Gönderen Konu: MHP'nin BOZKÜRTleri  (Okunma sayısı 12247 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asılbek

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP'nin BOZKÜRTleri
« : 02 Temmuz 2007 »
"Diyarbakır MHP İl Başkanı Abdullah Arzakçı iddialı: Köyleri dolaşıyoruz. Kürtüz ama oyumuz MHP’ye diyorlar. Bozkurt işareti yapıyorlar. Kürtçülük yapanlar ve terör yapanlar birbirini tamamlıyor.

Doğma-büyüme Diyarbakırlı mısınız?
 - Evet, Kürt ve Zaza’yım. Babam Zaza, anam Kürt.

Bu nasıl olacak? MHP buradaki Kürtlere ne vaat ediyor?
- MHP tüm farklılıkların farkına vararak siyaset yapan bir parti. Yani MHP demiyor ki ‘Sen Kürtsün ve bu yüzden partide yer alamazsın.’ İnsanlar kendi kendilerine MHP ırkçı bir partidir, yakıştırması yapıyorlar.

TÜRKEŞ’E KÜRTÜM DEDİM
MHP Kürt’e ‘Sen Kürt’sün’ mü yoksa ‘Kürt kökenli Türk’sün’ mü diyor?

- Ben üye olduğum zaman Alparslan Türkeş’e gittim ve “Ben Kürt’üm” dedim. O da dedi ki “Sen ne kadar Kürt’sen ben de o kadar Kürdüm, sen ne kadar Türk’sen ben de o kadar Türk’üm.” MHP beni Kürt olarak kabul ettiği için aday yaptı.

MHP Türk milliyetçisi bir parti değil mi?

- Hayır, MHP diyor ki, Türkiye Cumhuriyeti tek blok mermerdir. Güneydoğu halkı da o mermerin parçasıdır.
 Biz de buna göre çalışıyoruz. Köylere gidiyoruz. “Biz Kürdüz ama oyumuz MHP’ye” diyorlar. Onlar Bozkürtler.

Nasıl yani?

- Bayağı. Bozkurt işareti yapıyorlar. Biz de bu isim yakıştırmasını bulduk: BOZKÜRT"(AKŞAM)

Kandaşlarım, mehepe dönek ve işbirlikçidir desek kanıt derler, " Kötünün iyisi", "Başka çare yok"......vs bir çok saçma sapan savlar ileri sürer bu mehepe kürdogilleri, hala medet beklerler. Bu mehepe den de kürdofillerinden de midem bulanıyor. Saygılarımla. TTK.   

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
Ynt: MHP'nin BOZKÜRTleri
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007 »
Tuğrul Türkeş ;Sabah gazetesinde yer alan bir röportajında ,ailesinde kürt gelinler olduğunu ,ailesinden de kürtlere kız gelin gönderildiğini söylüyor.
Bunun üstüne yorum bile yapmaya gerek yok.

ilgili köprü   :  http://www.sabah.com.tr/haber,FDD1FF1FAB1A49B790B5E2E1C530D8F8.html

TTK

Çevrimdışı Teoman Yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007 »
Röportajı okuyunca milliyetçilik tanımı ilgimi çekti gerçekten
AKP tanımyla birebir örtüşüyor
Evet,övünerek söylüyor ve tekrar ediyorum:
Irkçı,Türkçü,Turancıyım...
Ruh ve yürek sağırları anlamazlar ebni..

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2007 »
Bir insan davasina nasil ihanet eder derlerse,onlara bir kisiyi göstermek yeterli olacaktir.Bir insan Atsiz Ata´nin ögrencisi olup nasil böyle seyler söyleyebilir ve bizim cahil milletimiz bu adama nasil basbug der anlayabilmis degilim.

SON BASBUG GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2007 »
Bence Son başbuğ Atatürk ümüzdür yanlız Merhum Alperslan Türkeş de Türkücülük Turancılık adına Çok önemli adımlar atmıştır vede savunmuştür.Kürt Leri kazımak için Çok önemli Taaruz planları söylemiştir ancak Tuğrul Türkeş Babasının yolunda gitmiyor.

Çevrimdışı Atçeken Beği

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2007 »
Bence Son başbuğ Atatürk ümüzdür yanlız Merhum Alperslan Türkeş de Türkücülük Turancılık adına Çok önemli adımlar atmıştır vede savunmuştür.Kürt Leri kazımak için Çok önemli Taaruz planları söylemiştir ancak Tuğrul Türkeş Babasının yolunda gitmiyor.

TÜRKEŞ’E KÜRTÜM DEDİM
MHP Kürt’e ‘Sen Kürt’sün’ mü yoksa ‘Kürt kökenli Türk’sün’ mü diyor?

- Ben üye olduğum zaman Alparslan Türkeş’e gittim ve “Ben Kürt’üm” dedim. O da dedi ki “Sen ne kadar Kürt’sen ben de o kadar Kürdüm, sen ne kadar Türk’sen ben de o kadar Türk’üm.” MHP beni Kürt olarak kabul ettiği için aday yaptı.

MHP Türk milliyetçisi bir parti değil mi?

- Hayır, MHP diyor ki, Türkiye Cumhuriyeti tek blok mermerdir. Güneydoğu halkı da o mermerin parçasıdır.
 Biz de buna göre çalışıyoruz. Köylere gidiyoruz. “Biz Kürdüz ama oyumuz MHP’ye” diyorlar. Onlar Bozkürtler.

Andam mesaji tekrar oku istersen.
Oturup düşündüğümde yetim olmadığımı gördüm! Oğuz Han gibi atası, Dede Korkut gibi muallimi, Köroğlu gibi ağabeyi, Mahtumkulu gibi akıl hocası olan birisi hiç yetim olur mu?
Saparmurat Türkmenbaşı

Çevrimdışı Bozkurt Yarbay

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2007 »
Alparslan Türkeş malesef fettoşa methiyeler düzen,ülkücülere kürtlerde kardeşinizdir diyen bir zattı.Milliyetçi kelimesinin m harfi bile bu partide artık kalmamıştır malesef...Hem Türkçüyüz derler hem kürde kardeşim derler,hem Türk Soylulara masonik derler(nedemek olduğunu bile bilmezler ki Türkçülük ile bunun ne alakası vardır?)Aslında gerçekte Türk Soyluları çekemedikleri için hemen bu uydurma sözü söylerler.Bilirlerki onlar asla Büyük Türk Irkına mensup olamayacaklar.Bilirlerki onlar hep Türk(ümsü) kalacaklar.İşte bundan için için haset duyarlar Türk Ikrçılarına.Irkçılık bunlara göre günahtır....Bu partinin amacı kürtler ve bilimum etnik döküntüler ile el ele yol almaktır.Nijeryalısı,kürdü ne ararsanız var...Zaten bugün bu partinin tabanında tüm etnik döküntülerin unsurları da yer almaktadır.Fakat ne yazıkki o kadar cahil bir topluluk varki Büyük Türk Irkının sembolü  Bozkurt'u mhp işareti sanmaktalar.Birçok kişiye Türkçüyüm,Türk Irkçısıyım dediğinizde malesef mhp'lisiniz zannediliyor.TÜRK IRKI'na mensup olmak öyle yüce bir onurki bu hazımsızların kökeni etnik döküntü soylu olduğu için biz Türkçülere çamurlar atmaktadırlar.Alparslan Türkeş'in Türklüğe,Türkçülüğe sadece zararı olmuştur.ATSIZ ATAMIZA ihanet etmişler ve onun ülkülerini çarpıtarak anlatmışlardır.Mhp'nin tabanı malesef sentezci,şeriatçı,kürdofil ve tüm etnik döküntüleri barındıran bir taban.
Ve bu partinin %85'i malesef etnik döküntüler tarafından oluşmakta.Geçmişte bir çok değerli Türkçüler bu partide yer almıştır.Ama sonrasında bu hareket kürtçü harekete dönünce ve bu partinin gerçek amacı ortaya çıkınca değerli tüm Türk Soylular bu oluşumdan ayrılmışlardır.
Milliyetçilik,Irkçılık,Ülküler yalnızca Türk Soylularına,Büyük Türk Irkına mahsustur.
Yüce Bozkurt Sembolü yalnızca ama yalnızca BÜYÜK TÜRK IRKINA MAHSUSTUR!!!
TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
Esenlikler...

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2007 »

tungatonyukuk,

Bahsettiğiniz rahmetli olan zat, Türkçülük ve Turancılık adına hiçbir adım atmamıştır.

Hülasa, Türkçü-Turancı düşüncenin yaşaması ve yayılmasını 1965de CKMPye girişinden  başlayarak;1969 Adana Kongresinde CKMPde, Türkçü-Turancı çoğunluk olan- o zamanki adıyla- Bozkurtların hakimiyetinin partiye tümden hakim olmasını engellemiş ve gene aynı kongrede MHP adını alarak,Bozkurt sembolünü reddederek Türk-islam sentezine adeta bir adım  olan 3 Hilali kabul ettirmiştir!

1969-1980 Arasında ise hala mücadelelerine devam eden Türkçü-Turancılara söylemediği laf etmediği hakaret kalmamıştır!Puta tapanlarmı;Dinsiz Turancılar hakaretlerimi dersiniz!Partinin Türkçü yapıda olmadığını anlayıp ayrılanlara yapılan  silahlı saldırılar mı dersiniz!!Daha ne sayayım?!

BU ZATIN YAPTIĞI YEGANE HAREKET ;TÜRKÇÜ-TURANCI DÜŞÜNCEYİ ŞAHSİ ÇIKARLARI UĞRUNA ENGELLEMEK,AJİTE ETMEK OLMUŞTUR!!!

TÜM BU YAZDIKLARIMDAN SONRA,ŞAYET ELİNİZDE  BU ZATIN TÜRKÇÜ-TURANCI HAREKET ADINA YAPTIĞI HERHANGİ BİR TEŞEBBÜSE DAİR  BELGE VAR İSE  DERHAL AÇIKLAYINIZ!!!!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2007 »
İstemi yabgu andam

Mesaj ı tekrar okumama gerek yok Alparslan Türkeş Atsız Atamızın Öğrencisidİr he bence ordaki kastı Tc vatandaşlığıdır.Eski yıllarında Alparslan Türkeş biliyorsunuzki Türkcülükten yargılandı.Sornadan Fikir değişikliğine gitmişter unutmaki Alparslan Türkeş Kürtler le Çok diyoluğa girmiştir.

Günümüzdeki sorunları taki 15-20 sene önce söylemiştir.He oda Atsız atamızın öğrencisi oluşundandır.

Ama şunu tekrar tekrar söylüyorum Asla Alparslan Türkeş e Başbuğ demedim BAŞBUĞUM ATATÜRK !

Esenlikler Dilerim Tanrı TÜRK ü Korusun! Ve Yüceltsin

BİZ TANRININ KIRBACIYIZ!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2007 »
Benim kastım Eskiden öyle idi benim öğrendiğim Türkcülük yüzünden hüküm giymiştir.Eyer yanlış biliyorsam özür dilerim.

ağabey diyorum çunki sana olan samimiyetimdir seni sevmemdir .Yanlız geçen gün YouTube sitesinde eski programlardan alınmış vidioları izledim bir Kürt soyundan gelen birisi ile KürtCülüğü savunan birisi ni alt etmişti gerekirse Kan dökeriz Canımızı veriririz diye vede dediki Bana bir yıl verin kazıyım Benim zihnimde kalan budur Yanlız Belirteyim andalarım

Ben TÜRK CÜ TURANCI ATATÜRK CÜYÜM.