Gönderen Konu: TERÖRİST ÖĞRETMEN ÇIKTI!!  (Okunma sayısı 9376 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
TERÖRİST ÖĞRETMEN ÇIKTI!!
« : 19 Temmuz 2007 »
Torul İlçesi’ne 35 kilometre uzaklıktaki Gülaçar Köyü Sırganlı Yaylası’nda dün saat 18.00 sıralarında Giresun Bölge Asayiş Komutanı Tuğgeneral Dursun Ali Karaduman’ın bizzat yönettiği operasyonla yakalanan terörist için Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığı’ndan 4 gün ek gözetim süresi alındı. Adının M.E.K olduğu ifade edilen teröristin sorgusunda, Konya Selçuk Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra 5 yıl İstanbul’da öğretmenlik yaptığı ortaya çıktı.

Kimliği hakkında da önce yetkililere çelişkili ifadeler verdiği öğrenilen teröristin, ilk olarak yasadışı TİKKO örgütüne katıldığı, ardından 1999 yılında PKK’ya geçerek Suriye’de eğitim aldığı anlaşıldı. Suriye’de aldığı eğitimin ardından Türkiye’ye eylem yapmak için dönen teröristin 17 Haziran’da Erzincan’da cephane yüklü araçla bombalı eylem düzenlemek isteyen ancak güvenlik güçlerinin zamanında müdahalesi ile kaçan teröristlerden olduğu saptandı.
      PKK'lı M.E.K.'nın 14 Temmuz Cumartesi günü Sırganlı yaylasında kalan köylüleri tehdit ederek yiyeceklerini alan iki teröristten biri olduğu, diğer teröristin ise operasyon sırasında karanlıktan yararlanarak kaçtığı öğrenildi.    (Kaynak:Milliyet)

İŞTE SORUNUN PKK DEĞİL,DİREK KÜRT ENİKLERİ OLDUĞUNUN GÜZEL BİR İSPATI.HER KÜRT POTANSİYEL BİR TERÖRİSTTİR.ELİ KALEM TUTAN ŞEHİRLİ TERÖRİST,DAĞDA SİLAH TUTANDAN DAHA TEHLİKELİDİR.BU ENİK KÜRDÜN,ÖĞRETMENLİK YAPTIĞI SIRADA KAÇ TÜRK ÇOCUĞUNUN BEYNİNİ YIKAMAYA ÇALIŞTIĞINI TAHMİN EDEBİLİYOR MUSUNUZ?

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Ynt: TERÖRİST ÖĞRETMEN ÇIKTI!!
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2007 »
Gündüz külahlı,gece silahlı denilen;Gece ovada çalışıp akşam dağa çıkan çapulcu sürüsü bunlar!

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2007 »
Gayri Türkleri, geçtik artık topraklarımızda barınmalarını devlet kademelerine yerleştirirsen olacağı budur. Bu olanlara şaşırmamak lazım, kürtlere pkk demediğimiz sürece, pkk ayrı kürt ayrıdır dediğimiz sürece daha bu tür haberleri çok göreceğiz. Neden şaşırmamız lazım, bırakın öğretmen olmayı bu kırmalar ve bunun gibiler başbakanlık,cumhurbaşkanlık,hatta ve hatta genelkurmay başkanlığı yaptığı sürece biz Türklerin iki kat düşünmesi gerekiyor.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2007 »
Bunların önüne ancak biz geçeceğiz,biz den başka kimse bunları düşünmüyor.Pkk lı imiş,Kürd imiş velakin arab imiş kimse takmıyor.Ancak biz yolun başındayız ve kök söktüreceğiz bunlara.Başaracağız Başaracağız BÜYÜYORUZ ! TANRI TÜRK Ü KORUSUN!

Çevrimdışı Bozkurt Yarbay

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2007 »
Sayın Genelkurmay Başkanımız Org. Yaşar BüyükAnıt Paşamız da yakın zamanda bu konudan bahsetmişti.Hainler gündüz çoban ve muhtar,gece terörist.
kürtlerin kalleşliği,arap-kürt çapulcularının iktidarının da desteği ile devam etmektedir.
Meydanı boş zanneden hainleri bekleyen tek son Kızıl Tamu'dur.

TTK.

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2007 »
Düşünebiliyormusunuz..

İlk, Orta ve Liseyi okuttuk.. Sonra burs verdik.. Öğrenci yurdu verdik.. Üniversitelere yolladık.. Eğitimci yaptık çocuklarımızı emanet ettik.. İş verdik aş verdik..

Yaptığına bak..!

Soysuz köpek.. Tam kendi ırki hemcinslerinden bekleneni yapmış..
kürt işte.. Ne beklenirki..

Bu haberleri kürdofiller okuyordur herhalde..

Bende bir zamanlar kürdofildim.. Bu haberler sayesinde çelişkiler içinde kaldım.. Irkımın değerini ve hiç bir alt sınıf ile kardeş olamayacağımızı anladım..

İşte bu haberler IRKIMIZIN içinde bulunan kürdofil IRKDAŞ'larımızı kürdofili hastalığından kurtarıyor.. Gerçek benliğini ve düşüncesini dışa vurmasa bile içinde hissediyor..

( Dedimya bende bunlardan biri idim )

İşte bu rahatsızlıktan kurtulupta çevresindekilere söyleyemeyen.. Söylemekte sakınca bulan.. Kardeşlerimize ulaşıp TÜRKÇÜ/TURANCI fikirlerimizi bir şekilde anlatmak lazım..

Çünkü çoğu kürdofillikten kurtulan IRKDAŞ'larımız ne TÜRKÇÜ ve TURANCI düşünce ile tanışmış.. Nede İLTERİŞ oluşumundan haberi var..

Ama nasıl yapmak lazım......?

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2007 »
Hiç sanmıyorum ama ;
Eşkiyayı ,ermeni yapıp ,kürdü temize çıkaran kürdofillere bir ibret olur mu dersiniz ?

SORUN ; BÖLÜCÜLÜK YA DA TERÖR ,DEĞİL !!!
SORUN ; kürdün TA KENDİSİDİR...!!!

TTK

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2007 »

Hiç sanmıyorum ama ;
Eşkiyayı ,ermeni yapıp ,kürdü temize çıkaran kürdofillere bir ibret olur mu dersiniz ?

Bu konuda size katılmıyorum..
Sizden daha iyimser düşünüyorum.. Daha olumlu bakıyorum..

Artık Anadolumuzun bazı köy ve kasabalarında kürtlere ev ve arsa satılmıyor..
Artık çoğu insan kürtlere kiralık ev bile vermiyor..
Kürtlerle fazla içli dışlı olunmuyor..

Sizce bunlar HALK TABANI açısından gelişme ve ilerleme değilmi..?

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2007 »

İşte bu rahatsızlıktan kurtulupta çevresindekilere söyleyemeyen.. Söylemekte sakınca bulan.. Kardeşlerimize ulaşıp TÜRKÇÜ/TURANCI fikirlerimizi bir şekilde anlatmak lazım..

Çünkü çoğu kürdofillikten kurtulan IRKDAŞ'larımız ne TÜRKÇÜ ve TURANCI düşünce ile tanışmış.. Nede İLTERİŞ oluşumundan haberi var..

Ama nasıl yapmak lazım......?

Sayın yedikule Beğ Kandaşım ;
Dilek ve temmenilerinize katılmamak ,mümkün değil.
Türkçülerin ,İLTERİŞ'in sesini ,sağır sultanlar bile ,duydu.
Günün en pasif saatlerinde bile Otağımızı ziyaret eden insan sayısı en az 50-60 civarında.
Bu rakam bazı saatlerde 100  ü geçiyor ve hatta Otağı bir anda 175 kişinin birden ziyaret ettiğine şahit oldum.
Bir çok yerel forumlara kayıt olup ,oralarda Otağımızın köprülerini koca koca puntolarla milletin gözüne gözüne batırıyoruz ki ,hiç olmazsa üç beş kişi Türkçülük mücadelesinden haberdar olurda ,bunlardan bir teki olsun bu mücadeleye el atar diye.
Bir çok kişi geçici heyecan ve hevesle gelip üye oluyor ve bundan öteye gidenin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.
Yani demek istediğim ,herkes Türkçü bir mücadelenin bir avuç fedakar ve yiğit Türk çocuklarınca verildiğini bal gibi biliyor.
Biliyor bilmesine de ;malum bu mücadelenin yolları taş ve dikenlerle dolu .
Her an kahpelik ve hainliklerle burun buruna olmayı her babayiğit göze alamıyor.
Oturdukları yerden klavye başında ahkam kesip ,sanal dolmuşçuluk yapanların ise haddi hududu yok...
Haydi gelin dedinmi bakmışsın sen ,ben ,bizim oğlan kalmışız.
Nemelazımcılık ve umarsızlık ,morfin gibi ,milletin damarlarına işlemiş.
Kırk nasihatten ,bir musibet daha öğretici olur sözünü bilmeyen yoktur .
Oysaki akıl sahipleri musibet gelmeden de sonucu anlar ve ona göre davranır.
Biz daha bu yüzyılın başında var-yok arasında kalarak bir ölüm-kalım uğraşı verdik .
Bu uğraşın içinde yer alan insanlar hala içimizde yaşıyor.
Yüce Tanrı bu millete bir Bozkurt göndermiş ve bu şanlı Bozkurt bizleri aydınlık ve selamete çıkartmış.
Kimse yeni bir Bozkurt beklemesin.
Böyle bir beklenti ;tembellik ,bedavacılık ve umarsızlığın içerisinde yüzen toplumun ,umutlarının boşa çıkması demektir ki ,Allah korusun böyle giderse ,korkulanın başımıza gelmesi işten bile değil .
Zira "Korkunun ecele faydası" yoktur.
Şanlı Bozkurt Atatürk'ün bizlere bıraktığı yapı ,top atsan yıklımaz  diyerek ,kendimizi kandırıyoruz.
Bilinmelidirki en muhkem kaleler bile korunmaya ,bakılıp ,sahip çıkılmaya muhtaçtır.
Lafa gelince ,ortalık yapalım ,edelimden geçilmiyor.
İcraat gelince ; icraat sıfır...
Bizim umarsızlığımıza karşın ,Türklüğün düşmanları gecelerini gündüzlerine katıp çalışıyor ,devleti içten içe kuşatıp ,Türk aydınlanmasına karşı ciddi tehditler oluşturuyorlar.
Bunları herkes görüyor ,biliyor .
Lakin kılnı kıpırdatan yok...
"Toplumlar layık oldukları şekilde yönetilirler" mealindeki ilahi kelamın tecellisini bizim tavır ve düşüncelerimiz belirlemektedir.
Vel hasılı bu dava öksüz gelmiş ,öksüz gidiyor...
Kutlu Türkçülük Ülküsüne ,emek verenlere ,selam olsun...
TTK.

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2007 »
 Bu itin devletten aldığı maaş fitil fitil burnundan gelsin.Demek ki mesele işsizlik değilmiş mesele hainlik ve ihanetmiş.Mesele genlerdeki kan bozukluğuymuş....