Gönderen Konu: A(ARAP) K (KÜRT) P (PARTİSİ) YİNE İKTİDAR .TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN !!!  (Okunma sayısı 18809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_bozkurd

• Ziyaretçi
Irkdaşlarım; artık bizim özeleştiri yapmamızın zamanı gelmedi mi? Acaba ülkemizin bu durumlara gelmesinde bizim suçumuz yok mu?  

Çevrimdışı hamasi

• Yeni Üye
  • *
Hala daha sinirliyim ama affınıza sığınarak şu resmi sizlere göstermek istiyorum.Ben de seçimden sonra gördüm;
http://resim11.kucukresim.com/uploads/f55113a56f.jpg
Türk Irkı Sağolsun!

Çevrimdışı Savaşankurt

• Türkçü-Turancı
  • **
    • İntikam Yemini
... (tahta) bilgisiz kağan oturmuştur, kötü kağan oturmuştur. buyruku da bilgisizmiş tabiî, kötü imiş tabiî. beyleri, milleti ahenksiz olduğu için, aldatıcı olduğu için, çin milleti hilekâr ve sahtekâr olduğu için, küçük kardeş ve büyük kardeşi birbirine düşürdüğü için, bey ve milleti karşılıklı çekiştirttiği için, Türk milleti il yaptığı ilini elden çıkarmış, kağan yaptığı kağanını kaybedi vermiş. çin milletine beylik erkek evlâdını kul kıldı, hanımlık kız evlâdını cariye kıldı. Türk beyler Türk adını bıraktı. çinli beyler çin adını tutarak, çin kağanına itaat etmiş.

yukarıda Bilge Kağan'ın ölümsüz sözleri var ve hepiniz bunu çok iyi biliyorsunuz. buradaki "bilgisiz, kötü kağan"; "buyruğu da bilgisizmiş ve kötü imiş"; "beyleri milleti ahenksiz olduğu için, aldatıcı olduğu için" ve "çin milleti hilekâr ve sahtekâr olduğu için" sözlerinin derin anlamlarını tam da şu anda daha da fazlasıyla anlamaktayız. amerika ve avrupa istedi, başımızdaki "kötü" yönetici aldattı ve milleti karşılıklı çekiştirttiği için fırsatı "yine" kullandı, sonuç ırkımız adına büyük bir hüsran oldu.

"çin milletine beylik erkek evlâdını kul kıldı, hanımlık kız evlâdını cariye kıldı. Türk beyler Türk adını bıraktı. çinli beyler çin adını tutarak, çin kağanına itaat etmiş." diyor ya büyük kağan Bilge, işte buradaki çin yerine şimdi gizli amerikan isimleri ve pasaportları almış sözde dinci yöneticiler, oğullarımızın kızlarımızın geleceğini altın tasta şimdi bu efendilerine daha da iştahla ve şımarıklıkla sunacaklar...

saygıdeğer andalar çoğunuzu yılgın gördüm. doğrusu bende ilk sonuçlar gelmeye başladığında bir süre şaşkınlık ve umutsuzluk durağına uğradım. ancak bu sonuç, Türk ırkına sevdalıların hançeresini yırtarak anlattıklarının ne kadar da haklı olduğunun belgesi, göstergesidir. ihanet artık illegal olmaktan çıkmış, legal hale gelmiştir. bu noktada bizler elbette özeleştiri de yapacağız ama öncelikle daha planlı ve daha akılcı bir yol haritası çıkartmalıyız. bir tek insan kaybetmeye, gözü yıldığı için bu ihanet seline teslim olan gencecik Türksoyluları yitirmeye lüksümüz yok. bu dincilerin nasıl planlı ve programlı bir sistemle, tek tek insan kazanarak fazilet partisi döneminden bu yana palazlandıklarını biliyoruz. bizler artık daha inançlı ve planlı olmalı, bu mücadelenin bayrağını açmalıyız. ya sinip evden işe, işten eve giden ve boğazına takılan çığlıkla yaşlanıp ölen birer sayı olacağız, ya da ismimizin, damarlarımızda taşıdığımız kanımızın karşılığını vereceğiz. karar sizin...

Türk savaşçıdır...ben pes etmiyorum değerli andalar...
Türk'e tuzak kuran kendi mezarına toprak taşır.

http://intikamyemini.blogcu.com

yedikule

• Ziyaretçi
Toplumun %50'si halinden memnun ise yapılacak birşey yok..
Artık kimsenin sokağa çıkıp şikayet edecek ağlıyacak zırlayacak yüzüde yok..

Birde köylüye çiftçiye destekten söz ediyorduk.. Bırakın yaa.. Onlara yeter 5 yılda bir 25 liralık alışveriş çeki ile 3 torba kömür.. Yada kentli işsizlere fakirlere.. Nelerine yetmiyor 3 torba kömürle 25 liralık çek..

Demekki kentlimiz çiftçimiz halinden memnun AB çiftcimizin dikdiği ürünlerine kota değil.. Ürün dikmelerini yasaklasın.. Belki daha memnun olurlar..

Demekki kentlimiz arap ve avrupalı abd'li patronların elinde çalışmaktanda memnun.. Satılmadımı her varlığımız burada çalışanlardan bahsediyorum..

Herkez memnunsa dediğim gibi yapılacak birşey yok.. 1-2 yıl sonra aşırı boçlanmadan ekonomi çevrilemez duruma düştüğünde.. Ülke satışlardan ve borçlanmadan atlatılamayacak krize girdiğinde ağlayanlara bir tekmede siz atın..

Yapacağınız tek şey kriz gününe kadar.. Mümkün olduğunca yabancı paraya ve altına yatırım yapmak olacaktır.. Kriz günü bankada YTL ile yakalanırsanız vay halinize..

Çünkü mantıklı düşünen bir insan bu iktidarın ekonomi anlayışının sonunun duvara toslamak olduğunu biliyordur..

Birde doğuda çıkan pkk partisi ve akp paylaşımından bahsetmek istiyorum..

Bana yazıklar olsun.. Ben hayvanın eşşeğin öküzün aptalın geri zekalının biriyim..
Hala yanıyorum aptallığıma.. Ben ne salakmışımki yıllarca TÜRK kürt kardeştir bizi bölen kalleştir.. Sloganı attım..

Yaşın 37 olunca uyandım.. 37 yıl kürdofillik mikrobunu bana bulaştıranların sonu cehennem olsun..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
Arkadaşlar !

Bir durun bakalım.
Bu yılgınlık ,bu karamsarlık ,bu psikolojik mağlubiyet niye ?
Meselelere ,başkalarının belirlediği gündem ve perspektiften bakmayacağız ,herhalde.

Bizim Türk Devletine ve Büyük Türk Irkına bakış perspektifimize bir şey olmuş değil.
O ruh ;taptaze ve daha da keskinleşmiş olarak ,yerinde duruyor ,çok şükür.

Geçerli olan siyasi işleyişin bütün sonuçları zaten ,Türkçüleri tatmin etmeyecekti..
Seçimlerden CHP ve MHP daha başarılı çıkıp ,akp düşşeydi sanki bizim için bir şeyler yerine oturmuş mu olacaktı ?
Elbetteki olmayacaktı.

Bu sonuç bizim açımızdan ,yalnızca mücadele biçiminde bir kaç ufak rötuş yapmayı gerektirecek ,belki mücadele şartları biraz daha ağırlaşacak ,o kadar!!!

Biz zaten bu uğurda ,canımızı ve kanımızı ,ortaya koymuş insanlar değilmiyiz ?

Unutmayınız ki en tesirli silah ,gerektiğinde canını feda edebilecek neferlerdir.

Çok şükür bu ruh ve iman Türkçülerin mayasında yaradılışdan var .
Dipdiri ,taptaze ve çelikleşmiş bir iradeyle ,hemde...

Türkçü kadrolar ; "damarlarındaki asil kanın" gücüyle ,her karanlığı aydınlığa ,her zorluğu kolaylığa çevirecek seçkinler ordusudur.

Unutmayalım ki ,sancısız doğumlar olmaz.

En kutlu doğumların hemen evvelinde ,büyük sancılar  vardır.

Ve gecenin en karanlık anı ,gün doğumunun hemen öncesindeki ,vakittir.

Bakın Uluğ Bilge Atsız Ata neler söylüyor :

Iztırap çek inleme... Ses çıkarmadan aşın.
Bir damlacık aksa da bir acizdir göz yaşın;
Yarı yolda ölse de en yürekten yoldaşın,
Tek başına dileğe doğru at salmalısın.

Dilerim ;demek istediklerimi ,anlatabilmişimdir..

Çözüm ;İLETRİŞ'te kenetlenmek ,büyümek ve yurt çapında örgütlenmektir.

Sonbaharda yapacağımız İLTERİŞ TÜRKÇÜLER KURULTAYI 'nda görüşmek dileğiyle....

TTK.

İlteriş olarak düşündüklerimizi igdirhan ağabey-ne bir eksik ne bir fazla- tam olarak açıklamış..

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Evet kısa ve net İgdirhan ağa beğ,açıklamıştır.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Milletimiz olanları gördüğü halde hâlâ "akp"'ye oy veriyorsa, bunun suçunu biraz da kendimizde aramamız gerek. Kürtlere verilen haklar aldı başını gidiyor. v.sss Zaten hep bildiklerimiz. Demek ki oy veren zihniyet bir şekilde bunlardan prim sağlıyor. Hakettiği şekilde yönetilmesine izin veriyor.

İlteriş işte bunun için önemli.  Belki hemen değil ama, en azından yakın zamanda çok şey değişecektir.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı İLBEY 1303

• Türkçü-Turancı
  • **
IRKDAŞLAR BU HERİF KADAR KAYPAK GÖRMEDİM,BU HERİF TEK MİLLET TEK DEVLET DİYOR,ARDINDAN DTP İLE BİRLİKTE OLMAYA ÇALIŞIYOR,DOĞUDA MİTİNGLERDE 36 ETNİK GRUPTAN BAHS EDİYOR,ŞEHİRDEKİ ÜLKÜCÜLERİ DAĞDAKİ TERÖRİSTLERLE BİR TUTUYOR,BUNA RAĞMEN BU HERİF BAŞTA ALLAH MİLLETİN YARDIMCISI OLSUN,UYDUK TAYYİP İMAMA   

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
Evet, vatanımız ve yüce Türk Milleti için kötü bir sonuc. akp denilen partiye oy verenin zihniyetini anlamak çok zor!
Fakat pes etmek yok! Gün gelecek Vatanımızı satmaya kalkan soysuzlara hesap sorulacaktir, bundan kesin eminim!

Esenlikler

Çevrimdışı KORKUT07

• Türkçü-Turancı
  • **
merhaba kandaşlarım,
22 temmuz seçimlerinin şokunu bir türlü üstümden atamadım.
HERKES YALANCIYMIŞ
demekki bizim gibi düşünenler çok azınlıkmış,
demekki
şehitlerimizin akan kanları analarımızın acıları, eşlerinin çocuklarının babasız kalması  önemli değilmiş,
demekki vatanınımızın fabrikları,, toprağı önemli değilmiş,
demekki köylü zenginmiş,
demekki gençler işsiz değilmiş,
demekki işadamının esnafın durumu iyiymiş,
demekki bir kaç çapulcunun sözleri önemli değilmiş,
demekki kürdistanın kurulması önemli değilmiş,
demekki ülkenin pazarlanması satılması önemli değilmiş,
demekki 2 kişiden birinin durumu iyiymiş,

biz bu şekilde yönetilmeye layıkmışız