Gönderen Konu: Türkçülerin sayısı  (Okunma sayısı 9698 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alimurat33

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Türkçülerin sayısı
« : 24 Ağustos 2006 »
MERHABA KANDAŞLARIM
BUGÜNE KADAR HANGİ ANKETE BAKARSAM BAKAYIM TÜRKİYEDE'Kİ TÜRKÇÜLERİN SAYISINI BELİRTEN BİR İFADEYE RASTLAMADIM ACABA TÜRKÇÜLERİN GERÇEK SAYISI NEDİR ?BÖLGELERE GÖRE DAĞILIMI NASILDIR ?
HATTA BIRAKIN BUNLARI BEN DAHA TÜRKİYEDEKİ TÜRKLERİN SAYISINI BİLE TAM OLARAK BİLMİYORUM!!!

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
Ynt: Türkçülerin sayısı
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2006 »
sadece internette yaklaşık 5000 tane Türkçü aktif olarak okuyor,yazıyor.bunların çoluğu çocuğu akrabası arkadaşları..
bir de Türkçü sıfatından habersiz Türkçüler var bu ülkede.

ben umutluyum; Türkçülük bir yükseliş içinde. milletimiz kürtlerin ve diğer etnik döküntülerin gerçek yüzlerini görüp sorunun gerçekten ne olduğunu anlamaya başlıyor.
Bir gün herkes anlayacak; Türk milliyetçiliği kendini milliyetçi zanneden cahil ve bir o kadar da kıro olan o malüm kesimin tekelinde değil. Nihal Atsız öğretileriyle büyümüş bir nesil ve onların çocukları Türkçülük bayrağını taşıyorlar.Türk ırkçılığı eninde sonunda egemen olacak ve dünya tarihini değiştirecek.

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2006 »
sayıdan ziyade nicelik önemli.Asıl soru kaç Türkçü vardan ziyade Türkçülerin kapasitesi,dünya görüşü,örgütlenmesi,bilgi ve kültürü,kısacası çapı ne kadardır olmalı.Bence diğer siyasi oluşumlara nazaran yüksek ancak örgütlenmede sorun var gibi...Sayı olarakta brakisefal soydaşıma katılıyorum.

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2006 »
Sayımız çok aslında.  Sadece örgütlenme eksikliğimiz var. Dağılmış durumdayız.
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı alimurat33

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2006 »
SAYIDA NİCELİKTE ÖNEMLİ
BENCE YALNIZCA BÜYÜK ŞEHİRLERDE ÖRGÜTLENMEKTEN ÇOK TAŞRA DA ÖRGÜTLENMEK LAZIM

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2006 »
MERHABA KANDAŞLARIM
BUGÜNE KADAR HANGİ ANKETE BAKARSAM BAKAYIM TÜRKİYEDE'Kİ TÜRKÇÜLERİN SAYISINI BELİRTEN BİR İFADEYE RASTLAMADIM ACABA TÜRKÇÜLERİN GERÇEK SAYISI NEDİR ?BÖLGELERE GÖRE DAĞILIMI NASILDIR ?
HATTA BIRAKIN BUNLARI BEN DAHA TÜRKİYEDEKİ TÜRKLERİN SAYISINI BİLE TAM OLARAK BİLMİYORUM!!!

bu soruya cevap vermek olanaksizdir.
Cünkü Türkcüler ne yazik ki, bölük pörcük vaziyette, parcalara ayrilmis vaziyettedir.
Bir dernek bir digeriyle anlasamayip, birbirlerini sahte Türkcü ilan etmektedirler.
Bir gurup Türkcü digerini yumusak bulmakta, bir digeride öbürünü bilmem neylerle suclamaktadir.
Türkcülük, Türk'ün kayitsiz sartsiz yükselmesine calismak ise, veya böyle özlü ve ana hatti belli bir tarifi varsa, o halde tahammül sahibi olmaliyiz.
Her Türk kendi kapasitesi ve imkanlari ölcüsünde Türk'lügüne hizmet edebilir.
Türkcüler kendi aralarinda birbirleriyle birlesmeden, Türkcü olusumlardan faydali isler beklemek pekte dogru olmaz.
Bu sözüm Türkcülüge sahip ciktigini söyleyen tüm olusumlar icin gecerlidir.

Ne zaman ki birlik olunur, o zaman sayimizi ve adedimizi bilebiliriz.
TTK

Çevrimdışı Alkaroglu

• Yeni Üye
  • *
1 TÜRK CÜ daha katildi araniza
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2006 »
Huntürk.org a yeni kayit oldum Kardeslerim.

Kücüklerime sevgiler, Büyüklerime saygilarimi iletirim.

Ben de Brakisefal Kardesime katiliyorum, tahminen 5000 Internette aktif Türkcü bulunmakta. Buna ek olarak Internette aktif olmayan Türkcülerin oldugu da kesin.

Birde sunu unutmamak gerekiyor;

Cevremde yaptigim tecrübelerime göre Türkcü düsünceye sahip olan ancak Türkcü oldugunun farkinda olmayan yada Türkcü düsünce etrafinda bir yapilanma dan haberi olmayan büyük bir kesim var.

Eminimki böyle bir yapilanma oldugunu yeterince duyurabilsek kisa zamanda aramiza bir cok yeni Kardesimiz katilacak, hepimiz daha fazla bilinclenip, biribirimize destekle Türkcü düsünceyi yüceltecegiz.

Saglicakla kalin.
Ey mavi göklerin kizil ve beyaz süsü
Kiz kardesimin gelinligi, Sehidimin son örtüsü
Senin destanini okudum, senin destanini yazacagim
Sana benim gözümle bakmayanin mezarini kazacagim

Arif Nihat Asya

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2006 »
İlk önce şunu belirtmekte yarar vardır ki terör örgütünün bile bir çok partisi var.

Türkçü bir parti var mı ?

Laik,Atatürkçü,Türkçü,Çağdaş bir parti kurulur o zaman gerçek gücümüz ortaya çıkar terörist şerefsizlerinin bile örgütlenmesi bizden daha iyi biz daha birbirimizi suçlayalım sen şöylesin o böyle vs. vs.

Aslanonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2006 »
Ülkücü,köpekçi gibi sıfatlarla suçlanıyoruz.Türkbudur kardeşimizin dediği doğrudur

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2006 »
ı kapıp atıcak kendini sokağa.

Türçülerin sayısından ziyazde sormamız gerek soru Türkçülüğü kaç kişinin bildiğidir.
Türkçü kimdir,Türkçülük nedir?Türkçü gibi yaşayan fakat bu kelimeleri hayatında duymamış o kadar çok insan varki...
Mesele bu kitleye  ulaşıp misyonumuzu anlatmak.

Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.