Gönderen Konu: IRKDAŞLARIMA SELAM  (Okunma sayısı 8506 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp Er Tunga77

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: IRKDAŞLARIMA SELAM
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2007 »
Sen hala bunu sorguluyor isen bu senin tasarrufun ben şamanizme dönecek değilim ancak arabın kıçına da takılmam.
Ben yerim gelecekte iki metrelik çukurdur bunu bilirim.Benim kaygım atamın geçmişte yaptığını yapmak ve kızıl elmaya ulaşmaktır.

Çevrimdışı Alp Er Tunga77

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2007 »
Ben buraya kimse ile tartışmaya girmek için girmedim. Ben burada davaya yürek vermiş,Türk gardaşlarımla fikir teattisin de
bulunmak için girdim.Kimseyi de eleştirmiyorum.Türk 'de zaten gereken tarihi birikim vardır.Ben hiç bir siyasi partinin üyesi de değilim şu anda.Fakat insanım için yüreğim çarpıyor ve yurt için de dışında aşşağılandığımızı gördükçe içimde bir haykırıştır kopuyor.Benim anlatmak istediğimi cahillik sentezcilik olarak yorumlayanlar geçmişe baksınlar. Ben bir şeyler yapmak istiyorum ve bunun içinde yol arıyorum. Ancak bu yol bir siyasi parti değildir ne yazık ki.(geçmişte bu yolu denemiştim.)

fatihhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2007 »

[/quote]

Yazdıklarınızı okudum...Demek bir kişi bile Turan'ın nasıl kurulacağını düşünmüyor!!!!

Böyle laf salatası yapıp;Ekranın arkasından atıp tutmak kolay.....Örnekleri çokça var...

Gerçek hayatta safınızı belirleyip;Türkçü Teşkilatlarda aktif olarak en azından birşeyler yapacağınıza, burada klavye eşliğinde atıp tutuyorsunuz....
[/quote]

İŞTE İMZA OLACAK BİR YAZI.
kablolar içinde sanal savaşı bırakın da gerçek hayat da bu yola baş koyun işte cesaretiniz orda belli olacak...

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2007 »
alp er tunga 77, birader fatihide yavuzuda süleymanıda Türk değildir.benim atalarım ki Türk devleti için öldü. bu ümmetçi tahtasakal takımınıda ne atalarım nede ailem sevmemiştir.ilçemizin adı bile o bahsettiğin şaman ismidir.bilmeden konuşma.sanırım o aradığın yol ırkçılık değil.
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Tanrıkut1964

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2007 »
Osmanlıdaki Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim benim atam değildir...

Kureyş kabilesinin dini beni ilgilendirmez..

BEN TÜRKÜM,DİNİM TÜRKTÜR....

Çevrimdışı Deli Dumrul

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 06 Şubat 2007 »

Ahiskali  bir irkdasiniz olarak, aranizda bulunmaktan dolayi mutluyum.Tüm paylasimlarimizla birlikte olmak dilegiyle...

Tanri Türkü Korusun!

Çevrimdışı SARIKAMIS

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #16 : 16 Şubat 2007 »
bu bölüme sadece selam ırkdaşlarım dedim konu nerelere vardı. ırkdaşlarım bunca düşman varken neden birbirimizi harcıyoruz, TÜRKCÜLÜĞÜ yalnış anlayan ırkdaşlarımıza yol göstermek varken bu tarz hiçte hoş olmuyor
EY TÜRK YÜKSELKİ YERİN BU DEĞİLDİR DÜNYAYA GELMEK MARİFET DEĞİLDİR

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 24 Şubat 2007 »
Yeni gelen soydaşımıza hoş geldiniz diyorum.

Anlamadığım nokta;bir konu nasıl bu kadar zıvanadan çıkabilir?

Başlıktaki bütün yazıları okudum, herkes ayrı bir havadan çalıyor.Lütfen bugünlerin hatrına birbirimizi yemekten vazgeçelim.

Soydaşlar, bilmiyorum belki çok havada kalmış bir söz olacak ama;''DURUN''...

TTK