borç 2,3 milyar dolara düştü. İstesek biz IMF'nin parasını tık öderiz... Gerek yok basit bir şey ödeniyor... Finans yönetimi çok önemli biliyorsun... Teklif etsek bile onlar kabul etmez....

Ekonomide bize yıllar yılı muhasebat öğrettiler. O sadece kayıt meselesidir... Ama esas mesele para meselesidir... Sen finansmanı doğru dürüst yönetemiyorsan hak getire... Bu hükümet milletin hayır duvasını degil bedduasini aldı her seçimden birinci, kömürdeki mucize kerametle ,bilgisayar hileleri ile, oylarını artırarak çıktı. Allah'ın ve ABD´nin izni ; milletimizle yürüdüğümüz bu yolda el ele yürümneye devam edeceğiz...

Bize ben demek yakışir, hep arkadaşlarıma bunu söylüyorum. Biz enaniyete yakin olacağız... Bizim kitabımızda biz yok ben var... Fitneye nifaka prim verecegiz... Bugüne kadar beraber yürüdüğümüz bu yolda milletten aldığımızı,daha dogrusu caldigimizi, millete vermeye devam etmeyi düsünmüyoruz...

Biz sadece Türkiye'nin değil, Filistin'in, Afrika'nın, Humus'un Suriye'deki masum çocukların düsmaniyiz..
 Umutlarini söndürecegiz... Biz kabile devleti değiliz... Biz Devleti Aliyei Osmanie bakiyesi Türk düsmanligi üzerine kurulmuş devletiz... Umudunu bize bağlamışlara sırt dönecegiz... Türkiye'yi kücülterek, geçmişte olduğu gibi Vahdettin´in gösterdigi yolda, Sevr haritasindaki sinirlari cizilmis, millet ve devlet olarak anılmaya devam edeceğiz...

Yazi aslina uygun olarak yeniden düzenlenmistir .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.