Gönderen Konu: BARZANİ' BİRİ BU ADAMI SUSTURSUN!  (Okunma sayısı 3030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KORKUT07

• Türkçü-Turancı
  • **
BARZANİ' BİRİ BU ADAMI SUSTURSUN!
« : 08 Mayıs 2007 »
HALA DAHA KONUŞUYOR.BAKIN BUGÜN NELER DEMİŞ.

EKLİ DOSYADA GÖNDERİYORUM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE,

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: BARZANİ' BİRİ BU ADAMI SUSTURSUN!
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2007 »
Barzani yahudi  kökenli olmasından dolayı bu kadar ön plana çıkarıldı diğeri ırak devlet başk  oldu kenara atıldı  diğer eniği de bize verdiler alın semirtin diye.Amaç  kuzey ırak ta müslüman bir kürt israil kurmak.TSK nin sergilediği o asil duruşu  ne yazık ki  son hükümet sergiliyemedi.TÜRKMEN kenti Tel  Afer de barzani ve abd  TÜRKLERE katliam uyguluyor,tırlarımıza,kızılaya saldırıyor rte napıyor?Habur dan barzaniyi beslemeye devam ediyor,kaçak mal ve akaryakıtgirişine engel olmayarak ekmeklerine  yağ sürüyor.Aslında barzanide bir kukla ,önemli olan kuklanın iplerini kesip  oynatanı saf dışı bırakmak.

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2007 »
Adam mı? Ne adamı? Dış güçlerin metresi olmasın.hem zaten nkendisi gaydir.sübyancılık ve sadistlik diğer özelliğidir.Kuyusu kazılıyor kandaş.Merak etme sonsuza kadar susacak...
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı MuSTaFa0607

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2007 »
 Adam olmuş da TÜRK'e yasa koyar olmuş deyus! Kerkük'ümüze bir kürdistan şehri diyen dürzü nasıl oluyorda hala konuşabiliyor. Çekin şunun fişini!! Kuzey Irak operasyonu bekledikçe abdnin köpekleri havlamaya devam edecek..
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
 :turan:
Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir...