Anket

İçinde bulunduğumuz yüzyılda acaba Türklerin en büyük tehdit eden ülkeler veya oluşumlar kimlerdir

ABD+İNGİLTERE+İSRAİL
29 (80.6%)
MAYMUNLAR=PKK
2 (5.6%)
RUSYA+ÇİN
3 (8.3%)
ARAPLAR
2 (5.6%)

Toplam Oy Verenler: 32

Gönderen Konu: TÜRKİYENİN ASIL DÜŞMANI KİMDİR  (Okunma sayısı 15165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Ynt: TÜRKİYENİN ASIL DÜŞMANI KİMDİR
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2007 »
Değerli kandaşlarım bu ankette yazan bütün ülkeler ve TÜRK'ü etkisiz kılmaya çalışan bütün yöneticiler (özelliklede arap ve maymun partisi) TÜRKLÜĞE ve TÜRK milletine karşı tehlike unsurdur.Elbette hiç biri amacına ulaşamayacak.Hepsinin karşısındayız.                                           
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.                                                                                 :turan:
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

Çevrimdışı ÇELİK FIRTINASI

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2007 »
Anket sahibi arkadaştan ricam ankete yahudileri de koymasıdır.Zira israil tüm yahudileri kapsamaz.Dünyada yahudilerin israil gibi hakim oldukları birçok ülke var.Ve hepsi şer ittifakına destekdir.Ankete yahudiler eklendiği zaman bende oyumu vereceğim.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: TürkİYENİN ASIL DÜŞMANI KİMDİR
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2007 »
ÇELİK FIRTINASI ırkdaşım bildiğim kadarıyle HAZAR TÜRKLERİNİN de dini yahudi idi ,yahudilik bir din .yahudi kelimesi yerine ibrani kelimesini kullanman anlam olarak daha bir iyi ifade olurdu.Tabi ki bu benim fikrim ,eğer yanlış ifade ediyorsam doğruyu öğrenmek benim içinde öğretici olacaktır.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2007 »
ÇELİK FIRTINASI ırkdaşım bildiğim kadarıyle HAZAR TÜRKLERİNİN de dini yahudi idi ,yahudilik bir din .yahudi kelimesi yerine ibrani kelimesini kullanman anlam olarak daha bir iyi ifade olurdu.Tabi ki bu benim fikrim ,eğer yanlış ifade ediyorsam doğruyu öğrenmek benim içinde öğretici olacaktır.

Sayın Kandaşım

Yahudi kelimesi, Irkı (Milliyeti belirtmek için kullanılır), Musevilik-İbranilik ise dini inanç olarak geçer. Yani Bir Hazar Türk'ü yahudi değildir olamaz, olması imkansızdır. Ancak bir Hazar Türk'ü inanç yönünden Musevidir.  Netice itibariyle Hazar Türkleri yahudi değil, Musevidirler.

Esenlikler dilerim,

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2007 »
TÜRK-KAN anda diline sağlık,teşekkürler.

Çevrimdışı çepni 01

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 03 Mayıs 2007 »
İRFAN KANDAŞIMA SONUNA KADAR KATILIYORUM.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #16 : 09 Mayıs 2007 »
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ANKETTE İSİMLERİ BELİRTİLEN ÜLKE VE IRKLARIN HEPSİ TÜRK IRKININ GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ŞİMDİDE DÜŞMANIMIZDIR FAKAT ŞU AN EN BÜYÜK DÜŞMAN İÇİMİZDEKİ SÖZDE TÜRK OLAN ÜLKEMİZİN KAYNAKLARINI SÖMÜRÜLMESİNE GÖZ YUMAN TÜRK EVLATLARINI HAİNCE ŞEHİT EDENLERE AF ÇIKARAN İÇTEKİ DÜŞMANLARDIR.

NOT:ANKET SORUSUNU YANLIŞ ANLAMADIM

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #17 : 10 Mayıs 2007 »
Hayatını Türkçülüğe vakfetmiş Hüseyin Nihal ATSIZIN eserlerini İrfan Yayımcılık Tanıtım Şirketinden yayınlanmaktadır.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #18 : 12 Mayıs 2007 »
Türk milletinin güncel anlamda en büyük düsmani TBMM yi isgal eden Amerikan koloni partisi AKP dir Bu etnik azinliklar hükümeti yikilmadan varligimiz her zaman tehdit altinda bulunmaktan kurtulamaz inancindayim Tanri Türkü korusun
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı ersin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 13 Mayıs 2007 »
bence türklüğün en büyük düşmanı avrupa demokratik  terörist birliği abd imparatorluğu ve kürtlerdir niye kürtler dersen kürtler çoğalıyorlar ve bi gün istemesekte ülke savaşsız kürtlerin olabilir çünkü türkler az doğuruyor ama kürtler 10 katı fazla ürüyor azerbaycan kıbrıs nahçivan suriye iran ırak gitgide kürtleşiyor artık bi çözüm bulunmalı buna yoksa güney doğuyu bırak türkiyenin her yeri elden gidecek.Türk 10 tane çocuk yapmalı türklüğü ve islamı aşılamalı onlara.Türkiye yeniden türkleşmeli.2050 de kürt nüfus Türk nüfusu geçecekmiş.napacaz o zaman.....