Gönderen Konu: Türk'ün Atatürk'e dünya huzurunda cevabı  (Okunma sayısı 4072 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
İsabet olmuş.. Arkadaşların ellerine sağlık demek istedim..

http://www.***/

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: Türk'ün Atatürk'e dünya huzurunda cevabı
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2007 »
Albay kandaşım, daha önce bu tür konular hakkında bir çok defa açıklama yaptık. Hacklenmesi güzel bir olay ama az çok yine de bu tanıtıma giriyor.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türk'ün Atatürk'e dünya huzurunda cevabı
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2007 »
Haklısın Kandaşım;

Ben de göndermeden önce çok düşündüm aslında. Sıcak bakılmadığını biliyorum. Ama içerik o kadar etkileyici idiki tereddütte kaldım. İçeriğini kopyalamam daha doğru bir yol olurdu ve site reklamı yapmamış olurdum.

Özür dilerim. Tekrar etmeyecektir.

Saygılar

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
bu siteye bakın.Çok hoşunuza gidecek
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2007 »
http://www.******

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Gök HAN

• Ziyaretçi
Ynt: bu siteye bakın.Çok hoşunuza gidecek
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2007 »
Tabi unutmamak gereken bi nokta var, her giriş bu siteye reyting kazandıracak bunu da dikkate alıp öyle sürekli girmeyelim sonuçta hack gelip geçici site bir süre sonra tekrar aktif olur.. Siteye iyilik yapmayalım..

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: bu siteye bakın.Çok hoşunuza gidecek
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2007 »
Arkadaşlar daha öncede yazmıştım. Bu tür adresler vererek her yönden bunlara katkı yapmış oluyoruz. Teknik yönden içinizde google ve google gibi çalışan arama motorlarının mantığını bilen varsa daha iyi anlıyacaktır.
Bu tür adresleri verirken Google'ın önbellek bağlantısını kullanalım.

//Konular birleştirilmiştir.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !