Gönderen Konu: Doğu Türkistan'lı Irktaşlarımla Berlin'de Buluştuk!  (Okunma sayısı 4173 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
Bugün Berlin Türk Günü Şenliği esnasında Dogu Türkistanlı ırktaşlarımızla buluştum ve yararlı ve kısa bir görüşmede bulundum.Frankfurt'ta Avrupa Doğu Türkistan Birliği adı altında teşkilatlanmaya çalışıyorlar.Onları en çok üzen konu Almanya'daki Türklerin ilgisizliği.Ben onlara Almanya'da elimden geldiğince yardımcı olacağıma ve teşkilatımızda onların sesi olacağıma söz verdim.Sözümün ilk aşamasını gerçekleştirdiğimi düşünüyorum.İleriki günlerde kendilerini ziyaret edip daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Tanrı Türk'ü Korusun!

Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Değerli kandaşım Halil,

Gurbet ellerde olmana rağmen Doğu türkistanlı kandaşlarımızla kucaklaşman ve onlarla beraber olarak faaliyetlerinde destek vermen bizleride çok sevindirdi. İlteriş olarak Almanya'daki Doğu Türkistanlı kandaşlarımızı selamlıyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
Soydaşım Halil;

Gerçekten bu fotoğraf bizi çok sevindirdi.

İlteriş Türkçüler Teşkilatı olarak her zaman Doğu Türkistanlı kandaşlarımızın yanındayız.

Esen kal andam.  TTK!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Turkun Gucu ustunuzde olsun ALAS ALAS ALAS!

berke tigin

• Ziyaretçi
               Anda kulu olsun toyunuz!
 Almanya gibi bir yerde bile buluşup tek yumruk olabilmeniz bizleri grurlandırdı.Almanya daki bir kaç yakınımla da buluşup teşkilatlanmanız için elimden geleni yapmak isterim.Bu konuyla ilgili size özelden de yazacağım. esenkalın
                                                                                                                                      TTK!

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
               Anda kulu olsun toyunuz!
 Almanya gibi bir yerde bile buluşup tek yumruk olabilmeniz bizleri grurlandırdı.Almanya daki bir kaç yakınımla da buluşup teşkilatlanmanız için elimden geleni yapmak isterim.Bu konuyla ilgili size özelden de yazacağım. esenkalın
                                                                                                                                      TTK!
Özel iletinizi beklemekteyim.

Esenlikler.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı saru_saltuk

• Türkçü-Turancı
  • **
 Çin Halk Cumhuriyeti  Devlet Başkanı Jıang Zemin' e 20 Nisan 2000  tarihinde, dönemin Cumhurbaşkanı S.Demirel tarafından Devlet Nişanı verilmişti.O fare suratlı Çinli' nin madalya yakasına takılırken ki sırıtmasını hiç unutmam.Ya o madalyayı ona takana ne demeli?Acaba hangi kriterlere göre layık görülmüştü?Ne zaman bir Gökbayrak görsem aklıma o sahne gelir...           Selam olsun Osman Baturlar'a, İsa Yusuf Alptekinler'e...Ve daha nicelerine.   esenlikler!
en büyük iftiharım Türk yaratıldığımdır!