Gönderen Konu: Bu ne demek şimdi?  (Okunma sayısı 4834 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TATARTÜRK

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATIN İRİSİNE DORU,YİĞİDİN İYİSİNE DELİ DERLER
Bu ne demek şimdi?
« : 10 Temmuz 2007 »
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin terörle yaşamaya alışacağını, ama teröre karşı mücadeleyi de sonuna kadar vereceklerini söyledi. Erdoğan, "Kim gelip ’Ben bunu sıfırlıyorum’ diyorsa dört dörtlük yalan söylüyor" dedi.

bu yazı vereceğim linkten alıntıdır...

http://www.objektifhaber.com/yeni/objhab/default.aspx?id=2O33O98557

"Türkiye’nin terörle yaşamaya alışacağını" bu cümle ne demek birisi bana mantıklı bir açıklama yapabilirmi acaba?

Bu cümleyi kuran dtp'li bağımsızlar değil bu ülkeyi şuan yöneten ve yine yönetmek için aday olan bir şahıs...

Ne demek terörle yaşamaya alışmak...Bu cümleyi kuran şahsı şiddetle kınıyorum...
BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

yedikule

• Ziyaretçi
Ynt: Bu ne demek şimdi?
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2007 »
Malesef doğru.. Evet tesbitinde haklısın..

Bakın suçlu bu iktidar tamamda.. Ya bunlara oy verenler..
Ya oyunu 1 torba kömüre satan TÜRK geçinen gafiller..
Ya 1 kilo piriç'e TÜRK değil TÜRKİYELİLİK kavramını kabul edenlere oy verecek olanlar..

Kısacası Öz be Öz TÜRK olupta namusu olan oyunu kullanacağı rey'i satan çapulcular..

Hadi bu iktidara kürtçü-şeriatçı blok diyoruz.. Doğrudurda abartma yok..

Ya ellerinde TÜRK BAYRAĞI ile akp mitinglerinde kürtçü-şeriatçı propaganda yapanlara.. Kömür karşılığı şak şak yapıp.. Kullanacağı oylar ile VATANI satacak olan Öz be Öz Anadolu TÜRK'lerine ne demeli..?

Çevrimdışı Bozkurt Yarbay

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2007 »
Malesef doğru.. Evet tesbitinde haklısın..

Bakın suçlu bu iktidar tamamda.. Ya bunlara oy verenler..
Ya oyunu 1 torba kömüre satan TÜRK geçinen gafiller..
Ya 1 kilo piriç'e TÜRK değil TÜRKİYELİLİK kavramını kabul edenlere oy verecek olanlar..

Kısacası Öz be Öz TÜRK olupta namusu olan oyunu kullanacağı rey'i satan çapulcular..

Hadi bu iktidara kürtçü-şeriatçı blok diyoruz.. Doğrudurda abartma yok..

Ya ellerinde TÜRK BAYRAĞI ile akp mitinglerinde kürtçü-şeriatçı propaganda yapanlara.. Kömür karşılığı şak şak yapıp.. Kullanacağı oylar ile VATANI satacak olan Öz be Öz Anadolu TÜRK'lerine ne demeli..?
Tek kelime ile Vatan hainleri demek gerekir.Bu soysuzlara gönül verenler asla Türk olamaz olsa olsa Türkümsü olurlar.
Genlerinde,soylarında mutlak bir çarpıklık,karışıklık unsuru vardır.
TTK.

Çevrimdışı karatonn

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2007 »
kansızlık hainlik bir insanın genlerine işlemesin bir kere asla çıkmaz
Meçhul kaderin çizdiği yoldan gideceksin,
Bilmem ki bu meçhulleri hep Tanrı mı yazmış?
Öyleyse bırak,ruh bütün işkenceyi çeksin,
Bin kere ölmeksizin insan yaşamazmış.

TÜRK TANRININ İZNİ İLE DOĞAR,VATANI İÇİN YAŞAR, ŞEREFİ İÇİN ÖLÜR

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2007 »
Tekrar ama tekrar söylüyorum,bunlar hükümet deyekn bunlar doğal.22 temmuzda hak yerini bulucak umuyorum.

berke tigin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2007 »
                     Tüm bunlar komplike çalışan bir makinenin faaliyeti gibidir...Türkiye barışını arıyor isimli konferanstada Yaşar Kemal denilen maymun soylu,gerillanın adını terörist koyduk diyecek kadaraşağılıklaşöıştır.Türk milletinin dünydaki tek dostunun kürtler oolduğunu iddia edecek kadar yönlendirilmiş ve satın alınmış bir ağızla sözde aydınlık adı altında ihanet senaryoları üretmekte ve bu senaryolar her geçen gün farklı ağızlardan telaffuz edilmektedir.

Çevrimdışı BİLGEKURT

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2007 »
Erdoğan, 6 Nisan 2006 günü, PKK'ya seslenerek; "Eğer legal bir yaşamın içindeyseniz, demokratik bir yaşam sürdürmek istiyorsanız, zaten kaçmaya, göçmeye gerek yok. Elde silah dolaşmaya gerek yok. Silahsız bir şekilde, gelirsin masada her şeyi konuşuruz" demişti.
Başbakan sıfatıyla 'müzakere' çağrısında bulunması, onun "Devletin bağımsızlığını zayıflatma", "birliği bozma", "Devletin egemenliği altında bulunan topraklardan bir kısmını Devlet idaresinden ayırma" amacında uzlaşmak, yasanın deyişiyle "suç için anlaşma" girişiminde bulunmaktır.
Hatırlanacağı gibi, Tayyip Erdoğan, 15 Şubat 2004 akşamı Kanal D ekranlarından 'Diyarbakır'ı Büyük Ortadoğu Projesi içinde merkez yapma' hedefini açıklamıştı. Şimdi PKK'yı masaya çağırması da bu projenin ve hedefin bir parçasıdır. Üstlenilen görev, devletin topraklarının ve hükümranlık haklarının bir kesiminin yabancılara terk edilmesidir. "Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak" suçunu oluşturur.
 Düşünün ki bunları yapan Türkiye'nin Başbakanı yazıklar olsun! Bunlar din ve oy tacirliği yapmalarına rağmen, seçim kanunlarını değiştirmelerine rağmen %10 seçim barajına takılacaklar! geldikleri yere  tekrar dönecekler.
EY VATAN! GÜZEL TURAN!
SANA FEDA BİZ VARIZ.
DÜŞMAN OĞLU MEYDANA ÇIK!
KAHRAMANLIK KİMDE İSE ANLARIZ!