Gönderen Konu: Türkçülerin sayısı  (Okunma sayısı 9694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Ynt: Türkçülerin sayısı
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2007 »
Şöyleleri de var; mhp ye kızıp Türkçülüğe yüz çeviren yani asıl saf Türkçülükten haberi olmayanlar... henüz Türkçülükle tanışmamış ancak bunu içinde yaşayanlar... Bunların hepsini bir araya getirmek lazım. Sesimizi duyurmamız lazım...
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı YENİDEN ERGENEKON

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2007 »
Değerli Kardeşlerim, Türklük bir şuurdur. Türkçülük ise bir Hayat Tarzıdır. Her Hayat'ta mutlaka Ülküler olur... Ülküler, Hayatların can damarlarıdır. Bugün konuşulması gereken, sayı değil ! Yaşanması gereken Hayat'tır. TANRI TÜRKÜ KORUSUN !

Çevrimdışı turagay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Eylül 2007 »
Kardeşler Türkçülerin sayısı değil aksiyoner olmalı önemlidir. bunu unutmayın. Türkçülük bir eylemdir, bir fiildir. aksiyoner olmadıktan sonra milyarlarca olsa kaç yazar. Tarihimize bir bakın, ne zamanki aksiyoner olduk karşımızdaki düşmanın sayısı hiç önemli olmadı.

Çevrimdışı _alkar_

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKÇÜLÜK YÜCELMEK İÇİN DEĞİL YÜCELTMEK İÇİNDİR
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2007 »
esenlikler kandaşlarım uzun zamandır huntürk ve diğer Türkçü siteleri takip ediyorum ve dikkatimi çeken hepsi aynı hedefe yürüyor ama farklı yollarda bence artık birlik sağlanmalı  Türkçüler birleşmeli sanalda yada gerçek hayatta  gücümüzü göstermeliyiz ve daha büyük adımlar atmalıyız
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA