Gönderen Konu: Adnan Hoca'dan Barzani'ye Kürdistan Mesajı  (Okunma sayısı 3405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!

Kürt meselesinde de topa giren Adnan Hoca, Barzani'nin kendisine bazen mesaj gönderdiğini iddia ederken "Barzani bana sitem etmiş" dedi...

Adnan Oktar'ın kendi televizyon kanalında gündeme dair ilginç açıklamaları tam gaz devam ediyor. Son olarak da Kürt meselesinde topa giren Adnan Hoca, Irak Kürt Bölgesi Başkanı Mesut Barzani'nin "bağımsız Kürdistan" mesajlarına yanıt verdi.

Oktar, Barzani'nin kendisine bazen mesaj gönderdiğini iddia ederken "Barzani bana sitem etmiş" dedi.

"Orda ne olduğu, ideolojisi olmayan bir Kürdistan kuracaksın öyle mi? İdeolojisi olmayan bir düşünce mutlaka yıkılır. Senin karşında diyalektik felsefeyi savunan, Marksist-Leninist, örgütlenmiş, üniversite mezunlarından oluşan binlerce kişilik bir ekip var. Bütün dünya da onları destekliyor. Sen kimsin? Gariban Barzani... Geçenlerde bana sitem etmiş. hocam ben de Seyit'im, müslümanım, beş vakit namazımdayım, bana neden bu kadar eleştiri yapıyorsun" diyor. Eleştiri yaparım tabi ki çünkü haklıyım. Ben de kendisine selamımı gönderdim. PKK Barzani'nin ensesinde yaşıyor, O'na fırsat vermez... 5 dakkalık bir iş PKK için bu iş. Bir anda Komünist kızıl Kürdistan'ı kurabilirler. Barzani bunu görmeli. Eğer müslümansa, haklarını istiyorsa Türk İslam birliğine hizmet etmesi gerekir... Türk-İslam birliğini savun neyi bekliyorsun... Çözüm Türk-İslam birliğidir, herkesin kurtuluşu buradadır..."

gazeteciler.com

SEBASTİYAN KIZILCIK SOPAMI GETİİR !.. :evil: :asker: :evil:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Adnan Hoca'dan Barzani'ye Kürdistan Mesajı
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2012 »
Adnan Oktar'ın Türk-islam hayali ne kadar gerçek olur bilememde; Pkk'nın Barzani'yi götürmesi mantıklı, bir tarafta feodal aşiret reisi öbür tarafta "kürt aydınlanmasını" temsil eden pekeko. Örgüt rahat götürür. Bugün denkleme ve genel duruma bakınca, pkk'nın başarılı olma şansı, Adnan Oktar'ın başarılı olma şansında şöyle bir 100 kat daha yüksek.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2012 »
Adnan Oktar'ın bir videosu, pkk'ya faşist diyen tayyip'e kızıp, idris'i örnek almasını söylüyor :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=S6J0fae7Y2A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=S6J0fae7Y2A</a>
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2012 »
 Bu lavuk bulmus iki tane yatak iscisi kevase anlatiyor ,digerleride koyun kaval dinler gibi dinliyorlar. Biz istedigimiz kadar aksini iddia edelim ,bizden olmayanlar bizi irkci fasistler olarak degerlendirmiyormu ? Pkaka kürtlerin adina kürt irkciligi yapmiyormu ? Kendi kadin teröristlerinin gögüslerine eritilmis naylon döken kirolara fasist demek bile iltifat sayilir . Burada gürcü tayyip irkci fasitler anlaminda telaffuzda bulunmus. Marksist leninist ideolojiyi ise maske olarak kullaniyorlar. Aslina bakilirsa komunistle fasistin arasinda vahset bakimindan hic fark yok. Hitler fasist Stalin komunist . Hangisi daha vahsi ve acimasiz ?. Bana kalirsa Hitler, Stalinden daha insancil ve merhametli .  Her iki ideolojide kagit üzerinde birbirinden farkli olarak görülsede uygulamada ikiz kardes gibiler . Tayyip pakakaya dogru teshis koymus . Adnan hoca carpitmaya calisiyor . Pkaka istedigi kadar komunist oldugunu iddia etsin ,uygulamada fasistlere rahmet okutur .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.