Gönderen Konu: MHP İstanbul Esenyurt Seçim Bürosuna Alçak Saldırı!  (Okunma sayısı 5357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!

Bugün İstanbul'da MHP Esenyurt Seçim bürosu'na pkklı teröristlerin düzenlediği alçak saldırı sonucu, Türk Evladı ve Türk Milliyetçisi Cengiz Akyıldız, şehit düşmüş olup, bu hain saldırıda yedi kişi de yaralanmıştır.
Şehidimizin aziz ruhu şad, mekanı cennet olsun!

ŞEHİTLERİMİZ ŞEREFİMİZDİR!
YILLARDIR TÜRK MİLLETİNİN SABRINI SINAYAN ve ZORLAYAN ALÇAKLAR SÜRÜSÜ ŞUNU UNUTMAYIN!
HİÇ BİR KISAS KIYAMETE KALMAMIŞTIR!
BİR ÖLÜR, BİN DİRİLİRİZ!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Türk Milleti'ne ve Türk Milliyetçilerine yönelik her geçen gün artmakta olan alçakça saldırılardan biri de bugün İstannbul'da yaşandı. Soysuz terörist kürt enikleri, kahpelikte gene sınır tanımadılar ve Cengiz Akyıldız'ı şehit ettiler.

Ne kürt enikleri ne de onlara yol veren ak-pkklı hırsızlar sürüsü, ne alçaklıklar ne kahpelikler yaparlarsa yapsınlar; Türk Milliyetçilerini baş koydukları davadan döndüremezler.

Bir Ölür, Bin Diriliriz.

NEJDET SANÇAR BEĞ'in de belirttiği üzere: "TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ, BİR AVUÇ NAMERDİN KAHPELİĞİ İLE KÖKÜ KAZINABİLECEK BİR FİKİR DEĞİLDİR"

Merhum Cengiz Akyıldız'a ULU TANRI'dan rahmet diliyorum. TÜRK MİLLİYETÇİLERİ olarak hepimizin başı sağolsun. Saldırı da yaralanan kandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Hiçbir ihanet ve kahpelik, ilelebet cezasız kalmaz !

TÜRK IRKI SAĞOLSUN

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Allah rahmet eylesin....
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Bazı kandaşlarımız Cengiz Akyıldız'ın bir siyasi yapılanmanın üyesi olmasından dolayıdır ki  bu vahim olayı önemsemediler ve tepki vermediler. Üyesi olduğu partinin kürtlere bakış açısı ve ülkü anlayışı bunun öncelikli sebebi olmalı.

Normal şartlarda Türkçüler böyle düşünürler fakat bu olayda bir Türk'ün ölümü ve öldürenin kürtçüler olması yani Türkçülerin en büyük düşmanlarından birinin olması aklı selim düşünmeye itmeli.

Ben şahsen öyle inanıyorum ki ilerde ülkemizde bir iç savaşın yaşanması durumunda farklı partilere mensup vatanseverlerle omuz omuza mücadele etmek durumunda kalacağız. Farklı düşünüyorsun diye hastir çalma lüksümüz olmayacaktır.

Dolayısıyla düşmanın aldığı her Türk'ün canın kıymetli olduğunu düşünüyor ve şehidimize rahmet diliyorum.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı KökTürk

• Türkçü-Turancı
  • **
Tini şad olsun...

Bu kahredici olay şu gerçeği tekrar yüzümüze çarptı

kılıç kınından çıkmadığı sürece, it sürüsü dağılmaz...
“Öd tengri yaşar. Kişi oglı kop ölgeli törümüş.”
(Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek üzere türemiş.)

- Bilge Kağan

Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış.
İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş.
Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyivermiş.
Dört taraf hep düşman imiş.
Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tâbi kılmış.
Başlıya baş eğdirmiş, dizliye diz çöktürmüş...

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ankara'da bazı arkadaşlarımızın sosyal medya üzerinden örgütlenerek bir yürüş düzenlenmiş.

İlgili haber metni için;
http://www.haberdokuz.com/2014/01/29/bdpyi-korkutan-yuruyus
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !